به گزارش افکارنیوز،

مرحله کشوری دومین دوره مسابقات قرآن جوانان و ورزشکاران به میزبانی استان البرز، شهر کوهسار، مجتمع رفاهی ایثار برگزار و در آن از برگزیدگان این دوره از مسابقات در رشته‌های قرائت تحققق، ‌قرائت ترتیل، ‌حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، اذان، احادیث موضوعی، مفاهیم آیات موضوعی در سه بخش ورزشکاران، جوانان و کارکنان وزارت ورزش تجلیل شد.

اسامی برگزیدگان تمامی رشته‌های این دوره از مسابقات در بخش آقایان  

رشته قرائت تحقیق

بخش ورزشکاران

۱-یوسف قنبری(زنجان)

۲-رسول تمجید(اردبیل)

۳-محمدمهدی روحانی(فارس)

بخش جوانان

۱- مهدی کرمی(زنجان)

۲-امین عبدی(کرمانشاه)

۳-محمدرضا اکبری(مرکزی)

بخش کارکنان

۱-علی جباری(آذربایجان شرقی)

۲-حمیدمحمدگردشکنان(آذربایجان غربی)

۳- امیر نجم(سمنان)

رشته قرائت ترتیل

بخش ورزشکاران

۱-علی قنبری(زنجان)

۲- سید ابراهیم خامسی(گیلان)

۳- محمد محمدی(آذربایجان غربی)

بخش جوانان

۱-ابولفضل زیبایی(گیلان)

۲- منصور ندرلو(زنجان)

۳-محمدمهدی انگاریان(بوشهر)

بخش کارکنان

۱- کاظم صالح آبادی(خراسان شمالی)

۲- جواد ملک آشتیانی(تهران)

۳-هادی خدادادپور(کرمان) و سید وهاب عزیزی(آذربایجان غربی)

رشته حفظ آیات موضوعی

بخش ورزشکاران

۱- محمدتقی محمودی(البرز)

۲-بهرام رضایی(خراسان شمالی)

۳- امیر سعیدی(گلستان)

بخش جوانان

۱-محمدرضا فراتی(البرز)

۲-سیدمحمدحسن مرتضوی(خراسان شمالی)

۳-محمدجواد حیدریان(گلستان)

بخش کارکنان

۱-ابولفضل قیم پور(گلستان)

۲-احمد آب رَوش(گلستان)

۳-حسن صائمی(سمنان)

رشته اذان

بخش ورزشکاران

۱-سیدسجاد اشرفی(مازنداران)

۲- علی فرج پور(آذربایجان غربی)

۳-سیامک امینی پور(کردستان)

بخش جوانان

۱- یحیی داداشی(زنجان)

۲- مهدی سیاری(خوزستان)

۳-حامد ابطحی(بوشهر)

بخش کارکنان

سیداحمد سیادتی(البرز)

۲-یعقوب نطائی(گیلان)

۳-اسد آقا اسدی(اصفهان)

رشته حفظ ۱ جزء

بخش ورزشکاران

۱-ابولقاسم رحیمی(خراسان شمالی)

۲-امیر مقدم(زنجان)

۳- علیرضا افتخاری‌پور(یزد)

رشته حفظ احادیث موضوعی

بخش ورزشکاران

۱-حسین فلاحتکار(البرز)

۲-فاضل محمدحسینی(مرکزی)

۳-علیرضا علوی(گلستان)

بخش جوانان

۱- محمدمهدی سلحشور(البرز)

۲- سید محمد مرتضوی(خراسان شمالی)

۳- امیر حسین حیدریان(گلستان)

بخش کارکنان

۱- محمد اسفندیاری(البرز)

۲-قلی قباخلو(سمنان)

۳- هادی صابرچمنی( گلستان)

حفظ ۳ جزء

بخش ورزشکاران

۱-محمود بابایی(همدان)

۲-محمد شریفی(مرکزی)

۳-امیرمحمد قادریان(گیلان)

بخش جوانان

۱-علی حسن شاهی(فارس)

۲-سید محمد میر نظامی(بوشهر)

۳-حسن خورشاهی(خراسان رضوی)

رشته حفظ ۱۰ جزء

بخش جوانان

۱-حمیدرضا جهانشاهلو(زنجان)

۲-احمد برزگر(تهران)

۳-سجاد قره باغی(همدان)

رشته حفظ ۲۰ جزء

۱- سعید قره داشی(خراسان رضوی)

۲- سعید شاهرخی(کرمان)

۳- مرتضی سعیدی(مرکزی)، محمود باباخان(تهران) و محمدرضا رضایی(مازندارن)

رشته مفاهیم

بخش ورزشکاران

۱- محمد خائف(البرز)

۲- محمدعلی روحانی(فارس)

۳- محمد گیلان(گلستان)

بخش جوانان

۱- امیرمحمد مرادی(البرز)

۲- محمدجواد ربانی(گلستان)

۳- محمدمهدی روحانی(فارس)

بخش کارکنان

۱- امیراسدالله ذوالمجد حقیقی(البرز)

۲-علی کامیار(سمنان)

۳- قاسم یازرلو(گلستان)