قطعا دیدن صحنه‌هایی نظیر گرفتن سینک ظرف‌شویی یا گرفتگی لوله فاضلاب و چاه دستشویی و همچنین دیدن سوسک‌های زیاد در دهانه چاه بسیار آزار دهنده است. مخصوصا که به دلیل وجود شرایطی مثل ویروس کرونا این اتفاق آزار دهنده‌تر هم می‌شود، چون ممکن است باعث انتشار این ویروس در خانه و محل کارتان شود. تمام موارد بالا خبر از این می‌دهد که شما نیاز به عملیات لوله بازکنی دارید.

از آنجایی که استفاده از مواد شیمیایی و اسیدهای لوله بازکنی مشکلات و خطرات بسیاری را به دنبال دارد؛ پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات لوله بازکنی استفاده کنید. یادتان باشد که برای تشخیص نوع گرفتگی و رفع این مشکل، حتما از افراد متخصص کمک بگیرید. "خدمت از ما" به شما در انتخاب بهترین متخصص لوله بازکنی در تهران و دیگر شهرها کمک می‌کند.

یکی از دغدغه‌های افراد هنگام استفاده از خدماتی مثل خدمات لوله بازکنی، دانستن هزینه و قیمت لوله بازکنی، قبل از اعزام لوله بازکن به منزلشان است. در "خدمت از ما" شما این فرصت را دارید که از 5 متخصص و شرکت لوله بازکنی به رایگان قیمت بگیرید، نظرات مشتریان قبلی و پروفایل متخصصین را مشاهده ‌کنید و بهترین متخصص را انتخاب کنید.

معرفی انواع خدمات لوله بازکنی

مطمئنا هنگام استفاده از خدمات لوله بازکنی این سوال برایتان پیش می‌آید که این کار شامل چه خدماتی است؟ خدمات لوله بازکنی شامل موارد و خدمات مختلفی است. خدمات مهم لوله بازکنی شامل برطرف کردن گرفتگی لوله‌های منازل، اداره‌ها و گرفتگی سینک‌های ظرفشویی و روشویی است.

گرفتگی لوله‌ها می‌تواند بر اثر گیر کردن یک شئ خارجی و یا رسوب و نفوذ چربی و پسماند غذا در لوله‌ها بوجود بیاید.

 • بازکردن چاه و گرفتگی توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه
 • باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی
 • رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب حمام و وان
 • درآوردن اشیا گیر افتاده در دستشویی مانند طلا و موبایل

بهترین روش‌های رفع گرفتگی لوله در منزل

روشی که برای لوله بازکنی توسط متخصص این کار انتخاب می‌شود، بستگی به نوع و میزان گرفتگی لوله فاضلاب دارد.

 1. ساده‌ترین روش برای این کار استفاده از فنر لوله بازکنی دستی است، اما این روش بیشتر مناسب گرفتگی‌های سطحی است.
 2. روش دومی که برای لوله بازکنی وجود دارد، استفاده از فنر لوله بازکنی برقی است؛ این وسیله یکی از کاربردی‌ترین وسیله‌ها است که به رفع گرفتگی‌های سخت کمک می‌کند. در این روش فنر بوسیله موتور می‌چرخد و تمامی گرفتگی‌ها را بر اثر فشار به داخل چاه می‌برد.
 3. روش بعدی در لوله بازکنی استفاده از پمپ تراکم هوا است. در این روش گرفتگی‌ها بوسیله فشار هوا برطرف میشود. از این دستگاه بیشتر برای برطرف کردن گرفتگی‌هایی که بر اثر ریخته شدن مصالح خاک درون لوله یا چاه بوجود آمده است، استفاده می‌شود.

تعرفه لوله بازکنی در سال 99

از آنجایی که علت گرفتگی لوله فاضلاب و خرابی آنها می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد، به همین دلیل دادن یک تعرفه لوله بازکنی مشخص امکان پذیر نیست. درست است که تمامی جزئیات مربوط به گرفتگی لوله فاضلاب توسط مشتریان از قبل اعلام می‌شود، اما گفتن یه رقم مشخص و درست برای هزینه لوله بازکنی، قبل از حضور و بررسی لوله بازکن و گفتن جزئیات کارتوسط ایشان کار آسانی نیست.

