سودآوری بازاریابی دیجیتال با راه اندازی وب سایت، شما را به درآمدی میلیاردی می‌رساند! بله... این روزها زیاد هستند کسب و کارهایی که با طراحی سایت ارزان، به ثروتی صدها برابر از آنچه که هزینه کرده‌اند، دست یافته‌اند. افزایش سرعت رشد و گسترش کسب و کارها، هزینه کم و دستیابی به درآمد زیاد، از مزایای خرید سایت آماده است که نمی‌توان جایگزینی برای آن یافت. علاوه بر این، زمانی که شما از قالب آماده شرکتی مختص به خودتان استفاده می‌کنید، جایگاه و اعتبار بیشتری در بین مشتریان خودتان پیدا می‌کنید. همین مزیت راه اندازی وب سایت با قیمت و هزینه مناسب به همه چیز می‌ارزد و می‌توان گفت که ارزش راه اندازی آن همانند ارزش برندینگ است.

چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن یک وب سایت راه اندازی کنیم؟

چگونگی راه اندازی وب سایت در کمترین زمان چندان سخت و دشوار نیست که به کلی قید آن را بزنید. در نخستین مرحله باید به نیازهای خود فکر کنید. منظورمان از به کار بردن نیازهای خود، همان نیازهای اصلی کسب و کارتان است. پس از بررسی نیازها، باید به سراغ ایده‌ها و راهکارهایی که بروید که منافع شما را در پی دارند و کسب و کارتان را به سود واقعی می‌رسانند. در وهله‌ی بعدی باید به دنبال پیاده سازی ایده‌های خودتان باشید. این امر زمان بَر است و به طور قطع نمی‌توان گفت که چقدر و تا چه زمانی طول خواهد کشید. در ادامه، جزئیات هر مرحله را به دقت برای‌تان شرح داده‌ایم که تا حد زیادی مانع از گسترش دغدغه‌های شما می‌شود.

به شرایط فعلی خود بیاندیشید و نیازسنجی کنید

نیازسنجی دقیقا همان موردی است که تمامی کسب و کارها برای ورود به دنیای دیجیتال و راه اندازی وب سایت نیاز دارند. شما و کسب و کارتان از این قاعده کلی مستثنی نیستید و بهتر است هر چه زودتر، این قدم مهم را بردارید. پیش از اینکه به طراحی سایت ارزان فکر کنید، باید بگوییم که صبرتان را زیاد کنید. قرار نیست که تمامی ایده‌ها در یک روز و یک شب به ذهن شما خطور کند.

هدف از برداشتن اولین گام برای راه اندازی وب سایت این است که خیال‌تان از بابت همه چیز راحت باشد و شخصیت کسب و کارتان را مدام بهتر کنید. کافی است چندین پرسشنامه تهیه کنید و به مشتریان فعلی‌تان بدهید و از آن‌ها بخواهید که به سادگی به سوال‌ها پاسخ بدهند. بحث اینکه سوال‌ها چه باشد و چه نباشد، به حوزه فعالیت کسب و کار خودتان مربوط می‌شود. علاوه براین، شما می‌توانید از همکاران خودتان یا از نیروهای انسانی کسب و کارتان سوال بپرسید و از آن‌ها بخواهید که به شما کمک کنند.

چه ایده‌هایی را برای قالب آماده شرکتی خود مد نظر دارید؟

قالب‌های آماده شرکتی که در راه اندازی وب سایت استفاده می‌شوند، هزار جور امکانات دارند. مسلما تمامی آن‌ها برای یک کسب و کار نوپا و تازه تاسیس شده، ضرورتی ندارد که از تمامی آن‌ها استفاده کنید. اکنون که می‌دانید نیازهای جدی حرفه‌ی شما چیست، زمان را از دست ندهید و مدام به ایده‌هایی که در ذهن خودتان دارید، فکر کنید. البته کمک گرفتن از افرادی که خلاقیت زیادی دارند، به شما بسیار کمک خواهد کرد. البته توجه داشته باشید که شما نمی‌توانید هر نوع ایده‌ای را پیاده سازی و اجرا کنید. شناخت بازار فعلی، دست شما را کمی محدودتر خواهد کرد. یک نوآوری به صرفه و کارآمد می‌تواند شما را از خیلی از کسب و کارهای دیگر به سمت و سوی پیشرفت بکشاند.

