کارتن سازی گلبرگ باکس، تولید کننده محصولاتی از قبیل انواع کارتن های عادی، کارتن های لمینتی، کارتن های دایکاتی، انواع کارتن های E فلوت، B فلوت، C فلوت، کارتن های سه لایه، کارتن های پنج لایه و ... می باشد. گلبرگ باکس هم چنین ارائه دهنده خدمات طراحی و چاپ کارتن های مختلف است. در این نوشته قصد داریم به معرفی تولیدات کارتن سازی گلبرگ باکس بپردازیم.

کارتن شوینده، یکی از تولیدات کارتن سازی گلبرگ باکس

یکی از انواع محصولاتی که در کارتن سازی گلبرگ باکس تولید و عرضه می شود، کارتن مواد شوینده و بهداشتی است. همان طور که می دانید، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین انواع کارتن ها، کارتن مواد شوینده و بهداشتی می باشد. این نوع کارتن ها با توجه به نوع کاربری آن ها باید دارای ویژگی های خاصی باشند. برای مثال مقاومت این نوع کارتن ها یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که حتما باید در نظر گرفته شود. اصولا برای بالا بردن مقاومت کارتن ها نیز از مواد افزودنی مناسب استفاده می کنند.

بهترین گزینه برای انتخاب کارتن مناسب مواد شوینده و بهداشتی کارتن های پلاست است. این نوع کارتن ها از هالوشیت ساخته می شوند و مقاومت بسیار بالایی دارند. البته قیمت مناسب نیز یکی دیگر از دلایل مهم انتخاب این نوع کارتن ها است. علاوه بر این ها کارتن های پلاست که یکی از تولیدات کارتن سازی گلبرگ باکس هستند دارای ویژگی های زیر می باشند:

 1. کارتن های پلاست دارای قابلیت چاپ، برش و شکل دهی هستند.
 2. این نوع کارتن ها ضد آب و عایق رطوبت هستند.
 3. جنس این کارتن ها به گونه ای است که مواد شیمیایی و اسیدی روی آن ها تأثیر نمی گذارد.
 4. کارتن های پلاست در تنوع بسیار زیادی تولید می شوند.
 5. این نوع کارتن ها مقاومت حرارتی بسیار بالایی دارند.
 6. این نوع کارتن ها در برابر ضربه نیز استحکام زیادی دارند.
 7. در فرایند ساخت این کارتن ها از بازدارنده های اشتعال استفاده شده است.

کارتن تخم مرغ، یکی از تولیدات کارتن سازی گلبرگ باکس

کارتن تخم مرغ

یکی دیگر از انواع تولیدات کارتن سازی گلبرگ باکس، کارتن های با کیفیت، مناسب بسته بندی شانه های تخم مرغ است. همان طور که می دانید ابعاد کارتن تخم مرغ به طور استاندارد و از پیش تعیین شده مشخص است. تفاوت میان انواع کارتن های تخم مرغ در جنس و کیفیت آن ها می باشد. اصولا از کارتن های سه لایه برای تولید کارتن تخم مرغ استفاده می شود؛ اما گاهی نیز بنا به خواسته سفارش دهنده کارتن تخم مرغ را با کارتن پنج لایه تولید می کنند. کارتن مناسب جهت بسته بندی شانه های تخم مرغ باید دارای ویژگی های خاصی باشد که برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 1. این نوع کارتن ها باید محکم باشند و توانایی تحمل وزن زیاد را داشته باشند.
 2. با توجه به نوع کاربری این نوع کارتن ها در روند تولید آن ها نباید از هیچ نوع مواد شیمیایی استفاده شود.
 3. این کارتن ها باید ضریب ایمنی بالایی داشته باشند.
 4. کارتن های تخم مرغ باید مقاومت و استحکام بالایی داشته باشند تا جلوی ورود ضربه به تخم مرغ را بگیرند.
 5. این نوع کارتن ها علاوه بر ضربه باید در برابر فشار نیز مقاوم باشند تا در چیدمان آن ها روی هم دیگر به تخم مرغ ها فشار وارد نشود.
 6. کارتن های تخم مرغ باید از داخل و بیرون در برابر رطوبت مقاوم باشند.

موارد مختلفی است که روی هم رفته قیمت این نوع کارتن ها را تعیین می کند. برخی از این موارد تأثیر گذار روی قیمت کارتن تخم مرغ عبارتند از:

 • میزان باز بودن درب کارتن
 • نوع چاپ کارتن
 • تعداد رنگ های استفاده شده در چاپ
 • حجم سفارش
 • جنس و کیفیت کار
 • استفاده از کارتن سه لا یا کارتن پنج لا

جهت سفارش کارتن تخم مرغ کلیک کنید. 

