به گزارش افکارنیوز،

​بررسی قیمت نفت کوره طی هفته گذشته میلادی نشان از افت قیمت جزئی دارد.

هر بشکه نفت کوره در ابتدا هفته به قیمت ۲.۲۷۷۱ دلار مورد معامله قرار گرفت، در دومین روز این رقم به ۲.۲۶۰۵ دلار رسید، پس از آن قیمت ۲.۲۴۳۳ دلار خرید و فروش شد.

نفت کوره در چهارمین روز مورد معامله به رقم ۲.۱۹۶۸ بسنده کرد و در دو روز پایانی هفته ۲.۱۶۸۵ دلار و ۲.۱۶۸ دلار ارزش گذاری شد.

اختلاف قیمت هفته گذشته میلادی خبر از کاهش جزئی ۰.۱۰۹۱ دلار به ازا هر بشکه دارد.

 

 

 

قیمت نفت

 
هر بشکه نفت برنت هفته گذشته میلادی را با قیمت ۷۶.۹۴ دلار آغاز کرد، در دومین روز از هفته با کاهش حدود ۲ دلاری به قیمت ۷۴.۷۱ دلار رسید.

در ادامه همین روند و در دهمین روز از آبان ماه هر بشکه نفت برنت به قیمت ۷۲.۷۵ دلار معامله شد، در یازدهمین روز از آبان ماه ارزش نفت برنت به ۷۲.۶۶ دلار به ازا هر بشکه رسید و در آخرین روز آن نفت برنت به ارزش ۷۲.۵۷ دلار به فروش رسید.  

هر بشکه نفت برنت در ۵ روز مورد معامله خود کاهش ۴.۳۷ دلاری داشته است.

 

قیمت نفت

 

نفت خام  در ابتدا هفته گذشته میلادی به قیمت ۶۶.۷۷ دلار قیمت گذاری شد، در دومین روز مورد معامله هر بشکه نفت به  قیمت ۶۶.۱ دلار رسید.

نفت خام در نهمین روز از آبان ماه به قیمت ۶۴.۹۴ دلار بازگشت، در ادامه همین روند در روز پس از آن قیمت‌ها ۶۳.۵۲ دلار رسید و در دو روز پایانی هفته با کاهش چند سنتی در بازه ۶۲ دلار حرکت کرد، به گونه‌ای که در تاریخ یازدهم و دوازدهم آبان ماه ارزش نفت خام به رقم ۶۲.۹۵ دلار و ۶۲.۸۶ دلار  قیمت گذاری شد.

اختلاف قیمت هر بشکه نفت خام طی هفته گذشته میلادی کاهش ۳.۹۱ دلاری داشته است.

 

قیمت نفت