از مژه های کم حجم خود خسته شده اید؟ 

به دنبال راهی برای پرپشت نشان دادن مژه هایتان هستید؟ 

ناخن هایتان ضعیف و شکننده است؟ 

برای داشتن ناخن های زیبا به کاشت ناخن رجوع کرده اید؟ 

جالب است بدانید که هر کدام از این موارد به تنهایی تاثیر بخصوصی در به نمایش گذاشتن زیبایی و جذابیت شما خواهد داشت، با این حساب برای داشتن مژه های پرپشت و بلند در کنار ناخن های بلند و محکم نیاز به استفاده مکرر از تقویت کننده ناخن و مژه است تا در طولانی مدت سلامت مژه و ناخن های خود را تضمین کنید. شما می توانید برای راهنمای خرید بهترین تقویت کننده ناخن و مژه با الانزا همراه باشید. 

محلول تقویت مژه

محلول تقویت مژه

همه ما تا حدود بسیار زیادی با روش های پر و زیبا نشان دادن مژه های خود آشنا هستیم، استفاده از محصولاتی مانند مداد چشم، ریمل های پرپشت کننده، مژه مصنوعی و مهمترین آن کاشت مژه است که شما را برای داشتن مژه های بلند و حجیم کمک خواهد کرد اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشیم این است که آیا این محصولات در کنار زیبایی به سلامت مژه های شما نیز اهمیت خواهد داد؟

در جواب این سوال می توانیم بگوییم که لوازم آرایشی مانند ریمل مژه اگر از برند معتبر و خوبی تهیه شود در کنار مشکی و زیبا تر نشان دادن مژه هایتان می تواند به سلامت مژه های شما نیز اهمیت بدهد اما حقیقتا کاشت مژه یک روش تقریبا غیر استاندارد است که در کنار زیبایی موقتی که به چشم و مژه های شما می دهد پس از مدتی دچار ریزش مژه شده و ممکن است همان میزان مژه سابق را هم از دست بدهید.

بنابراین برای داشتن مژه های سالم و زیبا بهترین روش استفاده از محلول های تقویتی خوب و با کیفیت است که در کمترین زمان ممکن شما را به خواسته تان می رساند. شما می توانید برای خرید و آگاهی از قیمت تقویت کننده مژه به فروشگاه اینترنتی الانزا مراجعه کنید و در صورت بررسی محصولات و برحسب بودجه خود می توانید از محلول های تقویت مژه خریداری نمائید. 

آیا سرم های تقویت کننده مژه ضرری دارند؟ 

آیا سرم های تقویت کننده مژه ضرری دارند؟ 

از آنجایی که مژه در تماس مستقیم با چشم ها قرار دارد باید بدانید و آگاه باشید که استفاده از محصولات بی کیفیت نه تنها به مژه های شما آسیب می رساند بلکه به چشم هایتان نیز ممکن است ضرری برساند. با این حساب هیچگاه در خرید محصولات مرتبط با چشم و مژه سعی نکنید از محصولات ارزان قیمت بی کیفیت استفاده کنید، محصول بی کیفیت ممکن است به مردمک چشم های شما آسیب برساند و خب ترجیح شما این است که از محصولی استفاده کنید که آسیبی به شما نرساند. با این حساب در هنگام خرید سرم تقویت کننده چشم سعی کنید از محصولات با کیفیت خریداری کنید تا احتمال بروز خطرات را کمتر کنید، مطمئن باشید با استفاده از محلول تقویت کننده با کیفیت نه تنها آسیبی نمی رساند بلکه باعث تقویت و رشد مژه های شما خواهد شد و جای نگرانی وجود نخواهد داشت. 

بهترین محصولات تقویت مژه 

 • کرم تقویت کننده مژه سریتا 
 • ژل حالت دهنده ابرو و مژه اسنس
 • سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره
 • ژل تقویت کننده مژه و ابرو گلدن رز
 • ژل تقویت کننده مژه تالیکا 
 • تقویت کننده مژه و ابرو ماوالا 
 • ژل تقویت کننده مژه و ابرو مینی استار

محلول تقویت ناخن

محلول تقویت ناخن

ناخن های زیبا و مستحکم آرزوی هر خانمی است که به زیبایی دست و پاهای خود اهمیت خواهد داد، برخی از افراد به دلایل مختلفی دچار ضعف در ناخن و آسیب پذیری بیشتر ناخن های خود می شوند که در نهایت منجر به شکستگی ناخن هایشان خواهد شد. این آسیب دیدگی ها ممکن است به صورت کدر و شکسته شدن مداوم ناخن خود را نشان بدهد، برای پیدا کردن دلیل این آسیب دیدگی و ضعف شما می توانید به پزشک مراجعه کرده و در صورت انجام آزمایش های متعدد و نبودن مشکل در سیستم بدنتان اقدام به تقویت ناخن های خود کنید.

