به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر، اقتصادنیوز در این خصوص نوشت: رابرت مالی، دستیار ویژه باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا و یکی از اعضای گروه مذاکره‌کنندگان هسته‌ای او با ایران، قرار است به عنوان نماینده (فرستاده) ویژه دولت جدید آمریکا در امور ایران منصوب شود.

اخبار پربازدید دیگر در خصوص شرط بایدن برای لغو تحریم‌ها بود. به اعتقاد بسیاری از شخصیت‌هایی که توسط جو بایدن برای حضور در کابینه معرفی شده‌اند، چهره‌های نام‌آشنایی هستند، اما چیزی که از همه بیش‌تر به چشم می‌آید این است که او اعضای تیم کارکشته مذاکره‌کننده توافق هسته‌ای با ایران را دوباره یک‌به‌یک گردهم می‌آورد. این به طور آشکاری دلالت بر عزم او برای بازگشت به توافق هسته‌ای سال 2015 دارد.

لغو فرمان اجرایی ترامپ برای ایجاد ممنوعیت صدور ویزا برای سفر شهروندان تعدادی از کشورها از جمله ایران، یکی از اقداماتی بود که پیش از مراسم تحلیف رییس جمهور جدید آمریکا اعلام شد که قرار است با دستور "جو بایدن" در اولین روز حضورش در کاخ سفید انجام شود. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد. یکی از وعده‌های صریح بایدن در جریان تبلیغات انتخاباتی لغو دستور اجرائی ترامپ مبنی بر منع ورود اتباع برخی کشورها از جمله ایرانیان به آمریکا  بود و اعلام شده که او همان طور که وعده داده در اولین روز ریاست جمهوری اش تراول بن را لغو  خواهد کرد .

دیگر خبر پربازدید با تیتر وحشت ترامپ از انتقام ایران، منتشر شده است. به گزارش خبرآنلاین، «محمدجواد جمالی نوبندگانی»، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم، درباره پرواز هواپیماهای بی ۵۲ در خلیج فارس اظهار کرد: اقداماتی که اخیرا ترامپ انجام داده بیشتر از اینکه باعث نگرانی جمهوری اسلامی بشود نشان دهنده ترس و وحشت آمریکایی ها از بحث انتقام گیری جمهوری اسلامی از آمریکا به دلیل ترور وحشیانه سردار سلیمانی است.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این  حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.