به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر، سایت خبری افکارنیوز در این خصوص نوشت: دکتر فرهاد ابول نژادیان سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس آخرین تصمیمات گرفته شده، مقرر گردید ساعات کاری ادارات تا پایان هفته جاری مطابق مصوبات قبلی اجرا گردد. لازم به ذکر است فعالیت بانک‌ها مطابق ابلاغیه بانک مرکزی خواهد بود.

دومین خبر پربازدید در خصوص نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بود. به گزارش نامه‌نیوز، تا همین چند هفته پیش فقط ۲ نفر - سردار حسین دهقان از جبهه اصولگرا و محسن رهامی از بین اصلاح‌طلبان - برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام آمادگی کرده و باقی هر چه بود گمانه بود. اندک اندک، اما انگار جمع مستان می‌رسند و حالا علی مطهری، سعید محمد و عزت‌الله ضرغامی نیز علنا خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری معرفی کرده‌اند. صف گمانه‌ها، اما همچنان طولانی است. اگرچه برخی از شنیده‌ها و گزارش‌ها حاکی از آن است که عباس آخوندی نیز به زودی به جرگه کاندیدا‌های رسمی خواهد پیوست.

دیگر اخبار پربازدید  در خصوص واکنش جهان به امضای سند جامع همکاری‌های ایران و چین بود. به گزارش دنیای اقتصاد، بیشتر خبرگزاری‌های مطرح جهان با انعکاس بیانات رئیس جمهوری ایران و وانگ یی وزیر امور خارجه چین که برای امضای این سند به تهران کرده، این خبر را انعکاس دادند.

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در گفتگویی که اخیرا با باشگاه خبرنگاران جوان داشت در رابطه با تصمیمات مهمی که طی ۸ سال مسئولیت خود گرفته بود اظهار داشت:  زمانی که می‌خواستم وارد دولت شوم نسبت به عده‌ای حسن ظن داشتم و از آن‌ها دعوت به همکاری کردم، اما خیلی زود فهمیدم حسن ظنم به عده‌ای اشتباه بود و نباید تا این حد حسن ظن می‌داشتم. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی، به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.