به گزارش اخبارورزشی شهر خبراستقلال جدا از اتفاقات حاشیه‌ای که در اهواز رخ داد، باید این حقیقت را بپذیرد که به لحاظ فنی هم مشکلات زیادی داشت و ساختار تاکتیکی آبی‌پوشان حتماً مقابل ماشین سازی باید دستخوش تغییر شود در غیر این صورت اصلاً بعید نیست روند امتیاز دادن‌های شاگردان فکری همچنان تداوم یابد. البته به نظر می‌رسد کادر فنی آبی‌پوشان نیز تا حد قابل ملاحظه‌ای متوجه یک اشتباهات فنی مسابقه با فولاد شده و می‌خواهد تیم را در جدال چهارشنبه متحول کند. تحولی که هم جنبه تاکتیکی دارد و هم شکل انسانی. به احتمال زیاد ترکیب ثابت استقلال مقابل ماشین سازی با آنچه که برابر فولاد دیدیم، تغییر خواهد کرد. تغییراتی که احتمالاً اصلاً کم نیست.از جمله بازیکنانی که زمزمه حضورشان به گوش می‌رسد، محمد نادری و مهدی مهدی پور است.

دیگر اخبار پربازدید در مورد حضور شیخ دیاباته در بازی آبی‌بوشان مقابل ماشین سازی بود. به خبرگزاری فوتبال ایران، تیم فوتبال استقلال در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باید به مصاف ماشین سازی تبریز برود. شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال ۲ روز قبل به دلیل تمکین نکردن از دستورات محمود فکری به کمیته انضباطی باشگاه استقلال فراخوانده و از حضور در تمرینات این تیم منع شد.

سومین خبر پربازدید به صحبت‌های هافبک ملی‌پوش سابق کشوراختصاص داشت. به گزارش افکارنیوز،  هافبک ملی‌پوش سابق کشورمان در رابطه با حواشی و عدم موفقیت باشگاه استقلال اینگونه اظهار کرد که استقلال برای رسیدن به جایگاهی مناسب و دستیابی به موفقیت‌های بیشتر نیاز به آرامش دارد.

به گزارش "ورزش سه"، افشین پیروانی دوشنبه شب حضور ۷ دقیقه ای و طوفانی در آنتن فوتبال برتر داشت و در خصوص موضوعات مختلف صحبت هایی را انجام داد. اما آخرین بخش از صحبت های وی جایی بود که پیروانی بدون پرسشی از سوی محمدحسین میثاقی مجری برنامه، اظهاراتی طوفانی را مطرح و به مدعیان قهرمانی تاخت و آن ها را به سیاست یک بام و دو هوا متهم کرد. این مطلب نیز با بازدید زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار استقلال به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.