به گزارش افکارنیوز،

 محمدرضا پوابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در عدم واگذاری سهام عدالت به مدد جویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و کلیه افرادی که در زمان واگذاری 50 درصد تخفیف گرفته‌اند، تخلف آشکار انجام داده است، گفت:در این زمینه نیز نامه‌ای به رئیس‌جمهور واصل شده تا این موضوع هرچه سریعتر پیگیری شود.

وی با اعلام اینکه دولت باید تا سال 95 سود سهام عدالت را به مردم واگذار می‌کرد که این اتفاق رخ نداده است، ادامه داد: دولت باید هرچه سریعتر واگذاری سهام عدالت را آغاز کند البته  کمیسیون اقتصادی نیز این روند را  با همکاری وزیر اقتصاد و رئیس کمیته امداد طی یک ماه آغاز می‌کند.

وی با بیان اینکه  اقدام دولت در عدم واگذاری سهام عدالت عجیب است، ادامه داد: این اقدام دولت مانند این است که فردی خودرویی را خریداری کرده و قسط‌های آن را پرداخت کرده و سندی به وی داده نمی‌شود و از خودرو نیز فرد دیگری استفاده می‌کند.

 نماینده مردم کرمان در مجلس با اعلام اینکه دولت، لایحه‌ای را برای واگذاری سهام عدالت به دارندگان آن به مجلس ارائه کرده است، افزود: سال گذشته این لایحه به مجلس ارائه شده و باید بر روی این لایحه کار کارشناسی‌های لازم انجام شود.

پورابراهیمی تاکید کرد:دولت با عدم واگذاری سهام عدالت تخلف کرده است.