روی پیاده سازی ناب‌ترین ایده‌ها متمرکز شوید

طراحی فروشگاه اینترنتی

مسلما شما نمی‌توانید پیاده سازی هزاران قابلیت را پس از راه اندازی وب سایت خود انتظار داشته باشید. چون در هیچ جای جهان این موضوع به اثبات نرسیده است که شما با در اختیار داشتن قابلیت‌های متعدد و ناکارآمد بتوانید به سودآوری فکر کنید. ایده‌هایی را برگزینید که به راحتی قابل اجرا هستند و در شرایط مختلف از میزان کارایی آن‌ها کاسته نمی‌شود. همین نکته کوچک می‌تواند جلوی فکرهای متعدد و بیهوده را بگیرد. به طور خلاصه می‌توان بیان کرد که این مرحله، جزو سخت‌ترین مراحل راه اندازی وب سایت است. اما از آنجایی که شما عزم راسخی دارید، از پس آن بر خواهید آمد!

ایده‌های خودتان را به کمک دیگران پیاده سازی کنید

همیشه همینطور بوده است که سرعت کارهای دسته جمعی خیلی بیشتر از سرعت کارهای انفرادی می‌باشد. راه اندازی وب سایت بدون یاری گرفتن از افرادی که در این زمینه تخصص دارند، روند کار شما را سخت خواهد کرد. چه بسا پس از انجام بیش از 50 درصد کار، خسته بشوید و برای همیشه تصمیم بگیرید که مسیر را ادامه ندهید. مجموعه‌های برتری در این حوزه در حال فعالیت وجود دارند که تا هم اکنون، رویکرد ایده‌آلی داشته‌اند. مجموعه‌ی وب وان با در اختیار داشتن کارشناسان متعهد و باتجربه می‌تواند به شما کمک کند. پکیج‌های متعددی که در این مجموعه برای راه اندازی وب سایت قرار دارند، عبارتست از:

  • طراحی سایت ارزان

برای راه اندازی وب سایت در وضعیت اقتصادی الان با هزینه‌های زیادی روبه‌رو خواهید بود. دستمزد هر برنامه نویس فرانت اند و بک اند چیزی بیشتر از 3 میلیون تومان است. این درحالی است که قیمت طراحی سایت ارزان با وب وان، مناسب و اقتصادی می‌باشد.

  • خرید سایت آماده

در دنیای پیشرفته‌ی امروز، پیش می‌آید که ایده‌های شما به ذهن فرد دیگری خطور کرده باشد. چه بسا، آن ایده‌ها هم پیاده سازی شده باشند. سایت وب وان دقیقا همان مجموعه‌ای است که ایده‌های زیادی برای راه اندازی وب سایت در آن وجود دارد. با ورود به وبسایت sitedesign.ws و کلیک بر روی نمونه کارها می‌توانید قابلیت‌های متعددی سایت‌های از پیش آماده شده را مشاهده کنید. در اینصورت از بابت همه چیز اطمینان خاطر خواهید داشت.

  • قالب آماده شرکتی با «سایت دیزاین»

سایت های پیش ساخته وب وان چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ کدنویسی با سایت های آماده  مانند وردپرس(wordpress) و .... متفاوت هستند. سایت ها و قالب گرافیکی آن ها به صورت 0 تا 100 توسط تیم وب وان طراحی و کدنویسی شده اند و به صورت فول پکیج ارائه می شوند که از پشتیبانی و آموزش کامل و همچنین قابلیت ارتقا نامحدود برخوردار هستند. تمامی پارامترهای سئو توسط دپارتمان سئوی وب وان در این وب سایت ها لحاظ شده اند. همچنین هاست ها از نوع اختصاصی بوده و همواره با جدیدترین تجهیزات سخت افزاری به روز می شوند،مانیتورینگ و امنیت این هاست ها توسط وب وان انجام می شود.

طراحی سایت ارزان وب وان