به گزارش افکارنیوز،

در این دیدارمدیرعامل ایران خودرو دیزل با اشاره به قدمت وسابقه بیش از 55 سال تولید این شرکت و صادرات به بیش از 30 کشور جهان تاکید کرد: ایران خودرو دیزل با استفاده از پتانسیل بالای فنی و انسانی خود می‌تواند حجم زیادی از نیاز بازارهای داخلی و خارجی را تأمین کند.

 

غلامرضا رزازی همچنین ظرفیت تولید بالای 35 هزار دستگاه خودرو و تنوع توان تولید محصولات سبک و سنگین در شرکت ایران خودرو دیزل را منحصربه‌فرد دانست و از آمادگی کامل این شرکت برای تامین محصولات مورد نیاز نیروهای انتظامی و امنیتی خبر داد.

 

سردار ساجدی‌نیا فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ نیز پس از این دیدار، با قدرانی از زحمات کارکنان شرکت ایران‌خودرو دیزل در جهت خودکفایی صنعت کشور،  هدف از این دیدار را آشنایی بیشتر با عملکرد این شرکت و برآورد امکانات آن برای تامین و تجهیز ناوگان خودرویی نیروی انتظامی بیان کرد.

 

سردار ساجدی‌نیا همچنین با اشاره به اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی براساس رهنمود مقام معظم رهبری تأکید کرد: ایران‌خودرو دیزل بر اساس شعار اقتصاد مقاومتی گام‌های خوبی برداشته و آینده این شرکت در بحث اقتصاد مقاومتی روشن است.

 

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: تلاش مدیران و کارکنان شرکت‌هایی چون ایران‌خودرو دیزل در جهت بهبود کیفی محصولات و رویکرد ارگان‌ها و مجموعه‌هایی همچون نیروی انتظامی به تولید ملی و داخلی می‌تواند آینده مطلوب و روشنی را برای کشور به ارمغان آورد.

 

در این دیدار مذاکرات مفیدی میان دوطرف در خصوص تامین و تجهیز ناوگان خودرویی نیروی انتظامی تهران بزرگ با استفاده از توان شرکت ایران خودرو دیزل صورت پذیرفت.

 

گفتنی است در این دیدار سردار قادر کریمی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ و سردار محمدرضا مهماندار فرماندهی پلیس راهور تهران بزرگ نیز حضور داشتند.