اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و به دنبال بهترین و ارزان‌ترین کاشت مو می‌گردید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

بهترین و ارزان‌ترین کاشت مو در ایران

اگر با مشکل ریزش مو یا کچلی روبه‌رو شده باشید، به‌خوبی می‌دانید که این مشکل تا چه اندازه می‌تواند روی اعتمادبه‌نفس و حس رضایت از خود تأثیر بگذارد. بهترین راه‌حل برای حل مشکل ریزش مو، استفاده از خدمات کاشت و پیوند مو است. ازآنجایی‌که این خدمات درمانی معمولاً تحت پوشش بیمه‌ها قرار ندارند، ممکن است هزینه‌های زیادی را روی دست شما بگذارند. به همین دلیل همه به دنبال بهترین و ارزان‌ترین کاشت مو در ایران هستند تا با کم‌ترین هزینه موهای طبیعی و پرپشتی داشته باشند.

واقعیت این است که روش‌های ارزان برای همه افراد مناسب نیستند و در بسیاری از موارد مجبور هستید تا هزینه زیادی را برای بازگرداندن زیبایی خود متقبل شوید. بااین‌حال نگران نباشید، قسطا به شما کمک می‌کند تا در پرداخت هزینه‌های کاشت مو مشکلی نداشته باشد. شما می‌توانید در سایت خرید قسطی قسطا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

انواع روش‌های کاشت مو؛ کدام روش کاشت مو مناسب‌تر است؟

در ابتدا باید به این نکته توجه داشت باشید که ریزش مو دلایل و انواع مختلفی دارد. بنابراین هرکسی باید با توجه به شرایط خود به دنبال بهترین روش کاشت مو باشد. به‌طورکلی سه روش کاشت مو FIT، FUT و SUT به‌عنوان بهترین روش‌های کاشت مو در ایران شناخته می‌شوند:

  • FIT روشی برای پرپشت کردن موها با تهاجم کم، که در آن فولیکول‌ها یکی یکی از بانک مو برداشته و در محل جدید کاشته می‌شوند. فرآیند این روش طولانی است و به مهارت زیادی نیاز دارد.
  • FUT ارزان‌ترین روش کاشت مو است که در آن با جراحی یک نوار از موها برداشته و بعد از جداسازی فولیکول‌ها در محل جدید کاشته می‌شوند. وجود نوار زخم روی سر بزرگ‌ترین مشکل این روش است.
  • SUT بهترین روش کاشت مو است که مشکلات FUT و FIT را ندارد، در یک جلسه انجام می‌گیرد، تراکم بالایی دارد و البته گران‌ترین روش کاشت مو نیز به‌حساب می‌آید.

2

بهترین روش کاشت موی ارزان کدام است؟

ازنظر بسیاری از افراد، روش FUT بهترین و ارزان‌ترین کاشت مو به‌حساب می‌آید. بااین‌حال در همه موارد نمی‌توان از این روش استفاده کرد. مخصوصاً اگر نمی‌خواهید جای زخم روی پوست سر خود داشته باشید، روش SUT بااینکه هزینه‌های بیشتری دارد، بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. درنهایت بعد از انتخاب بهترین روش با مشورت پزشک، باید به دنبال بهترین راه پرداخت هزینه‌های آن باشید. اینجاست که قسطا به کمک شما می‌آید.

آیا کاشت مو اقساطی امکان‌پذیر است؟

پیدا کردن بهترین روش کاشت مو تنها یکی از دغدغه‌ها است و بعدازآن باید به دنبال روشی برای پرداخت هزینه‌های کاشت مو باشید. اگر به دنبال روشی برای کاشت موی اقساطی هستید، قسطا بهترین گزینه برای شما است. قسطا امکان کاشت مو قسطی را برای شما فراهم کرده تا نگران هزینه‌های مربوط به پیوند مو و افزایش حجم موهای خود نباشید. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه کاشت مو قسطی در سایت قسطا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

3

کاشت مو اقساطی چه شرایطی دارد؟

کاشت مو اقساطی با قسطا بسیار راحت است. شما می‌توانید در هر کلینیکی در سراسر ایران اقدام به کاشت مو کرده و سپس هزینه‌های آن را به قسطا بسپارید. فرقی نمی‌کند که چه روشی را برای کاشت مو انتخاب کردید و در کدام شهر هستید. کافی است تا پس از پیوند مو، مدارک را به کارشناسان قسطا تحویل دهید تا قسطا نقداً هزینه‌های کلینیک شما را پرداخت کند و شما به‌صورت اقساط این هزینه را به قسطا بازگردانید.

قسطا علاوه بر ارائه خدمات زیبایی و سلامت، خدمات کاربردی بسیار زیادی دارد که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید. طرح فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت یکی دیگر از این طرح‌های جذاب است که پیشنهاد می‌کنیم شرایط آن را در سایت قسطا بررسی کنید.

بهترین و ارزان‌ترین کاشت مو با قسطا در سراسر ایران

در این مقاله به بررسی بهترین و ارزان‌ترین کاشت مو در ایران پرداختیم. با کمک قسطا دیگر لازم نیست نگران هزینه‌های کاشت مو خود باشید. شما می‌توانید همین امروز برای بازگرداندن موهای ازدست‌رفته خود اقدام کنید و با مراجعه به سایت قسطا از مزایای طرح کاشت مو قسطی بهره‌مند شوید.