به گزارش افکارنیوز،

استفاده از آب تصفیه مزایای بسیاری دارد که از جمله آنها می‌توان به مزایای بسیار آن برای سلامتی بدن و همچنین نوشیدن آب خوشمزه و خوش طعم اشاره کرد. با خرید دستگاه تصفیه آب از وب‌سایت تصفیه آسا، خدماتی نظیر تعویض فیلتر تصفیه آب و پشتیبانی مداوم را از آنها دریافت می‌کنید و همچنین می‌توانید از داشتن آب تصفیه شده و سالم مطمئن شوید. با مراجعه به وب‌سایت تصفیه آسا می‌توانید علاوه بر مشاهده قیمت دستگاه تصفیه آب، انواع مدل‌ها را نیز با مشخصات کامل مشاهده کنید و بهترین مدل را برای منزل خود و مطابق با نیاز خود خریداری کنید.

دستگاه‌های تصفیه آب با کیفیت، همگی می‌توانند بهترین نوشیدنی را برای شما مهیا کنند و سلامت شما را تضمین کنند. آب تصفیه شده با دستگاه تصفیه آب مزایای بسیاری دارد، به همین دلیل قصد داریم تا با شما درباره دلایل خرید این دستگاه و نصب آن در خانه بگوییم. این مقاله را دنبال کنید تا شک خود در خرید دستگاه تصفیه آب را به یقین تبدیل کنید.

خداحافظی با مواد شیمیایی

در تاسیسات تصفیه آب شهری، از ترکیب مواد شیمیایی از جمله کلر برای از بین بردن میکروب‌ها و انگل‌ها استفاده می‌کنند. اگرچه استفاده از این مواد ضدعفونی کننده در مقیاس بزرگ جواب می‌دهد و کار ضدعفونی را انجام می‌دهد، اما باید در نظر داشته باشید که خود این مواد می‌توانند مضر باشند و برای مصرف باید از آب آشامیدنی فیلتر شوند. علاوه بر این، مشخص شده است که مواد آلاینده و شیمیایی دیگری نیز در آب آشامیدنی شهری وجود دارد که تمام آنها اثرات جبران ناپذیری در بدن می‌گذارند.

با خرید یک دستگاه تصفیه آب حرفه‌ای و با کیفیت مانند دستگاه‌های تصفیه آب مینروا تایوانی، می‌توانید آب را قبل از مصرف از هر میکروب و ماده شیمیایی تصفیه و فیلتر کنید و از قرار گرفتن در معرض موادی که می‌توانند به شما و خانواده شما آسیب برسانند، جلوگیری کنید.

عدم وجود میکروب‌ها در آب

با اینکه سیستم انتقال و تصفیه آب در کشور در شرایطی خوبی به سر می‌برند، اما با این حال زیرساخت‌ها ممکن است فرسوده شوند و لوله کشی‌ها نیز دچار فرسایش شوند. با ضربه خوردن، نشت و شکستن لوله‌ها، خطر ورود انواع میکروب مضر به منبع آب افزایش می‌یابد. در بسیاری از مواقع دیده شده است که آب آشامیدنی مصرفی خانوارها دارای میکروب E.coli است، که برای بدن و سلامت آن بسیار مضر است.

برای محافظت از خود و خانواده خود در برابر عوامل بیماری‌زای ناخوشایند، می‌توانید سراغ دستگاه آب با فیلتر ماوراء بنفش بروید تا بتوانید از شر این میکروب‌ها خلاص شوید. اشعه ماورا بنفش توانایی تولید مثل میکروب را از بین می‌برد و شما و خانواده را از وجود چنین میکروب‌هایی در امان نگه می‌دارد.

عدم نیاز به جوشاندن آب

شاید هنگام مواجه با میکروب در آب آشامیدنی شنیده باشید، افرادی به شما توصیه می‌کنند که آب را بجوشانید تا میکروب‌ها را از بین ببرید. جوشاندن آب نه تنها زمان بسیاری از شما می‌گیرد، بلکه آب حاصل از آن نیز با خنک شدن طعم ناخوشایندی دارد. یک دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت و کامل با فیلتر اشعه ماورا بنفش، 99.9 درصد ویروس‌ها و باکتری‌ها را از بین می‌برد و آب آشامیدنی خانه شما را در برابر آلودگی محافظت می‌کند.

با خرید دستگاه یو وی دار مینروا از تصفیه آسا می‌توانید سلامت را به خانه خود بیاورید و همچنین هنگام تعویض و خرید فیلتر تصفیه آب مشکلی نداشته باشید، چرا که آسا تعویض فیلتر را به شما یادآوری می‌کند در صورت نیاز فیلتر را برای شما درب منزل ارسال می‌کند.

طعم و بو

41

یکی از معایب بزرگ آب لوله کشی شهری در بسیاری از مناطق کشور طعم ناخوشایند آن است، که در نهایت علاوه بر مزه رنگ آن نیز خیلی تعریفی ندارد. سیستم‌های تصفیه آب، علاوه بر سالم کردن آب آشامیدنی و حذف میکروب‌ها و مواد مضر از آب، طعم آب را بسیار مطبوع می‌کند و همچنین ظاهر آن را شفاف و درخشان می‌کند.

صرفه جویی در هزینه با دستگاه‌های تصفیه آب

مطمئنا، در پایان هر بحثی صحبت از پول و هزینه می‌شود. یک دستگاه تصفیه آب خانگی یک سرمایه گذاری عالی است و در نهایت برای شما سود خواهد داشت. اگر نگاهی گذرا به قیمت بطری‌های آب معدنی بیندازید، متوجه خواهید شد که خرید دستگاه تصفیه آب چقدر می‌تواند برای شما به صرفه‌تر باشد. همچنین با خرید کمتر آب معدنی، می‌توانید خطرات زیست محیطی تولید این مقدار پلاستیک را نیز کمتر کنید.

شرکت تصفیه آسا با سابقه طولانی و به عنوان بزرگترین وارد کننده و عرضه کننده دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل، شما را از خرید محصول با کیفیت مطمئن می‌سازد و بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. دستگاه‌های تصفیه آب آسا ساخت کشور تایوان و در مدل‌های 8 مرحله‌ای اکسیژن ساز، 7 مرحله‌ای یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی، 6 مرحله‌ای معدنی ساز و 8 مرحله‌ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش است که تمامی این محصولات با بهترین قیمت عرضه می‌گردند.

از آنجایی که خرید دستگاه تصفیه آب در بازار به دلیل وجود مدل‌های مختلف ممکن است کمی گمراه کننده باشد، پیشنهاد می‌کنیم با آسا تماس بگیرید و در مورد بهترین دستگاه از کارشناسان این وب‌سایت بپرسید و کارشناسان تصفیه آسا مطابق با آنچه شما نیاز دارید بهترین محصول را به شما معرفی می‌کنند. با خرید از تصفیه آسا، علاوه بر خرید دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، همچنین می‌توانید از خدمات شرکت تصفیه آسا مانند اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب و خرید اینترنتی دستگاه نیز استفاده کنید.