به گزارش افکارنیوز،

 صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس به استان گلستان خبر داد و گفت: این سفر روز سه شنبه هفته جاری با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته برای مقابله با بحران سیل و روند امدادرسانی به آسیب دیدگان انجام می شود.

سفر اعضای کمیسیون عمران به مناطق سیل زده ایلام، لرستان و خوزستان در هفته گذشته

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته اعضای کمیسیون عمران مجلس در هفته گذشته به استان های ایلام، لرستان و خوزستان سفر کرده و وضعیت این مناطق بعد از بروز بحران سیل را مورد بررسی قرار دادند.

وی تصریح کرد: همچنین دو نشست در کمیسیون عمران مجلس با حضور مسئولان مربوطه با دستور کار بررسی وضعیت مناطق سیل زده برگزار شد و جلسه تکمیلی با حضور وزیر نیرو برگزار خواهد شد.

بعد از سفر اعضای  کمیسیون عمران به گلستان، نشستی برای جمع بندی گزارش کمیسیون برگزار شده و در نهایت گزارش کمیسیون درباره اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده به صحن علنی مجلس ارسال می شود

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس افزود: بعد از سفر اعضای این کمیسیون به گلستان، نشستی برای جمع بندی گزارش کمیسیون برگزار شده و در نهایت گزارش کمیسیون عمران مجلس درباره اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده به صحن علنی مجلس ارسال می شود.