به گزارش افکارنیوز،

یوسف آباد از محله‌های شمالی تهران است که در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده است. این محله یکی از گران قیمت ترین مناطق پایتخت است و برای خرید و یا اجاره آپارتمان در یوسف آباد باید هزینه زیادی پرداخت کرد. محله یوسف آباد از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف آباد و از شرق به خیابان ولیعصر و محله عباس آباد و از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد محدود می شود.

 دسترسی :

  اگر قصد خرید آپارتمان در یوسف آباد را دارید، مطمئن باشید انتخاب خوبی انجام داده اید، محله یوسف آباد به دلیل نزدیکی به مرکز شهر و دسترسی به اتوبان های اصلی در موقعیت خوبی قرار دارد. اغلب آپارتمان های یوسف آباد، آپارتمان های نوساز هستند اما اگر به دنبال ملک های کلنگی و قدیمی هستید، این محله دارای ملک های قدیمی با متراژ بسیار بالا می باشد. این محله به اتوبان های کردستان و همت دسترسی دارد و ایستگاه های مترو مفتح، جهاد و میرزای شیرازی در حمل و نقل عمومی این محله نقش مهمی دارند. یوسف آباد دارای ایستگاه اتوبوس و خط تاکسیرانی نیز می باشد. از خیابان های مهم این محله می توان به خیابان سید جمال الدین اسد آبادی( خیابان یوسف آباد)، خیابان مستوفی( عبدالمجید اکبری)، خیابان شهید جهان آرا، خیابان مهرام(مدبر)، خیابان بیستون و خیابان چهلستون، خیابان فتحی شقاقی، خیابان کاج شمالی و خیابان سینا اشاره کرد. همچنین ازمیدان های مهم این محله نیز می‌توان میدان سیدجمال الدین اسدآبادی( میدان کلانتری)، میدان فرهنگ و میدان سلماس را نام برد.

 مراکز آموزشی :

 در محله یوسف آباد مرکز آموزشی و مدارس بسیار زیادی وجود دارد و تقریبا برای تمامی مقاطع تحصیلی در محله مدرسه مناسب وجود دارد. برای آموزش زبان نیز نیاز نیست به جای دوری مراجعه کنید، در این محله تعداد آموزشگاه های زبان خارجی و هنری بسیار زیاد می باشد. به عنوان مثال آموزشگاه های مطرح ایرانمهر، سفیر( گفتمان)، ایران کانادا، شکوه و مرکز تخصصی زبان های خارجی اسپیکان و... در این مرحله شعبه دارند. همچنین دبستان ناشنوایان باغچه بان نیز در محله یوسف آباد واقع شده است.

 

امکانات رفاهی، تفریحی و مراکز خرید:

 از مراکز تفریحی این محل می توان به سینما و تئاتر گلریز، پارک شفق و پارک قزل قلعه اشاره کرد. مجتمع تجاری رز در خیابان اسدآبادی، بالاتر از میدان کلانتری، مجتمع تجاری هنر در فتحی شقاقی و پاساژ فرهنگ در میدان فرهنگ از مراکز خرید مهم و شناخته شده در محله یوسف آباد می باشند. علاوه بر این ها دو بازار میوه و تره بار نیز برای تهیه مایحتاج روزانه مردم در این محله وجود دارد.برای امور درمانی نیز چند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در این محله  وجود دارد. از جمله این بیمارستان‌ها می‌توان به بیمارستان حضرت فاطمه، بیمارستان محب کوثر، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هاجر( ۵۰۳  ارتش تهران) و بیمارستان شهرام( سجاد) اشاره کرد. از دیگر امکانات رفاهی موجود در یوسف آباد می توان به رستوران ها و کافه های این محل اشاره کرد، رستوران هایی که تا پاسی از شب در حال خدمات رسانی به مشتریان خود هستند.

 

  قیمت آپارتمان در یوسف آباد:

 قیمت آپارتمان در یوسف آباد، در اسفند ۱۳۹۷،حدودا بین متری ۱۳ تا ۲۶ میلیون تومان است. این قیمت به خیابانی که آپارتمان در آن واقع شده، زمان و نوع مصالح به کار رفته در آن و عوامل دیگری مانند تعداد واحد و امکانات ساختمان بستگی دارد. در صورتی که قصد خرید و فروش آپارتمان در یوسف آباد را دارید، با مراجعه به سایت دیوار می توانید در کمترین زمان ممکن آپارتمان مورد نظر خود را بیابید.

 

رپورتاژ آگهی ویرلن