به گزارش افکارنیوز،

کمپانی جگوار برای دامنه XF خود در حال آماده سازی یک نسخه پیشرفته است و ما هم اکنون شاهد آزمایش نوع Sportbrake با حداقل مبدل هستیم. به دنبال XE به روز شده، نوبت رسیدن به قبل از تجدیدنظر‌های مشابه FU-Pace SUV در ماه‌های آینده است. ماشین اجرایی از به روزرسانی‌های طراحی به همراه یک قشر پیشرفت‌های تکنولوژیکی با هدف بازگرداندن لبه رقابتی خود به BMW ۵ سری، مرسدس بهره می‌برد.

اخبار اقتصادی- این تصاویر جدید نشان می‌دهد که این فیس لیفت ضربه گیر‌های جدیدی را در قسمت جلویی و عقب و همچنین چراغ‌های باریک‌تر مطابق با F-Type به تازگی قید شده به ارمغان می‌آورد. وین دارلی، مدیر ارشد برنامه ریزی محصول،  در سال ۲۰۱۹ در پرده برداری جدید گفت که XF "اولویت بعدی" است.

جگوار

تغییرات به همان اندازه XE با نمای بیرونی تکامل یافته، اما ارتقاء چشمگیر کابین، با تمرکز بر افزایش قابل توجه در کیفیت درک شده و ویژگی‌های فناوری جدید، قابل توجه خواهد بود. در این خودرو مانند سالن کوچکتر XF قرار است ویژگی‌هایی از جمله صفحه نمایش مرکزی ثانویه جدید برای عملکرد‌های کنترل آب و هوا و یک فرمان جدید را از I-Pace اتخاذ کند.

جگوار

این اتومبیل همچنین در دریافت موتور‌های دیزلی سازگار با RDE۲ به XE ملحق خواهند شد. برای اطمینان از اینکه XE اولین اتومبیل در کلاس خود بود که با موتور‌های بسیار کارآمد جلوتر از بازار قرار گرفت، به فشار زیادی به طرف مهندسی نیاز دارد.  در خودرو تولیدی جدید، تنظیم مقررات تولید گاز‌های گلخانه‌ای در سال ۲۰۲۱ تغییر می‌کند.

جگوار

با این وجود، آنچه هنوز مشخص نیست، این است که آیا XF S باز خواهد گشت یا خیر. XE جدید دیگر با نوع V۶ S با قابلیت شارژ بیشتر برای بقیه چرخه عمر خود، در دسترس نخواهد بود، در حالی که نسخه‌های بنزینی V۶ و دیزلی F-Pace و XF دیگر در فروش نیستند.

جگوار

Jaguar Land Rover یک موتور بنزینی شش سیلندر درون خطی جدید را در Range Rover Sport منتشر کرده است، اما با محور XE S به دلیل فروش کند، همچنان باید دید که آیا این موتور به مدل‌های بزرگتر باز خواهد گشت یا خیر.

جگوار

براساس داده‌های منتشر شده، نمونه اولیه که قبلاً از نیروگاه‌های بنزینی استفاده می‌کرد وجود دارد، اما هیچ نشانی از استفاده از سیستم هیبریدی خفیفی ندارد با این وجود باید دید که آیا این مدل از همان سیستم الکتریکی ۴۸ ولت با افزایش راندمان بهره می‌برد که همان پسر عمو‌های لندروور هستند، اما با توجه به پلتفرم قدیمی‌تر XF، این احتمال وجود ندارد.