به گزارش افکارنیوز،

حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صمت مهدی صادقی نیارکی را به عنوان معاون امور صنایع این وزارتخانه منصوب کرد.

اخبار اقتصادی- صادقی نیارکی از تاریخ ۷ شهریور ۹۸ و با حکم رضا رحمانی وزیر صمت پیشین به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شده بود و پیش از آن  به عنوان مدیر کل دفتر صنایع غیر فلزی مشغول فعالیت بود.

متن حکم به شرح زیر است:


جناب آقای مهدی صادقی نیارکی
سلام علیکم
با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمندتان، به ویژه در دوران تصدی مسئولیت سرپرستی معاونت امور صنایع بدینوسیله به عنوان معاون امور صنایع منصوب می شوید.

نظر به ضرورت تحقق "جهش تولید و نقش حیاتی تولید داخلی برای اقتصاد کشور و رفاه عمومی و همینطور اثرگذاری تولید در تقویت صادرات و تاثیر گذاری آن بر انسجام ملی انتظار می رود با بهره گیری از توان کارشناسی و مدیریتی مجموعه های ستادی و اجرایی، گامهای موثری برای جهش کمی و کیفی تولیدات و همینطور بازسازی و نوسازی و اصلاح ساختار صنایع، توسعه تحقیقات کاربردی و دانش فنی در صنایع، حمایت و تعمیق ساخت داخل و قطع وابستگی صنعتی کشور و تقویت همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی، ارتقاء توان رقابت پذیری صنایع در جهت حضور در بازارهای بین المللی، مشارکت با تشکل های صنعتی در امر سیاستگذاری و برنامه ریزی در راستای حمایت از تولید داخلی و اشتغال پایدار برداشته شود.

توفیق روز افزون تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) خداوند متعال مسئلت دارم.

حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت

 

صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صمت شد