اگر از جمله افرادی هستید که از گوشی آیفون استفاده می‌کنید قطعاً تا به امروز در مورد بلند شدن ال سی دی گوشی شنیده‌اید. این موضوع بیشتر در گوشی آیفون و برخی از مدل‌های اندروید دیده می‌شود. یکی از مهم‌ترین دلایل بلند شدن ال سی دی گوشی آیفون، خراب شدن باتری گوشی است که کاربران باید به آن توجه داشته باشند. اگر باتری گوشی به مرور زمان دچار تورم شود می‌تواند باعث فشار آوردن به صفحه نمایش شود.

فشار باتری گوشی به صفحه نمایش به مرور زمان باعث شل شدن صفحه شده که این امر باعث بلند شدن ال سی دی گوشی آیفون خواهد شد. اگر بخواهید در مورد دلایل بلند شدن LCD گوشی‌های آیفون بیشتر بدانید بهتر است تا پایان مقاله همراه ما باشید.

شناخت اصلی‌ترین دلایل شل شدن ال سی دی

باید بیان کرد که بلند شدن ال سی دی گوشی آیفون می‌تواند دلایل مختلف سخت افزاری داشته باشد. وجود ایرادهای سخت افزاری در دستگاه باعث می‌شود تا به مرور زمان ال سی دی دچار ایراد شود. یکی از مهم‌ترین ایرادهای ایجاد شده در گوشی‌های آیفون و برخی از گوشی‌های اندروید، خراب شدن باتری گوشی است که پس از ایجاد تورم باعث بلند شدن ال سی دی گوشی آیفون خواهد شد.

زمانی که برنامه‌های مشکوک بر روی گوشی نصب می‌کنید، یا گوشی را در حالت شارژ استفاده می‌کنید این امر باعث می‌شود تا به باتری فشار زیادی وارد شود. این عوامل به مرور زمان باعث تخریب باتری گوشی شده و طول عمر باتری را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهند. خراب شدن باتری گوشی و ایجاد تورم در آن باعث می‌شود تا به قاب و ال سی دی فشار زیادی وارد شود که این امر به نوبه خود باعث بلند شدن ال سی دی گوشی آیفون خواهد شد.

دیگر عوامل شل شدن صفحه نمایش گوشی آیفون

علاوه بر خراب شدن باتری گوشی، عوامل دیگری در شل شدن صفحه نمایش مؤثر است که با شناخت آن می‌توانید به راحتی به دنبال عیب‌یابی باشید. ضربه خوردن صفحه نمایش گوشی آیفون و سایر گوشی‌های اندروید به عنوان دلیل دیگر بلند شدن صفحه نمایش است. اگر ال سی دی گوشی آیفون بنا به دلایل مختلف دچار ضربه شود به مرور زمان شکاف ایجاد شده باعث شل شدن صفحه نمایش خواهد شد که این امر نیاز به بررسی دارد.

اگر در هنگام استفاده از گوشی بتوانید یک قاب مناسب تهیه کنید قادر خواهید بود تا از ایجاد ضربه به بدنه گوشی جلوگیری کنید. خرید گارد موبایل اگر از یک فروشگاه معتبر انجام شود به افراد این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی قاب مورد علاقه خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

اگر در هنگام مشاهده ال سی دی گوشی آیفون رگه‌های عمودی یا افقی را بر روی صفحه نمایش مشاهده می‌کنید باید اطمینان حاصل کنید که به صفحه نمایش ضربه وارد شده است. زمانی که به صفحه نمایش گوشی آیفون ضربه وارد شود رنگ‌ها به شکل در هم ریخته نمایش داده می‌شوند.

راه حل بلند شدن ال سی دی گوشی آیفون

در مرحله نخست باید وضعیت باتری گوشی را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که باتری گوشی خراب نشده باشد. در صورتی که باتری گوشی دچار تورم شده است بهتر است از یک فروشگاه معتبر باتری اصل تهیه کرده و به تعویض باتری گوشی بپردازید. خرید جنس اصل دارای اهمیت است چرا که انتخاب محصولات تقلبی باعث می‌شوند تا به گوشی شما آسیب‌های زیادی وارد شوند. در صورت ضربه خوردن صفحه نمایش نیز بهتر است با خرید LCD از یک مکان معتبر، ال سی دی گوشی آیفون را تعویض نمایید.

در بین فروشگاه‌های مختلف ارائه دهنده محصولات و خدمات موبایل، می‌توان به امداد موبایل اشاره کرد که دارای اجناس اورجینال است.

امداد موبایل

اگر بخواهید محصولات با کیفیت و اورجینال خریداری کنید بهتر است به فروشگاه امداد موبایل سر بزنید. این فروشگاه با داشتن محصولات اصل و ارائه قیمت‌های رقابتی توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را به دنبال داشته باشد. اگر بخواهید ال سی دی گوشی آیفون خود را تعویض نمایید یا باتری اصل تهیه کنید می‌توانید به این فروشگاه سر بزنید.

در قسمت باتری‌ها با توجه به برند موبایل، می‌توانید اطلاعاتی نظیر ویژگی‌های باتری مورد نظر و دیگر اطلاعات مربوطه را به ‌دست آورید. در بخش تاچ ال سی دی هم می‌توانید با جستجوی برند گوشی مورد نظر از ویژگی‌ها و خصوصیات آن و حتی آموزش تصویری تعویض آن‌ها بهره ببرید.