به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر، سایت خبری نامه‌نیوز در این خصوص به نقل از فرمانده کل ارتش نوشت: در چنین شرایطی وظیفه داریم، این علامت آمادگی و این علامت را که اگر از کسی خطایی سر بزند، با قاطعیت، جِدیت و به نحو پشیمان‌کننده با آن مواجه خواهیم شد، به آن‌ها می‌دادیم که محاسبه غلط صورت نگیرد.

دومین اخبار پربازدید در خصوص صهیونیست‌ها بود. به گزارش مثلث‎آنلاین،  یک شبکه صهیونیستی گزارش داد تغییرات رخ داده در نیروگاه هسته‌ای «دیمونا» در جنوب فلسطین اشغالی به توسعه توانمندی موشکی ایران و جنبش ‌حزب‌الله لبنان ارتباط دارد. خبرنگار شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی درباره نیروگاه هسته‌ای دیمونا گفت: از این سایت بشدت‌ حفاظت می‌شود و «محرمانه‌ترین سایت اسرائیل است که به گزارش‌ [منابع] خارجی، در این رآکتور بمب‌های هسته‌ای تولید می‌شود». وی ادامه داد: «اخیرا، ایران و حزب‌الله توانمندی حملات دوربرد، موشک‌های نقطه‌زن و موشک‌های کروز را به نمایش گذاشتند که قادر بودند مواضع راهبردی اسرائیل بویژه رآکتورها را هدف قرار دهند».

محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به سوالی درباره تهدیدش به ترور گفت: ستاد درست می کنند، برنامه تبلیغی درست می کنند برای تخریب دیگران. خوشبختانه سهم من خیلی زیاد است، از زمین و زمان می زنند! چه خبر است؟ چه شده است؟ این مطلب نیز با بازدید زیادی روبرو شد.

به گزارش خبرآنلاین، وی گفت: من هم معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می کشند، خودشان هم مراسم عزاداری برپا می کنند و بعد دیگران را متهم می کنند!

تصویر سنگ قبر عجیب همسر علم‌الهدی نیز توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرد. به گزارش اعتمادآنلاین، همزمان با سخنان امروز آیت الله علم الهدی (امام جمعه مشهد) درباره اینکه "متأسفانه تحت تاثیر فرهنگ غرب، زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچیک صدا می‌زنند" تصویر سنگ قبر همسر وی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. در این سنگ قبر، نام و نام خانوادگی همسر آیت الله علم الهدی نوشته نشده و تنها به نسب وی اشاره شده است.

شهر خبر ، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر خبر های مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.