اگر تفکری اقتصادی دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری در خصوص یکی از فرصت های ایده آل و ناب سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همان طور که می دانید منطقه 22 تهران یکی از مناطق ایده آل و منحصر به فرد در تهران می باشد که به دلیل موقعیت جغرافیایی آن و دسترسی به نقاط مختلف تهران و همچنین اتوبان های خرازی و حکیم از منحصر به فرد ترین مناطق تهران از آن یاد می شود.

از این رو در این منطقه فرایند برج سازی به سرعت در حال رشد و نمو می باشد و با توجه به آینده روشن و درخشان این منطقه، می توان شاهد سرمایه گذاری ای مناسب بر روی آن بود. اگر شما نیز به دنبال سرمایه گذاری بر روی پروژه های ساختمانی منطقه 22 هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این خصوص کسب کنید.

پیش فروش امتیاز مسکونی پروژه شهرک شهید خرازی بلوار اردستانی – گروه سرمایه  گذاری مروارید

 

آشنایی با پروژه خرازی به عنوان یکی از ایده آل ترین پروژه های منطقه 22

پروژه خرازی یکی از معتبر ترین پروژه های منطقه 22 است که تعاونی های مختلف سپاه در حال تکمیل برج های این پروژه عظیم هستند. این پروژه در قالب 3 پلن با نام های A،B و C در حال ساخت و ساز می باشد که بخشی از برج های آن در مرحله نازک کاری و برخی دیگر در حال اجرا می باشند.

همان طور که اشاره نمودیم، تعاونی های مختلفی از سپاه در حال راه اندازی این پروژه عظیم هستند و هرکدام از آن ها بر اساس نقشه و پلن خود، موظف به ساختن برج هایی با تعداد واحدی مشخص می باشند که در ادامه اطلاعات کامل تری در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

به صورت کلی به طور همزمان 5 تعاونی سپاه در این پروژه سهیم هستند که این تعاونی ها عبارتند از: تعاونی ستاد کل، تعاونی مسکن زمینی، تعاونی آماد پشتیبانی، تعاونی مسکن هوا فضا، تعاونی رزمنده و تعاونی لشگر 27.

 

هرکدام از تعاونی ها وظیفه ساخت چه تعداد واحدی از این پروژه را بر عهده دارند؟

بر اساس بررسی های صورت گرفته، تعداد نیرو، شرایط منطقه ای و.... هر یک از تعاونی ها بخشی از این پروژه عظیم را در اختیار دارند که به صورت کلی این طور می توان بیان نمود که:

تعاونی ستاد کل: 240 واحد

تعاونی مسکن زمینی: 1100 واحد

تعاونی آماد پشتیبانی: 2776 واحد

تعاونی مسکن هوا فضا: 810 واحد

تعاونی رزمنده: 2400 واحد

تعاونی لشگر 27: 1180 واحد

11

 

چه زمانی، زمان تحویل واحد های این پروژه است؟

به صورت دقیق نمی توان تاریخ دقیقی را برای به اتمام رساندن پروژه در نظر گرفت چراکه عموما تعاونی ها به دلیل تعداد نیرو، شرایط موجود در منطقه و... با سرعت کمتر و یا بیشتری به مسیر خود ادامه می دهند اما به صورت کلی این طور تخمین زده شده است که پروژه در نیمه دوم سال 1400 در اختیار خریداران قرار می گیرد.

 

چرا سرمایه گذرای بر روی پروژه خرازی یک فرصت است؟

از این جهت می گوییم که سرمایه گذاری بر روی این پروژه می تواند بسیار منحصر به فرد و ایده آل باشد که پروژه خرازی در یک موقعیت ایده آل در منطقه 22 قرار دارد. از سوی دیگر ویوی دریاچه چیتگر می تواند حس و حال بسیار ناب و خارق العاده ای را به خریداران واحد های مسکونی این پروژه هدیه دهد.

از دیگر ویژگی های این پروژه می توان به دسترسی به اتوبان های اصلی تهران یعنی اتوبان خرازی و حکیم اشاره نمود که در واقع شریان های اصلی تهران به شمار می روند. از سوی دیگر دسترسی به مراکز خرید همچون ایران مال، مجموعه آزادی و.... سرمایه گذاری بر روی این پروژه را بیش از پیش افزایش می دهد.

 

امتیاز پروژه خرازی | شهرک خرازی | پروژه شهید خرازی درسال 98| خرازی | املاک  منطقه 22

 

چطور می توانیم اطلاعات کامل تری در خصوص پروژه خرازی به دست آوریم؟

اگر از علاقه مندان به سرمایه گذاری بر روی این پروژه هستید و میخواهید ارزش مالی سرمایه گذاری خود را تخمین بزنید در بهترین شرایط ممکن می توانید به سایت دیار 22 مراجعه کنید و از خدمات ارزنده و پشتیبانی حرفه ای این تیم استفاده کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، ارزش و معیار سرمایه گذاری خود را بر روی پروژه خرازی، درک کنید.