پخش پلاستیک و بلور عزیزی یکی از بزرگترین مراکز پخش عمده پلاسکو و بلور آشپزخانه در تهران میباشد که با بیش از 2 دهه سابقه در تهران در حال فعالیت میباشد.

پخش پلاستیک و بلور عزیزی پخش انواع لوازم خرده ریز آشپزخانه ؛ ظروف پلاسکو خانه و آشپزخانه ؛ ظروف بلورجات کادویی ؛ دکوریجات ؛اسباب بازی ؛ سرویس های جهیزیه ؛ ظروف روحی ؛ ملامین و استیل و اجناس پارچه ای و ... میباشد که با تنوعی عظیم آماده ارائه و خدمات به مشتریان میباشد.

لازم بذکر است که پخش پلاسکو عزیزی مرکز پخش عمده بوده و از فروش اجناس به صورت تکی معذور میباشد.

2

پخش پلاستیک و بلور عزیزی با هدف تامین اجناس مورد نیاز فروشگاه داران پلاسکو در سراسر ایران ایجاد شده و علاوه بر تامین ؛ با ارائه قیمت های مناسب توانسته بخش عظیمی از این صنعت در ایران را در دست بگیرد.

پخش عمده پلاستیک و بلور عزیزی ارایه دهنده مشاوره در خصوص ایجاد فروشگاه های پلاسکو و بلور میباشد پس از ارائه مشاوره ؛ بواسطه کارشناسان در بخش فروش میتوانید از بهترین تجربه در خصوص خرید لوازم و ظروف پرفروش پلاسکو و بلور بهره مند شوید.

حراجی پخش پلاستیک و بلور عزیزی بنیان گذار ظروف پلاسکو حراجی در ایران ( حراجی 2000 و 5000 فروش ) به ترتیب در سال 93 و 97 بوده است و امید است که پخش عزیزی با حمایت مشتریان عزیز بتواند در آینده با حراجی های جدید بخشی از بازار پلاسکو  را در دست بگیرد و باعث اشتغالزایی همانند قبل باشد.

3

پخش پلاستیک و بلور عزیزی آماده همکاری با تمامی فروشگاه داران پلاسکو در ایران میباشد و تضمین در کیفیت کالا و مناسب ترین قیمتها را میدهد.

کاملترین مرکز پخش در ایران باتنوعی بیش از 6 هزار محصول حراجی و غیرحراجی در تهران میزبان شما عزیزان میباشد.

پخش پلاستیک و بلور عزیزی پذیرای مشتریان شهرستانی بهمراه اسکان و تغذیه رایگان و خدمات پس از فروش عالی در خدمت شماست.

پخش عزیزی پخش عمده بلورجات در تهران و نماینده رسمی بلورجات کاوه با بالاترین سطح تنوع محصولات و همچنین شرکت های اصفهان | نوری تازه | شوگا | گمین و... میباشد یعنی در یک مرکز فروش عمده میتوانید از بیش از 50 کارخانه تولید کننده بلور ؛ خرید کنید.

**لازم بذکر است که پخش پلاستیک و بلور عزیزی هیچ شعبه دیگری در تهران ندارد**

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص ایجاد فروشگاه میتوانید با شماره

 تلفن   09120415114  تماس حاصل فرمایید و در خصوص مشاهده تصاویر محصولات پلاسکو و بلور به شماره فوق در واتساپ پیام ارسال فرمایید.