بیشتر کارمندان وقت خودشان را در محیط کار ایشان سپری می‌کند و به همین جهت نیاز است تا توجه ویژه‌ای به مبلمان اداری داشته باشند؛ کارمندان معمولاً به صورت نشسته و بدون اینکه حرکتی داشته باشند بر روی صندلی می نشینند و کارهایشان را انجام می دهند که البته بر خلاف تصور این کار خستگی های خود را داشته است و اگر از مبلمان خوبی در شرکت استفاده نشده باشد کم کم برای کارمندان مشکلاتی از جمله درد عضلات و مشکلاتی در خصوص ستون فقرات و غیره رخ می دهد.

برای اینکه ما بتوانیم مبلمان اداری مناسبی را تهیه کنیم و در شرکت از آنها استفاده نماییم نیاز است که به نکاتی توجه نماییم؛ معمولاً مدیران اولین نکته‌ای را که مد نظر می گیرند مربوط به زیبایی مبلمان اداری می باشد اما با وجود اینکه زیبایی نقش بسزایی در شرکت دارد ولی استاندارد بودن مبلمان اداری از اصلی ترین ویژگی های یک مبلمان اداری با کیفیت می باشد، شما باید مبلمانی را انتخاب کنید که هم کیفیت و هم استاندارد بوده باشند و همچنین زیبایی را در خود داشته باشند.

بدین صورت خیلی دیرتر از دیزاین محیط کاری تان خسته می شوید و البته در افزایش روحیه کاری کارمندان نقش مهمی را ایفا کرده اید چرا که آنها دیرتر خسته خواهند شد...

انواع مبلمان اداری

اگر شما تصمیم دارید تا برای دفتر کاری تان مبلمان اداری را خریداری کنید توصیه می‌شود حتماً با انواع مبلمان اداری و خصوصیت های آنها آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مبلمان اداری در واقع نمای کلی از از فعالیت های شما را نشان خواهد داد که شامل موارد مختلفی می باشد از جمله میز اداری، صندلی اداری، میز منشی و....

شما باید با توجه به فضای اداره و سمتی که هر شخص دارد از وسایل متناسب استفاده نمایید. در واقع اصلی ترین چیزی که شما باید در خصوص کارمندان خود به خاطر داشته باشید راحتی و آسایش کارمندان است چرا که آنها بتوانند در چنین محیطی بهتر کار کند و البته ایجاد محیط سالم در اداره کمک زیادی به شما و کارمندان تان خواهد کرد.

مبلمان اداری کلاسیک از دست مبلمانی به شمار می رود که می تواند به محیط شما جلوه خاصی بدهد این دسته از مبلمان برای افرادی مناسب است که عاشق کارهای چوبی هستند و دوست دارند که فضای کاری آنها به این وسیله دیزاین شود. در میز و صندلی های کلاسیک معمولا از چوبهای استفاده می شود که منبت کاری شده اند و همچنین از چرم طبیعی در نشیمنگاه ها استفاده می گردد که به نسبت میز اداری مدرن قیمت بالاتری داشته اند.

با توجه به اینکه میز و صندلی های اداری کلاسیک بیشتر به صورت دستی تولید می شوند قیمت بیشتری به نسبت سرویس‌های مدرن داشته باشند و تفاوت قیمت در این خصوص امری معقول به شمار می‌رود البته در بیشتر سرویس های کلاسیک از رنگ های چوب برای زیبایی استفاده شده است و اگر فردی به رنگ دیگری علاقه داشته باشد می تواند سرویس کلاسیک را به شکل سفید هم سفارش بدهد.

51

همانطور که اشاره کرده ایم انتخاب اینکه چه نوع طرح کلاسیکی را انتخاب کنید به سلیقه تان بستگی داشته باشد و هر شرکتی با توجه به نیازهای مشتری و سلایق مشتری مبلمان اداری کلاسیک را برای شرکت آنها می سازد و آن را به مشتری ارائه می نماید.

دسته دیگری از مبلمان اداری وجود دارد که آنها را با مبلمان اداری مدرن می‌شناسند و البته با نمونه های کلاسیک تفاوت زیادی داشته اند..

مبلمان شرکت وقتی که به صورت قدیمی باشد علاوه بر اینکه کارمندان شما را از محیط خسته می‌کند بلکه تنبل شدن آنها را نیز به همراه خواهد داشت چرا که آنها فشار کاریشان را در محیط کاری احساس می کنند؛ اگر فکر می‌کنید که دیزاین محل کار شما نیاز به یک بازسازی دارد باید از مبلمان اداری مدرن استفاده کنید و آنها را جایگزین مبلمان های قدیمی نمایید.

در صورتی که تصمیم می گیرید که از سرویس مبلمان اداری مدرن استفاده کنید باید تمام اجزائی که در دیزاین به کار برده می شوند را نیز مدرن کنیم مثلاً میز اداری مدرن را باید برای تمامی میز های موجود در شرکت در نظر بگیرید و این طور نیست که بگوییم بخش

ی را سنتی و بخشی را کلاسیک و بخشی را مدرن کنیم چون اگر همه چیز یکنواخت و منظم دیزاین نشود هارمونی را در فضا برقرار نخواهد کرد و برای اینکه شما بتوانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید به سلیقه تان توجه کنید و مبلمان اداری کلاسیک یا مبلمان اداری مدرن و یا هر نوع سرویس دیگری را که می خواهید را برای شرکت تان مد نظر بگیرید و خریداری نمایید.

 

تهیه و تنظیم توسط مبلمان اداری سی رن