به گزارش افکارنیوز،

 متن یاداشت تند شهرام اجتهادی خطاب به نمایندگان ملت به شرح ذیل است؛

«از روز اول رأی اعتماد بر وزارت راه و شهرسازی و آقای آخوندی ،هرآنچه از تهمت بود همچون ادعای ناکارآمدی مجموعه و فساد را روانه کردند. یک‌نفر در جلسه‌ای از لوستر 90میلیونی خانه وزیر گفت و دیگری از چندین هزار میلیارد درآمد او.

روز دیگر با یک کوادکوپتر(هلی شات)از منزل او که قبل از دوران وزارتش ساخته بود فیلم گرفتند تا برای سیل اتهامات خود سندی تهیه کرده باشند. یک روز هم دکتری که در دکترای او شبهه است و از کارتون تا چهره‌های سیاسی مخالف نظرش را سعی دارد به هر نحوی که شده به یکجایی در دنیا وصل کند،مدعی میشود که «من میدانم عباس آخوندی چنین است و چنان»،اما تا امروز دریغ از یک برگ سند.

امروز به همه مدعیان دروغین مبارزه با فساد،مبارزه واقعی را نشان دادیم.مبارزه‌ای که در آن هراسی از وابستگی‌های سیاسی آنها ویا ترس از آینده خود و عافیت طلبی جایی ندارد. آقای سید مهدی هاشمی،براساس استعلام از دانشگاهی که شما مدعی تحصیل در آن هستید مدرکتان فاقد اصالت تشخیص داده شده است.

الان ما نباید پاسخگو باشیم، شما،کسانی که برای مجلس تاییدتان کردند،کسانیکه اجازه ریاست شما بر یک فدراسیون ورزشی را دادند،کسانیکه شما را رییس کمیسیون عمران کردند و کسانیکه اجازه دادند شما رشد کنید و بر تصمیمات کلان کشور اثر بگذارید باید پاسخگو باشند.

آقای رجبی،ما را از استیضاح نترسانید. اگر قرار بود تهدیدات شما و نمایندگان جبهه پایداری ما را بترساند و اگر می‌خواستیم خواسته‌های خاصه امثال شما را اجابت کنیم، 3بار استیضاح نمی‌شدیم، اما جهت اطلاع مجلس تنها متعلق به نمایندگانی مانند شما و امثال شما نیست و در این مجلس نمایندگانی نشسته‌اند که فارغ از جوسازی‌های شما،عملکرد را نگاه می‌کنند.

هرچند ما معتقدیم این میزها ملک دائم مدیران نیست و از مدیری به مدیری دیگر به امانت داده می‌شود. اما این شما هستید که برای داشتن نظام مهندسی به هر شیوه و طنابی متوسل میشوید حتی اگر این توسل شما موجب از بین رفتن حقوق بسیاری از مهندسان جوانی شود که فقط کار حرفه‌ای خود را انجام میدهند و از این راه امرار معاش می‌کنند.»