به گزارش افکارنیوز،

با انتخاب حرفه‌ای ترین مراکز لیزر، با موهای زائد خود برای همیشه خداحافظی کنید!! بله... انتخاب بهترین مرکز لیزر در گیلان و یا دیگر نقاط کشور، به تمامی افراد کمک می‌کند تا با بهره گیری از مشاوره‌های برجسته‌ترین پزشکان و استفاده از جدیدترین متدهای لیزر موهای زائد، از رشد دائمی این عناصر اذیت کننده جلوگیری کنند. لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در گیلان، این امکان را برای تمامی گیلانیان به وجود آورده است تا از تمیزی و درخشندگی بدن خود رضایت بیشتری را داشته و هچنین با حذف موهای زائد در حرفه‌ای ترین کلینیک لیزر رشت، از تعریق زودهنگام تن و بدبو شدن بدن، جلوگیری به عمل آورند. اما بدون شک پیشنهادمان برای تمامی متقاضیان لیزر این است که از نحوه‌ی کار، انواع متد، مزایا و معایب لیزر و همچنین ویژگی‌های قیمتی لیزر موهای زائد اطمینان حاصل نمایند. پس اگر در رابطه با هیچ یک از معیارهای موثر در انتخاب بهترین مرکز لیزر در گیلان چیزی نمی‌دانید، با ما همراه باشید.

معیارهای انتخاب بهترین مرکز لیزر در گیلان و دیگر نقاط کشور

پارامترهای متعددی در انتخاب بهترین کلینیک لیزر رشت و گیلان موثر می‌باشند که بدون شک بایستی برای نیازهای مخاطبان در راستای لیزر موهای زائد، مورد توجه قرار گیرد. از جمله‌ی این پارامترهای حرفه‌ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین مرکز لیزر در گیلان، بایستی علاوه بر داشتن متخصصان و مشاورین حرفه‌ای و کاربلد، دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان نیز باشد.
 • استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز جهان در رفع موهای اضافه
 • دارا بودن محیطی امن، زیبا، تمیز و راحت برای آسایش و راحتی متقاضیان لیزر موهای زائد
 • دستگاه‌های موجود در کلینیک لیزر رشت، بهتر است از برترین برندهای موجود در بازارهای بین‌المللی انتخاب شده باشند.
 • پزشکان و اپراتورهای دستگاه لیزر درمانی، باید به تمامی اصول کار با دستگاه تسلط کافی داشته باشند و با اخلاقی خوش، روحیه‌ای مناسب برای تمامی مشتریان به وجود آورند.

البته که هر یک از این فاکتورها، دارای ریز مولفه‌های متعددی می‌باشد که می‌تواند بر میزان اثربخشی نهایی موثر باشد.

اثربخشی لیزر موهای زائد در چه صورت‌هایی بیشتر است؟

رفع موهای زائد در حرفه‎ای ترین کلینیک لیزر رشت، بسته به رعایت اصول مختلف، میزان اثربخشی‌های متفاوتی نیزخواهد داشت. درواقع بایستی توجه داشته باشید که:

 • یک جلسه مشاوره پیش از اقدامات لیزر، موجب می‌شود که پزشک با دیدگاه‌ها و خواسته‌های متقاضیان بیشتر آشنا شود و بتواند با ارائه دلایل علمی و طبی، ذهن مشتریان را روشن‌تر ساخته و از استرس‌هایشان کم نماید.
 • وجود ادوات و دستگاه‌های پیشرفته در بهترین مرکز لیزر در گیلان، سطح اثربخشی نهایی را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.
 • همچنین وجود پزشکان و اپراتورهای کارکشته، موجب می‌شود که انجام امور زیبایی و لیزر موهای زائد با بالاترین سطح ایمنی و اثربخشی انجام گردد و روند رشد فولیکول‌های مو، به کندترین شکل ممکن کاهش یابد.
 • تنظیم برنامه مناسب برای انجام لیزر در چندین جلسه، موجب می‌شود که اثربخشی نهایی برای کاهش رشد موهای زائد، در گذر زمان بیشتر و بیشتر شود.
 • خصوصیات فردی مراجعه‌کنندگان در هر کلینیک لیزر رشت و گیلان، بایستی از جانب متخصصان به دقت مورد توجه قرار گیرد؛ خصوصیاتی از جمله: محل و میزان رشد مو، جنس و ضخامت مو، روند اقدامات قبلی برای از بین بردن موهای زائد، رنگ و میزان حساسیت پوست، رنگ مو و...
 • و البته میزان تمیزی، استفاده از لوازم بهداشتی یکبار مصرف و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از جمله‌ی دیگر مواردیست که برای اثربخشی نهایی اقدامات لیزر و حس هرچه بهتر مراجعه‌کنندگان، موثر می‌باشد.

اما با توجه به موارد عنوان شده، کدام مرکز لیزر موهای زائد را می‌توان بدون دغدغه انتخاب نمود؟!

