تک‌فرش، بزرگترین بازار اینترنتی فرش کشور 2000 محصول ارائه می‌دهد

به گزارش روابط عمومی سایت فروش اینترنتی فرش تک‌فرش، این سایت که در سال 1393 با هدف ارائه برترین طرح‌ها و نقشه‌های فرش ماشینی و سایر محصولات مرتبط با این صنعت شامل تابلو فرش، فرش اتاق کودک، فرش فانتزی مدرن و غیره کار خود را آغاز کرده به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه توانسته است محصولات را با تضمین برترین قیمت و کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

این سایت از کاشان، مهد و مرکز تولید فرش ماشینی ایران اداره می‌شود و به دلیل نزدیک بودن به مراکز تولید، توانسته ارتباط خوبی با انواع تولیدکنندگان ایحاد کند که در نتیجه طرف قرارداد با معتبرترین تولیدکنندگان فرش ماشینی کشور از جمله فرش پنجاه رنگ مشهد اردهال، فرش سرام، فرش محتشم، فرش جردن، فرش شاهکار صفویه، فرش بزرگمهر، فرش دیبا و سایر برندهای مطرح این صنعت است و در آن انواع فرش‌های 500 تا 1200 شانه این برندها عرضه شده است.

از جمله مزایای خرید از تک‌فرش می‌توان به ارسال رایگان و فوری به سراسر کشور،‌ امکان پرداخت در محل و پس از تحویل‌گرفتن محصول، ضمانت برترین قیمت در سراسر کشور با کیفیت هم سطح، هفت روز ضمانت بازگشت وجه و داشتن بیش از 2000 محصول اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیش‌تر و خرید اینترنتی فرش می‌توانند به سایت تک‌فرش به آدرس http://takfarsh.com مراجعه و یا به نشانی اینستاگرام و تلگرام آن مراجعه کنند.