باتوجه به اینکه ناخن ها به طور طبیعی در ماه حدود 3 میلی متر رشد می کنند و عواملی مانند سن، تغذیه نامناسب و … نیز روی آن تاثیر خواهد گذاشت شما پس از انجام آزمایشات زیر نظر پزشک متخصص و نبودن مشکل خاصی می توانید با استفاده از محلول تقویت کننده ناخن خشکی بیش از حد ناخن هایتان را از بین بیرید و در صورت مصرف مداوم و اصولی نیز شاهد رشد ناخن های خود نیز باشید.شما می توانید برای آگاهی از قیمت تقویت کننده ناخن به فروشگاه غیرحضوری الانزا مراجعه کنید و باتوجه به تنوع و گستردگی در میان محصولات باتوجه به سلیقه، تجربه استفاده و بودجه در نظر گرفته شده خود خریدتان را انجام بدهید. 

موادی مغذی تاثیرگذار بر ناخن ها

برای داشتن ناخن های زیبا نیاز است تا ناخن های شما به صورت کاملا اصولی و حرفه ای تغذیه بشوند، ویتامین های لازم برای تقویت ناخن ها شامل: ویتامین آهن، ویتامین روی، ویتامین C، ویتامین H، فولیک اسید، ویتامینA، ویتامین B و … است. شما با توجه به نیاز بدن خود می توانید از این ویتامین ها استفاده کنید و در طولانی مدت با مصرف مداوم می توانید تاثیر فوق العاده این ویتامین ها مشاهده کنید. فراموش نکنید برای داشتن ناخن های زیبا و سالم تنها نیاز است تا روتین ناخن خود را به درستی و سر فرصت انجام بدهید تا در کمترین زمان ممکن ناخن هایتان تبدیل به نماخن هایی زیبا و بی تقص شود. 

دلایل شکنندگی ناخن

 1. افزایش سن
 2. عفونت های قارچی
 3. جویدن ناخن 
 4. استفاده بیش از حد از لاک 
 5. انجام طولانی مدت کاشت ناخن 
 6. استفاده مداوم از پاک کننده های ناخن 
 7. استفاده از لاک های تاریخ گذشته

بهترین محصولات تقویت ناخن

بهترین محصولات تقویت ناخن

 • لاک جلوگیری از جویدن ناخن هیدرودرم
 • محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم 
 • محلول خشک کننده سریع ناخن هیدرودرم
 • محلول ترمیم کننده ناخن هیدرودرم 
 • محلول محرک رشد ناخن هیدرودرم
 • محلول از بین برنده پوست اطراف ناخن هیدرودرم 
 • روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم

نتیجه گیری

استفاده از محصولات تقویت کننده ناخن و مژه یکی از بهترین روش های حفظ سلامت ناخن ها و مژه های شما خواهد بود که شاید خیلی طرفدار نداشته باشد، اما مطمئنا خیلی از شما عزیزان نمی دانید که شاید کاشت ناخن یا کاشت مژه در حال حاضر و چند سال اول برای شما جذاب باشد اما ممکن است در طولانی مدت خطرات و آسیب هایی را به همراه داشته باشد که جبران پذیر نبوده است با این حساب استفاده از محصولات تقویت کننده مژه و ناخن بدون هیچ آسیبی تنها شما را برای حفظ سلامتی دست و چشم هایتان کمک خواهد کرد و در کنار آن رسیدن به نتیجه دلخواه را میسر کرده بدون آنکه مژه هایتان دچار ریزش شود یا ناخن هایتان با عفونت و قارچ های عفونی شما را دچار دردسر کند. شما می توانید برای خرید این محصولات به فروشگاه اینترنتی الانزا ( https://elanza.com/ ) مراجعه کنید و بسته به نوع انتخاب خود در میان حجم زیادی از تنوع محصولات و برندها خرید خود را انجام بدهید و از کیفیت و اورجینال بودن محصولات تا حد امکان مطمئن باشید.