به گزارش افکارنیوز،

 هر بار خبری از انفجار می‌شنویم، گمان می‌رود که مردم کشورهایی مثل افغانستان، پاکستان یا عراق را گرفته باشد ولی واقعیت این است که بیشترین انفجار در کشوری صورت می‌گیرد که به دلیل سانسور شدید خبری، مقصد سفر بسیاری از ایرانیان است.

هندوستان کشور هزار ادیان، که «تاج محل» آن جاذبه فراوانی برای جهانگردان دارد به اعتراف «سازمان بانک اطلاعاتی بمب‌های خود» نا امن‌ترین کشور جهان است.

دولتمردان دهلی‌نو با سانسور شدید خبری مانع رسانه‌ای شدن نا امنی‌های این کشور می‌شوند.

گفته می‌شود که هند دشمنان فراوان داخلی دارد و گروه‌های بسیاری از جمله به «سیک مذهبان خالصتان» در پی استقلال در این کشور هستند.

هند در سال 2016 شاهد 337 انفجار بزرگ بوده است یعنی به طور متوسط تقریبا روزانه یک انفجار را تجربه کرده است!

این آمار وقتی واقعیت خود را بهتر نشان می‌دهد که بدانید در سال جاری کشور عراق که در بحران مبارزه با گروه تروریستی داعش به سر می‌برد 170 انفجار را تجربه کرده است، یعنی تقریبا نصف هند.

گفتنی است که نظامیان هندی سخت‌ترین برخوردها را با مخالفان خود دارند آنها طی ده سال بیش از 30 هزار سیک مذهب را قتل عام کردند و همچنین طی قریب به سه دهه بالغ بر 68 هزار کشمیری را کشته‌اند.

این درحالی است که هند ارتباط بسیاری نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد و هندوهای متعصب در این کشور برخوردهای بسیار زننده‌ای با مسلمانان نیز دارند.

به علت سانسور شدید رسانه‌ای که در هند و جود دارد آمار دقیقی از میزان کشته‌ها و مجروحان 337 انفجار سال 2016 در دست نیست ولی آنچه بارز است این تعداد انفجار هزار کشته و مجروح برجای گذاشته است.

با این حال سالانه هزاران ایرانی به هند سفر می‌کنند.