به گزارش اخبار اقتصادی شهر خبر، سایت خبری اقتصادنیوز در این خصوص نوشت: ارزیابی بازار خودروهای مونتاژ نشان دهنده تداوم افت قیمت خودرو ها در بازار است و ظاهرا مونتاژی ها دست از رقابت قیمتی در بازار با خودروهای وارداتی برداشته اند. از سوی دیگر علاوه بر عقب‌نشینی قیمت خودرو در بازار نبود متقاضی در بازار خودرو موجب شده تا فروشندگان تغییر روش فروش را در دستور کار قرار دهند و به فروش اقساطی خودرو در بازار روی آورند؛ بطوریکه با نیم نگاهی به سایت های مجاز قیمت گذاری خودرو این نکته عیان می شود که خودروهای که به صورت اقساطی برای فروش گذاشته شده اند در حال افزایش هستند.

دیگر خبر پربازدید به خبر خوب مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری به بازنشستگان، مربوط می‌شود. به گزارش اقتصادآنلاین، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت نوبت دوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق، خبر داد. وی با بیان اینکه نمی‌توان تاریخ دقیقی برای محاسبه زمان پرداخت وام در نوبت‌های مختلف تعیین کرد، تاکید کرد: تامین منابع و پرداخت وام ضروری برای بازنشستگان کشوری توسط بانک عامل انجام می‌شود و نمی‌توان زمان دقیقی برای نوبت‌های بعدی اعلام کرد.

با تصویب هیات مدیره سازمان بورس، مقرر شد؛ اعطای کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت توسط بانک ها طی هفته پیش رو عملیاتی شود. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد. به گزارش اقتصادآنلاین، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با بانک ها و تمهید مقدمات لازم در شرکت سپرده گذاری مرکزی، تصریح کرد: با تصویب هیات مدیره سازمان بورس، مقرر شد؛ اعطای کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت توسط بانک ها طی هفته پیش رو عملیاتی شود. همچنین مذاکره لازم برای تعمیم این خدمات به سایر سهامداران به ویژه سهامداران خرد نیز در دستور کار قرار گیرد.

دیگر خبر پربازدید با تیتیر ناهار مجانی به سهامداران بورس، منتشر شده است. به گزارش گسترش‌نیوز در آخرین گزارش هفتگی به بررسی ریشه‌های اصلی التهاب در بازار سهام به صورت زیر پرداخته شده است که بخشی از آن به این شرح است: «علت اصلی این است سهامداران گمان می‌کنند در بازار سهام بر خلاف بازار ملک و ارز، ناهار مجانی توزیع می‌کنند و برای بودن در صف ناهار مجانی، با هم مسابقه می‌دهند. دامنه نوسان، بازارگردانی دولتی، صندوق توسعه بازار و تلفن‌های بی‌وقفه مدیران سازمان بورس به صندوق‌ها و شبه‌دولتی‌ها برای جمع کردن سهام و یا نفروختن سهم، مصداق‌های این ناهار مجانی‌اند که به سهامداران حقیقی تعارف شده است. ناهار مجانی را تعطیل کنید و ببینید که تعادل، به راحتی در دسترس است.»

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار اقتصادی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.