به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر، سایت خبری فرارو در این خصوص نوشت: ناکامی مهاجمان پرسپولیس در گلزنی، باعث شده این فصل گل‌محمدی گزینه‌های مختلف را در خط حمله امتحان کند. دیروز و در بازی با سپاهان، او از ایده تازه‌ای برای خط حمله تیمش استفاده کرد. عبدی و رمضانی همزمان روی نیمکت نشستند و وحید امیری در کنار احمد نوراللهی، مهاجمان پرسپولیس بودند. آرایش ۲-۴-۴ بدون مهاجم تخصصی، که نتیجه خوبی برای پرسپولیس نداشت.

دومین خبر ورزشی پربازدید در خصوص صدرنشینی پرسپولیس بود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تساوی پرسپولیس و سپاهان امکان صدرنشینی مدافع عنوان قهرمانی لیگ در پایان هفته نهم لیگ را از یحیی و تیمش گرفت. داستان از این قرار است که صدرنشینی استقلال در لیگ تحت تاثیر بازیهای عقب افتاده پرسپولیس بود و هواداران پرسپولیس به این نکته اشاره داشتند که تیم محبوبشان در صورت پیروزی در بازیهای معوقه‌اش می‌تواند خیلی زود جای رقیب سنتی را در صدر جدول بگیرد. اتفاقی که با توجه به نتیجه بازی دیروز و البته تساوی در دو بازی قبلی پرسپولیس، امکانش وجود ندارد.

استقلال برای تداوم صدرنشینی که از به دست آوردن آن سخت‌تر است و پرسپولیس برای بهبود جایگاهش در جدول؛ این‌ها می‌تواند یک دربی متفاوت را به مخاطبان فوتبالی هدیه بدهد. این موضوع نیز با بازدید زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد.

دیگر خبر پربازدید در خصوص ادای احترام رئیس کمیته ملی المپیک به جهان پهلوان تختی بود. به گزارش خبرگزاری مهر، همه ساله همزمان با ۱۷ دی ماه و سالگرد درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی، عاشقان، علاقمندان و اهالی ورزش با حضور در ابن بابویه تهران مراسمی را برای این قهرمان ارزنده برگزار می‌کنند که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های اعمال شده از سوی وزارت بهداشت برنامه مشخصی برگزار نشد.در همین راستا و بمنظور ادای احترام به روح بزرگمرد ورزش ایران جهان پهلوان غلامرضا تختی، اسطوره معرفت و پهلوانی، سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان صبح امروز بر مزار این قهرمان حضور یافت.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این  حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.