به گزارش افکارنیوز،

این شهر که مرکز استان گیلان واقع شده است، از کلان‌شهرهای بااهمیت شمال کشور به حساب ‌می‌آید. به همین دلیل شهر رشت گزینۀ بسیار مناسبی برای سکونت و خرید خانه یا ویلا است.

در ادامه، امتیازات شهر رشت را برای خرید ویلا در آن بررسی می‌کنیم و علاوه بر آن به معرفی سایت 2نبش برای تسریع روند خرید و فروش خانه و آپارتمان یا ویلای موردنظرتان می‌پردازیم. اگر ویلایی برای فروش دارید، می‌توانید آن را در پربازدیدترین سایت املاک کشور ثبت کنید و به سرعت به فروش برسانید.

آنچه که از خرید ویلا در شمال می‌دانیم

هر چه که کلان‌شهرها توسعۀ بیشتری پیدا می‌کنند، زندگی پرهیاهوتری برای بشر رقم می‌خورد. در نتیجه نیاز به آسایش و دوری از این هیاهو برای انسان بیشتر می‌شود.

اینجاست که برای گذراندن تعطیلات یا آخرهفته‌ها گزینۀ سفر به شهرهای آرام و سبز شمال مطرح می‌شود و مهم‌تر از آن داشتن یک ویلا در شمال.

اما برای خرید ویلا در شمال هر کس معیارهایی دارد و با توجه به آن، شهر موردنظر خودشان را برای داشتن ویلا انتخاب می‌کنند.

از مهم‌ترین معیارهای مدنظر برای خرید ویلا وجود امکانات کافی برای اقامت در شهرموردنظر، نزدیکی به ساحل و دریا، مناسب بودن بافت ساخت و ساز ویلاها، میانگین قیمت خرید ویلا و امنیت محلۀ آن است.

با توجه به این موارد است که افراد به خرید ویلا در شمال و شهرهای شمالی دست می‌زنند.

اما کدام شهر را برای داشتن ویلا در شمال انتخاب کنیم؟

انتخاب یکی از شهرهای شمالی برای خرید ویلا کار آسانی نیست و برای همه نمی‌توان یک مورد را پیشنهاد کرد.

بعضی با توجه به میزان فاصلۀ تهران تا شهر موردنظر انتخاب می‌کنند و بعضی دیگر با توجه به امکانات و طبیعت شهر.

اما پیشنهاد ما برای شما شهر رشت است. شهری که هم در صورتی که به دنبال آرامش و جایی دنج هستید، برای شما مناسب است و هم اگر به دنبال شهری با تمام امکانات هستید، نیاز شما را برآورده می‌کند.

با اینکه این روزها بازار خرید و فروش ویلا در شهرها و روستاهای شمالی بسیار پر رونق است اما هنوز انتخاب‌ شهرهای قدیمی‌تر مثل رشت انتخاب مطمئن‌تر و کم‌ریسک‌تری است.

پس به سایت 2نبش سر بزنید و این بار با دقت بیشتری صفحۀ  ویلاهای رشت را بررسی کنید.

ویژگی‌های ویلاهای رشت

رشت با وجود آسمان خاکستری و همیشه بارانی‌اش، بافت سنتی و قدیمی خود را هم حفظ کرده و همین چهرۀ دل‌پذیری برای این شهر ساخته است.

با این حال، ساخت و ساز ویلا در رشت پیشرفت زیادی داشته است و فارغ از خانه‌های ویلایی رشت، این روزها سهم زیادی در معاملات این شهر دارند.

در نتیجه شما کنار بافت سنتی خانه‌های ویلایی رشت، ویلاهایی را خواهید یافت که نسبت به بسیاری از ویلاهای شهرهای شمالی امکانات بیشتر و لوکس‌تری دارند.

همین مورد سبب شده که ویلاهای رشت، از ویلای ارزان تا لوکس توجه خریداران زیادی را به خود جلب کند.

فارغ از این موارد، معاملات ویلا در رشت از امنیت بیشتری برخوردار هستند چرا که این کلان‌شهر کمتر زمین‌ها و ملک‌های غیرقانونی یا بدون مجوز دارد.

51

نگاه‌ها به قیمت ویلاهای لوکس رشت خیره مانده!‌

خرید خانه در رشت میانگین قیمتی متفاوتی نسبت به سایر شهرها دارد. همین مورد باعث می‌شود قیمت خرید و فروش ویلاهای رشت را هم از ابعاد دیگری بررسی کنیم.

با توجه به اینکه ویلاهای شهر رشت تنوع زیادی دارند و اکثرا هم در حومۀ شهر قرار دارند، میانگنی قیمتی متفاوتی را در بازار خرید و فروش ویلاها شاهد هستیم. برخی از این ویلاها بسیار لوکس و با قیمت‌هایی بسیار بالاتر از میانگین هستند. کنار این موارد ویلاهایی ارزان و با قیمت‌های مناسب هم وجود دارند تا نیاز مشتریان را برآورده کنند.

با بررسی آگهی ویلاهای لوکس یا ارزان رشت در سایت 2نبش، می‌توانید به اطلاعات بیشتری از میانگین قیمت‌ها دسترسی داشته باشید.

اگر انتخاب شما خرید یک ویلای لوکس در رشت است...

اگر با توجه به بودجه، سلیقه و معیارهایتان برای داشتن ویلا، شهر رشت را انتخاب کردید؛ حتما باید معاملۀ خود را با یک مشاور املاک مطمئن و باتجربه بررسی کنید تا از درستی آن آسوده خاطر شوید.

ما برای این‌کار به شما سایت دونبش را پیشنهاد می‌کنیم. این سایت که پربازدیدترین سایت املاک ایران است، با معرفی متخصص‌ترین و باسابقه‌ترین مشاورین املاک در هر نقطه‌ای از ایران شما را سریع و مطمئن به ویلا یا خانۀ موردنظرتان می‌رساند.