لاوین بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در گیلان

مرکز زیبایی لاوین با بهره‌گیری از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر، محیطی زیبا و بهداشتی، قیمت‌های بسیار مناسب و همچنین دقت نظر متخصصان و مشاوران قدرتمندش، بدون شک بعنوان یکی از حرفه‌ای ترین مراکز لیزر در گیلان محسوب می‌شود و انتخاب اول آقایان و بانوانیست که می‌خواهند از شر موهای زائد خود خلاص شده و روند رشد این موهای آزاردهنده را کند کنند.

علاوه بر رعایت تمامی پارامترهای حرفه‌ای در مرکز زیبایی لاوین، متقاضیان می‌توانند با تماس با مشاورین این کلینیک لیزر رشت، به رزرو تلفنی «نوبت مشاوره» اقدام کنند و از انجام هزینه‌های رفت و آمد و خطرات ویروس کرونا برای حضور فیزیکی در جهت نوبت‌گیری، جلوگیری نمایند. این نوبت مشاوره موجب می‌شود که متقاضیان از روند انجام و میزان تاثیرگذاری عملیات حذف موهای زائد، آگاهی کامل پیدا نمایند. حال ممکن است که این سوال برایتان به وجود آمده باشد که لیزر موهای زائد چه مزایایی دارد؟!

مزایای لیزر موهای زائد در حرفه‌ای ترین کلینیک لیزر رشت

بد نیست بدانید که هر یک از روش‌ها و دستگاه‌های لیزر موهای زائد، دارای فواید و البته عوارض خاص خود می‌باشند و نمی‌توان به راحتی، بهترین روش انجام لیزر را انتخاب نمود؛ اما ذکر نکاتی در رابطه با روش‌های لیزر و مزایای آن ضروریست:

 1. توجه داشته باشید که حذف موهای زائد با دستگاه لیزر «ان دی یاگ» برای رنگ پوست‌های تیره و لیزر با دستگاه الکساندرایت، برای پوست‌های روشن بسیار مناسب است که هر دو متد در مرکز زیبایی لاوین، تخصصی‌ترین مرکز لیزر در گیلان انجام می‌گیرد.
 2. علاوه بر دو روش فوق، متدهای لیزری دیگری همچون «کندلا» نیز برای رفع موهای زائد در این مرکز انجام می‌شود.
 3. لیزر واژینال نیز از دیگر خدماتیست که به جهت روشن سازی پوست و رفع افتادگی واژن انجام می‌گیرد.
 4. ملانین به عنوان ماده اصلی دستگاه‌های لیزر مو در نظر گرفته می‌شود که در صورت تنظیم حرارت دقیق و مناسب، تنها موهای خشن سیاه و قهوه‌ای زائد را از میان خواهد برد. جالب است بدانید که ملانین به طور طبیعی در بدن وجود دارد و از همین رو، به رنگ طبیعی پوست و مو آسیب نخواهد رساند.
 5. لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در گیلان، موجب می‌شود که فولیکول‌های موهای زائد (سلول‌های تولید مو)، مورد هدف قرار گیرند و سرعت رشدشان در چندین جلسه لیزر درمانی، به کمترین میزان ممکن کاهش یابد.
 6. همچنین باید گفت که این روش، بعنوان جایگزین مناسبی برای متدهای قدیمی حذف موهای زائد (اپیلاسیون، روش موم، استفاده از تیغ و موبرها) مطرح شده است و اثربخشی بسیار بسیار مطلوب‌تری را دارد.

چرا امور لیزر در چندین جلسه انجام می‌شود؟!

همواره در هر لحظه، بخشی از فولیکول‌های مو در حال استراحت می‌باشند و به همین دلیل در انجام لیزر موهای زائد، بخشی از سلول‌های تولید موهای زائد دچار آسیب نمی‌شوند و به همین دلیل است که مراحل لیزر در مرکز لیزر در گیلان، بایستی در چندین جلسه انجام گیرد تا تمامی فولیکول‌های موهای زائد، به درستی مورد هدف قرار گیرند. همچنین توجه داشته باشید که موهای زائد آسیب دیده و سوخته شده به مرور افتاده و از بین خواهند رفت.

البته گاهاَ بسته به نظر پزشک، ممکن است داروهایی از جمله «افلورنیتین» نیز تجویز گردد تا رشد موهای زائد به کمترین میزان خود برسد. مرکز زیبایی لاوین نیز با درنظرگیری استانداردهای بین‌المللی، انجام امور لیزر را با بالاترین کیفیت ممکن و در چندین جلسه‌ با فواصل مناسب زمانی، به سرانجام می‌رساند. اگر در فکر درخشندگی هرچه بیشتر هستید، لاوین همان انتخابیست که به دنبالش هستید؛ چرا که با لاوین، می‌توانید زیبایی و کیفیت را به مو و پوست خود هدیه دهید. ‌    

نشانی: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، چهار راه شهید بهشتی، بلوار عرفان، ابتدای کوی یخ، درمانگاه لاوین

تلفن تماس: 0133636 - 01333732526 - 01333764926

شماره همراه: 09117580104