به گزارش افکارنیوز،

محمد خان احمدی بیان کرد: بلیت قطارهای مسافری این شرکت از 16 فرودین تا 31 خرداد ماه به هموطنان عرضه می شود.

وی بیان کرد: در راستای ایجاد تسهیلات و رفاه بیشتر هموطنان، شرکت های مجموعه سفیر ریل از همه ناوگان مسافری خود در این ایام استفاد خواهد کرد و امسال نسبت به سال گذشته ظرفیت قطارهای فصل بهار این مجموعه با بیش از 25 هزار صندلی ١٥ درصد افزایش یافته است.

خان احمدی با بیان این که متوسط عمر مفید واگن های چهار تخته شرکت های ریلی این مجموعه کمتر از 10 سال است، گفت: ارائه خدمات مطلوب به هموطنان در این ایام از مهم ترین اولویت های 9 شرکت این مجموعه به خصوص در مسیرهای طولانی در شمال و جنوب است.

وی اضافه کرد: در مدت یاد شده هموطنان می توانند در مسیرهای تهران به مشهد، خرمشهر، اهواز، بندرعباس، یزد، کرمان، شیراز، زاهدان، اندیمشک، تبریز، زنجان، میانه و مسیرهای قم - مشهد، ملایر- اراک - مشهد، همدان - مشهد، اهواز- مشهد، ماهشهر- مشهد، زنجان- قزوین- مشهد، کرج- مشهد، کرمان- مشهد، بندرعباس- مشهد، اصفهان- مشهد و یزد- مشهد بلیت مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مدیرعامل سفیر ریل یادآورشد: پیش فروش بلیت قطارهای بهاره شرکت های زیر مجموعه سفیر به صورت همزمان در 1800 مرکز فروش بلیت در سراسر کشور و سایت اینترنتی به نشانی www.safirrail.ir قابل دسترسی است.

خان احمدی با اشاره به سفرهای نوروزی با قطارهای این شرکت افزود: هنوز ٣٠ درصد ظرفیت قطارهای نوروزی خالی است و هموطنان می توانند برای سفرهای نیمه دوم تعطیلات از سفرهای أیمن ریلی این مجموعه استفاده کنند.