به گزارش افکار نیوز ، نصرالله ابراهيمي در گفتوگو با ايسنا، با اشاره به ارائه تسهيلات به كارمندان منتقل شده از تهران، گفت: افرادي كه از استان تهران و از دستگاههاي تحت نظارت استانداري به شهرستانهاي استان و يا ساير استانها منتقل شدهاند، بايد بر اساس آييننامه انتقال در چارچوب تسهيلات عنوان شده از دستگاه مبدا، اين تسهيلات را دريافت كنند.

وی افزود: این تسهیلات شامل پاداش و حق سفر است که توسط کارگروه‌های استانداری مستقر در هر استان به کارمندان انتقالی پرداخت می‌شود.

ابراهیمی تصریح کرد: بر اساس تفاهم‌نامه‌ اخیر امضاء شده بین وزارت راه و شهرسازی و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، مقرر شده کسانی که از پایتخت به شهرستان‌ها و یا استان‌های دیگر منتقل شده‌اند، با در نظر گرفتن اولویت، از مسکن مهر برخوردار شوند.

وی ادامه داد: بر این اساس کارمندانی که به استان‌های دیگر و یا شهرستان‌ها منتقل شده‌اند، چنانچه تاکنون موفق به اخذ زمین و یا مسکن نشده‌اند، می‌توانند به کارگروه‌های استانداری در هر استان مراجعه کنند و نسبت به دریافت مسکن مهر اقدام کنند.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری تهران تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی موظف و مکلف شده‌اند تا تسهیلات عنوان شده در آیین‌نامه را به کارمندان ارائه کنند.

نهایی شدن طرح تجمیع قبوض شهری در پایتخت

وی همچنین در خصوص تجمیع قبوض شهری در پایتخت نیز به ایسنا، گفت: این طرح نهایی شده و در حال راه‌اندازی سامانه " قبض ایران " هستیم تا بتوانیم مرحله آزمایشی طرح را تا پایان سال اجرا کنیم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: بر این اساس و پس از آماده شدن سامانه، افرادی که در این سایت ثبت‌نام کنند، قبوض شهری آنها تجمیع شده و به مرور قبض‌های کاغذی حذف خواهد شد.

معاون توسعه و مديريت منابع انساني استانداري تهران در ادامه ابراز اميدواري كرد تا پس از احصاء نتايج از مرحله آزمايشي، سال آينده اين طرح به طور سراسري در پايتخت اجرا شود.