کارتن و جعبه لامپ

کارتن و جعبه لامپ نیز یکی دیگر از تولیدات کارتن سازی گلبرگ می باشد. این نوع جعبه ها با جنس ها و کیفیت های مختلفی تولید می شوند. اغلب برای تولید کارتن و جعبه لامپ از مقوای ایندبرد یا گاهی هم مقوای پشت طوسی استفاده می شود. جعبه های لامپ انواع بسیار گوناگونی دارند که برخی از این مدل ها عبارتند از:

 • جعبه لامپ ال ای دی
 • جعبه لامپ هالوژن
 • جعبه لامپ شمعی
 • جعبه لامپ مهتابی
 • جعبه لامپ شارژی
 • جعبه لامپ سیگنال
 • جعبه تستر لامپ
 • جعبه تقسیم لامپ
 • و ...

با توجه به نوع لامپ جعبه های مختلفی تولید می شود. اغلب برای بسته بندی خود لامپ ها از جعبه های مقوایی استفاده می شود. برای بسته بندی کردن این جعبه های مقوایی نیز از کارتن استفاده می شود. مدل های درب قفلی، درب دارویی و یا درب کیبوردی از جمله انواع مختلف مقواهای لامپ می باشند. برخی از عواملی که روی تعیین قیمت جعبه لامپ تأثیر می گذارند عبارتند از:

 • ابعاد جعبه
 • جنس و کیفیت مواد اولیه
 • نوع چاپ جعبه
 • حجم و تیراژ سفارش
 • مقدار رنگ برای چاپ

کارتن خشکبار

کارتن خشکبار

یکی دیگر از تولیدات کارتن سازی گلبرگ باکس، کارتن خشکبار می باشد. جعبه و کارتن خشکبار برای بسته بندی انواع خشکبار جهت صادرات یا عرضه در بازار داخلی تولید می شود. اصولا از بسته بندی های شیک و مقاوم برای بسته بندی کردن انواع خشکبار استفاده می شود. کیفیت این نوع کارتن ها، جنس مواد اولیه، طرح روی کارتن ها و ... از جمله موارد تأثیر گذار روی تعیین قیمت کارتن خشکبار می باشند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که برای تولید این نوع کارتن ها باید در نظر گرفت، مقاومت در برابر رطوبت است. هم چنین شیک بودن بسته بندی، خصوصا در مورد کالاهای صادراتی دارای اهمیت زیادی می باشد. با توجه به این موارد یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب کارتن خشکبار، استفاده از کارتن های لمینتی است. اصولا کارتن های خشکبار را به صورت چهار درب و یا به صورت تلسکوپی تولید می کنند.

جهت سفارش کارتن خشکبار یا هر نوع کارتن دیگری کلیک کنید. 

کارتن لوازم یدکی، یکی از تولیدات کارتن سازی گلبرگ

کارتن لوازم یدکی و قطعات صنعتی با توجه به نوع کاربری آن ها در انواع گوناگونی تولید می شوند. برخی از انواع این نوع کارتن ها عبارتند از:

 • کارتن های کیبوردی
 • کارتن های ته قفلی
 • کارتن های چهاردرب
 • کارتن های تلفیق کیبوردی و ته قفلی
 • و ...

این نوع کارتن ها باید به گونه ای باشند که از قطعات یدکی در برابر ضربه محافظت کنند. با توجه به نوع محصول، چاپ روی بسته بندی ها نیز متفاوت می باشد. چاپ روی این کارتن ها اصولا به صورت فلکسو، سیلک و افست انجام می شود. مقاومت کارتن های لوازم یدکی با توجه به محصولی که نیاز به بسته بندی دارد انتخاب می شود. بدیهی است که برای بسته بندی کردن محصولات و لوازم یدکی حساس تر نیاز به کارتن های با کیفیت تر و مقاوم تر است.

اصولا برای تولید جعبه برای بسته بندی لوازم یدکی و قطعات صنعتی از کارتن استفاده می شود. دلیل استفاده از کارتن نیز استحکام و مقاومت بالا و امکان چاپ با کیفیت های مختلف روی آن است.

جهت سفارش کارتن لوازم یدکی و صنعتی یا هر نوع کارتن دیگری کلیک کنید. 

کارتن اسباب بازی

یکی دیگر از تولیدات کارتن سازی گلبرک باکس کارتن اسباب بازی می باشد. کارتن های مناسب برای بسته بندی اسباب بازی دارای ویژگی های خاصی است. برای مثال زیبایی یکی از معیارهای مهم انتخاب این نوع کارتن ها است. چاپ روی جعبه های اسباب بازی از مهم ترین دلایل جذابیت این نوع جعبه ها می باشد. زیبایی جعبه های اسباب بازی در انتخاب و فروش اسباب بازی ها تأثیر زیادی دارند. انواع متنوع جعبه های اسباب بازی را می توانید از میان محصولات کارتن سازی گلبرگ باکس انتخاب کنید.