به گزارش افکارنیوز،

فردین آقا بزرگی  در خصوص روند افزایش شاخص های بازار بورس اظهار کرد: بزرگ ترین نحوه ی واگذاری سهام عدالت و برآورد از حجم معاملاتی که در سهام عدالت صورت خواهد گرفت دلیلی شد تا عرضه ها در بازار بورس زیاد شود یا انتظار اشخاص بر سمت این مسئله برود که قیمت ها در بازار  باید روند نزولی را طی کنند.

اخبار اقتصادی- این کارشناس بازار سرمایه افزود:  مردم با مشخص شدن حجم اندک عرضه ها و میزان متقاضیانی که از طریق سیستم بانکی وارد حوزه فروش شدند یعنی در اصل افرادی که شیوه ی مستقیم را در سایت  سهام عدالت  مشخص کردند به نحوی سبب افزایش شاخص ها در بازار سرمایه شد.

او تاکید کرد: نکته ای که در این مسئله باید به آن توجه کرد هر گونه تلاطم چه در جهت منفی یا مثبت بازار  به صورت اتوماتیک  است.

آقا بزرگی تصریح کرد: در اصل باتوجه به شاخص هایی اخیرا  که مشاهده کرده ایم  به این نتیجه خواهیم رسید که بازار دارد به ثبات نسبی خود نزدیک می شود  و در ادامه نباید انتظار داشت که شاخص ها در روز های آینده نیز مانند ۱۳ و ۱۷ خرداد مثبت  باشد به علت آنکه اگر به تعدیل ۲۵ یا ۳۵ درصد اصلاح قیمتی که  در بازار رخ دارد تازه ۱۵ درصد از  آن جبران شده است.