به گزارش افکارنیوز،

چرا مشاوره روانشناسی خارج از کشور برای خیلی ها اهمیت زیادی دارد یا چرا مشاوره ایرانیان خارج از کشور بهتر است با مشاور فارسی زبان انجام گردد؟ مشاوره روانشناسی با مشاور هم زبان و هموطن چیزی است که ارزش آن را ایرانیان خارج از کشور بهتر درک می کنند. صحبت با کسی که همزبان ما است و مشترک های فرهنگی، اجتماعی زیادی با ما دارد بسیار تاثیرگذارتر از برگزار جلسه مشاوره، با بهترین مشاورهای خارجی میباشد. به همین خاطر مشاوره روانشناسی آنلاین راهی برای برقراری ارتباط با روانشناسان فارسی زبان برای افرادی است که هزاران کیلومتر از خانه پدری دور هستند.

مشاوره روانشناسی خارج از کشور

اهمیت مشاوره روانشناسی خارج از کشور چیست؟

خیلی از افراد و متقاضیان حضور در جلسات مشاوره روانشناسی، به دفاتر مشاوره یا کلینیک های مشاوره روان شناسی مراجعه میکنند و حضوری با مشاور خود صحبت میکنند. جلسات حضوری مزایای بسیاری دارد که قصد پرداختن به آن را نداریم چون موضوع بحث ما مشاوره روانشناسی برای ایرانیان خارج از کشور است.

کلا افرادی که خارج از ایران هستند، نمیتوانند حضوری در جلسات مشاوره، با فرد مورد نظرشان شرکت نمایند. مسافت و دوری، بزرگترین فاصله بین مشاورین و مراجعین آنها میباشد.

به همین دلیل مشاوره ایرانیان خارج از کشور یکی از خدماتی است که طیف وسیعی از مشاورین داخلی، به ایرانیان مقیم خارج ارائه میدهند و این خدمات به لطف گسترش روز افزون خدمات اینترنت و افزایش ارتباط سایبری بین افراد می باشد.

امروزه دیگر نیازی نیست هزینه های سنگین برای تماس تلفنی بین دو کشور پرداخت شود!

با پیشرفت تکنولوژی برگزاری مشاوره روانشناسی آنلاین و اینترنتی برای همه مردم فراهم شده است. دیگر تفاوتی نمیکند مشاور روانشناس یا فرد متقاضی کجای جهان حضوری دارند، تنها با برقراری ارتباط اینترنتی به وسیله گوشیهای موبایل و دستگاه های کامپیوتری، آنها میتوانند جلسه های مشاوره روانشناسی خارج از کشور را با بهترین کیفیت به صورت صوتی و تصویری برگزار کنند.

مزایای استفاده از مشاوره روانشناسی آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور

مشاوره ایرانیان خارج از کشور

مزایای بسیاری را برای مشاوره اینترنتی تصویری میتوان بیان کرد که مهم ترین آنها:

  • ارتباط با مشاور فارسی زبان
  • قابلیت انتخاب از بین تعداد زیادی مشاور
  • راحتی در استفاده برای عموم مردم
  • زمانبندی دلخواه مطابق درخواست مراجع از هر جای دنیا

میتوان نام برد.

همانطور که گفته شد، مشترکات فرهنگی و اجتماعی بین مشاور و مراجع یکی از مهم ترین مزایای استفاده از سرویس های مشاوره ایرانیان خارج از کشور در مقایسه با مشاوره با روانشناس خارجی است. در این جلسات دیگر نیازی به شرح فرهنگ و سنت های جامعه خود ندارید، دیگر نیاز نیست پیشینه مذهبی خود را شرح دهید تا مشاور در جریان باورهای پنهاk شما قرار بگیرد!

مشاور فارسی زبان آنلاین به خوبی میداند جامعه چه باورهایی را در سنین مختلف به شما منتقل کرده و دلیل رفتارهای امروز شما چیست؟

همین دلایل ریز و درشت باعث میشود تا مشاوره روانشناسی خارج از ایران، برای بسیاری تبدیل به بهترین گزینه باشد.

هزینه مشاوره روانشناسی خارج از ایران 

مشاوره روانشناسی از خارج ایران

شایان ذکر است، به دلیل تفاوت قیمت ریال با دیگر ارزهای خارجی مانند دلار و یورو، هزینه شرکت در جلسه های مشاوره روانشناسی برای ایرانیان خارج از کشور بسیار کمتر از نمونه های مشابه در دیگر کشورها می باشد.

این یکی از مزایای بسیار برجسته است که باعث میشود افراد بسیاری به این قبیل جلسات تمایل بیشتری داشته باشند.

ایرانیان مقیم خارج از کجا مشاوره روانشناسی بگیرند؟

حالا این سوال مطرح میشود که از کجا میتوان جلسه های مشاوره روانشناسی خارج از کشور برگزار کرد؟

سایت ها و اپلیکیشن های بسیار زیادی امکان برگزاری مشاوره روانشناسی برای ایرانیان خارج از کشور را فراهم کرده اند که یکی از آنها وب سایت "ویکی روان" است.

بخش مشاوره روانشناسی خارج از کشور سایت ویکی روان، بمنظور ارائه خدمات مشاوره آنلاین به فارسی زبانان خارج از ایران تعبیه شده است.

بعد از ثبت نام در سایت از طریق ایمیل و پرداخت حق مشاوره به صورت ارزی (دلار، یورو و ...) با استفاده از مسترکارت، ویزا کارت یا حساب پی پال (PayPal) به راحتی از هر جای دنیا از خدمات مشاوره آنلاین در سایت روانشناسی ویکی روان استفاده و با روانشناس آنلاین خود جلسه مشاوره برگزار می کنند.

مشاوره های در سایت ویکی روان بصورت تصویری و صوتی انجام میشوند و شرکت در آنها به آسانی برای همه مردم مقدور میباشد.

این مجموعه با گردآوری تعداد زیادی از مشاورها حق انتخاب زیادی به ایرانیان خارج از کشور می دهد تا از بین بهترین ها، مشاور خود را انتخاب نمایند.

علاوه بر ایرانیان، دیگر فارسی زبانان از کشورهای دیگر هم می توانند از خدمات مشاوره برای فارسی زبانان استفاده نمایند و با مشاورهای خبره ایرانی جلسه آنلاین برگزار نمایند.

برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی خارج از کشور در ویکی روان اینجا کلیک و با مشاهده بخش آموزش خرید جلسه، مشاور خود را انتخاب کنید.