عواملی که می‌‌تواند بر قیمت لوله بازکنی موثر باشد، شامل موارد زیر است.

 • شدت گرفتگی، نوع گرفتگی و مکان گرفتگی
 • نباز به کنده‌کاری در محل گرفتگی
 • میزان زمانی که لوله بازکن برای رفع این مشکل می‌گذارد
 • تعداد گرفتگی‌هایی که در لوله‌های فاضلاب است
 • نوع روش و وسیله‌ای که در لوله بازکنی استفاده می‎‌شود
 • وجود اشیا یا مصالح ساختمانی درون لوله یا چاه
 • طول و قطر فنری که استفاده می‌شود
 • طول لوله‌های فاضلاب جهت فنر زنی در لوله بازکنی

شما می‌توانید حدود هزینه تمامی خدمات منزل از جمله لوله بازکنی را در "خدمت از ما" بیابید. در نمودار قیمت، میانگین هزینه را مشاهده کنید و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کنید.

لوله بازکنی شبانه روزی در تهران

یکی از مشکلات گرفتگی لوله فاضلاب این است که این اتفاق ممکن است در هر زمانی از شبانه‌روز اتفاق بیفتد. به همین دلیل نزدیک بودن و در دسترس بودن افرادی که بتوانند این مشکل را برطرف کنند، ضروری است. لوله بازکنی فوری و شبانه‌روزی یکی از بهترین موارد در ارائه خدمات لوله بازکنی در تهران و دیگر شهرها می‌باشد.

یکی از محاسن شرکت‌های لوله بازکنی این است که در اسرع وقت مشکلات شما را برطرف می‌کنند؛ مخصوصا در شهری مثل تهران که به دلیل وجود ترافیک‌های سنگین پیدا کردن یک متخصص خوب کار دشواری است.

متخصصین "خدمت از ما" برای رفع مشکلات گرفتگی لوله فاضلاب شما در هر زمان از شبانه روز و در هرکجای جای تهران، از شرق، غرب، شمال، جنوب، سعادت آباد، شهرک غرب و... در کوتاه‌ترین زمان به کمک شما می‌آیند.

انتخاب بهترین لوله بازکن در شهر خودتان

از آنجایی که تشخیص نوع و مکان گرفتگی لوله‌ها کار سختی است و همچنین در صورت اشتباه کردن در استفاده از دستگاه، ممکن است صدمات و مشکلات زیاد و پرهزینه‌ای برای ساختمان بوجود بیاید و یا لوله‌ها دچار فرسودگی ناشی از مصرف زیاد اسید شوند؛ بهتر است که فرآیند لوله بازکنی ساختمان خود را به بهترین لوله باز کن در شهر خودتان بسپارید.

در صورتی که نیاز به خدمات لوله بازکنی در تهران یا شهرهای دیگر دارید، می‌توانید سفارش خود را با اپلیکیشن و یا از طریق وب‌ سایت "خدمت از ما" به صورت رایگان ثبت کنید، بعد از ثبت سفارش رایگان، بهترین لوله بازکن در شهر خودتان به شما پیشنهاد قیمت را ارسال می‌کند.

دسترسی آسان به متخصصین در بازار آنلاین خدمت از ما

خدمت از ما (khedmatazma.com) بازار آنلاین خدمات است، که بیش از 350 خدمت فعال دارد و این خدمات رو به افزایش است. شما به راحتی می‌توانید بدون صرف زمان و انرژی، برای انجام تمامی کارهایی که دارید، نیروی متخصص پیدا کنید. 

هنگام ثبت سفارش در "خدمت از ما" از شما هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. در اپلیکیشن و وب سایت، کافیست خدمات مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید و پس از آن، از بین متخصصینی که برای شما پیشنهاد قیمت ارسال کرده‌اند، فرد موردنظر خودتان را انتخاب کنید. این امکان برای شما وجود دارد که نمونه کار متخصصین و نظرات مشتریان قبلی را ببینید.

در حال حاضر "خدمت از ما" در بیش از 40 شهر در ایران فعالیت دارد که با افزایش متخصصین، تعداد شهرهای فعال نیز، افزایش پیدا می‌کند.