مزیت های فریلنسینگ را می توانیم در  در موارد متفاوتی خلاصه کنیم که از مهمترین آنها تنظیم و برنامه ریزی بر اساس وقت آزاد شخص می باشد. کافی است یک تخصص کاربردی داشته باشید و آن را به مخاطبان خود معرفی کنید. مزیت های فرینسینگ هم برای  کارفرما و هم برای مجری کار قابل توجه می باشد.

مزایای انجام کارها توسط یک فریلنسر و مزیت های فریلنسینگ چیست

 مزیت های فریلنسینگ فقط همین بس که شما مدیر کارها و امور خود هستید و می توانید بر اساس تخصص و تجربه ای که دارید اقدام به پذیرش کار  و انجام آن داشته باشید. محدودیت زمان و مکان برای انجام فعالیت شما وجود ندارد و به عبارت دیگر می توانید وقت های آزاد خود را به شکل مناسبی برنامه ریزی کنید. ریشه کلمه فریلنسر  ریشه لاتین دارد و از اصطلاحاتی است که در قرون وسطی برای گروهی از شوالیه ها استفاده می شد. در آن زمان دو نوع شوالیه وجود داشتند که یک گروه از آنها فقط برای فرمانروایی کار می کردند و گروه دیگر پایبند به فرمانروایی خاصی نبودند و در قبال پول برای افراد کار می کردند و خدمات خود را ارائه میدادند. در زمان حال فریلنسری  تفاوت زیادی با گذشته ندارد و تنها تفاوت در نوع  فرمانروایی است که در حال حاضر فرمانروا و صاحب کار همان کسب و کارها هستند. فریلنسری در حقیقت یک  رابط تقاضا و اجرا است. تمام  سفارش پروژه آنلاین انجام می شود  و این روش از کار برای کارفرما و مجری  سودمند است. دسترسی به افراد متخصص گاهی اوقات به صورت مستقیم ممکن نیست و در برخی مواقع شرایط خاصی پیش می آید که  انجام امور فقط به صورت دورکاری امکان پذیر است.

10

مزیت های فریلنسینگ نسب به شغل کارمندی

انجام کار به صورت فریلنسری و دورکاری مزایای زیادی برای صاحب کسب و کار و اجرا کننده آن دارد، میتوانیم این مزایا را به دو دسته تقسیم کنیم :

1- مزیت های فریلنسینگ برای مجری یا فریلنسر

 • ارتباط کارفرما و مجری

 • ارتباط مستقیم بین کارفرما و فریلنسر

 • 3-سفارش پروژه هر نوع تخصص و مهارتی

 • کسب در آمد در منزل

 • کسب درآمد آنلاین

 • انجام پروژه به صورت دورکاری

 • انجام پروژه بصورت اینترنتی

 • امکان انجام کار در هر ساعت و مکانی بر اساس وقت آزاد شما

 • می توانید برای داشتن درآمد بالاتر برنامه ریزی کنید

2- مزیت  های فریلنسینگ برای کارفرما و صاحب کسب و کار

 • عدم نیاز به دفتر کار

 • ارتباط مستقیم بین کارفرما و مجری

 • صرفه جویی در هزینه های سربار

 • امکان استفاده از هر نوع تخصصی از هر نقطه از کشور

 • دسترسی به نیروی متخصص بدون حضور شخص در محل

 •  امکان ارتباط سریعتر با مجری کار

 • استخدام برنامه نویس با تجربه در هر نقطه از کشور

11

درآمد مناسب

آیا در کنار مزیت های فریلنسینگ معایبی نیز وجود دارد

برای اینکه در اینکار حرفه ای شوید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. هر شغلی مشکلات و موانع خاص خود را دارد. از جمله این معایب می توانیم موارد زیر را در نظر بگیریم:

1- شما باید درآمد ماهانه ای بیشتر از حقوق کارمندی داشته باشید

2- توجه داشته باشید که درآمد ثابتی ندارید

3- خودتان باید دنبال سفارش کار باشید

4- مسئولیت تمامی شرایط کار بر عهده شما خواهد بود

مزیت های فریلنسینگ برای چه مشاغلی بیشتر است

طبیعی است بعضی از مشاغل  بیشتر از دیگر گروهها  از شرایط فریلنسری سود می برند از جمله این مشاغل میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

1- برنامه نویسی

2- تولید محتوا

3- طراحی سایت

سایت فریلنسینگ چیست و چه خدماتی انجام می دهد

گسترش دنیای مجازی و بوجود آمدن شرایطی برای ارایه خدمات به صورت اینترنتی و دور کاری  بخش هایی را در دنیای کسب و کار اینترنتی بوجود آورد تا به شکلی آسان تر ارتباط بین تقاضا و مجری انجام کار را برقرار کنند. از موارد مهمی که یک فریلنسر و یک متقاضی انجام پروژه در دنیای مجازی به آن توجه دارد،اطمینان از اجرای صحیح کار و پروژه و امانتداری در آن می باشد. با توجه به این دغدغه ها و با توجه به نیاز رو به گسترش کسب و کارها به افراد متخصص در دنیای مجازی سایت های فریلنسری و فریلنسینگ آغاز به کار کردند. از مزیت های استفاده از خدمات سایت فریلنسینگ مانند  کافه پروژه می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

1- سفارش پروژه برنامه نویسی

2- استفاده  از مجموعه ای از خدمات تخصصی برنامه نویسی در کافه پروژه بزرگترین سایت فریلنسینگ ایران

3- امکان سفارش پروژه هر نوع تخصص و مهارتی

4- امکان سفارش پروژه های بزرگ برنامه نویسی  وب و نرم افزار بصورت نرم افزاری در کوتاهترین زمان

5- انجام پروژه با همه زبان های برنامه نویسی

6- ارایه و انجام پروژه متلب، پایتون، سی شارپ و جاوا در  کوتاهترین زمان

7- سفارش پروژه در همه رشته های دانشگاهی

8- امکان سفارش پروژه اندروید بصورت فریلنسری

12

انتخاب مناسبترین فرد برای انجام کار

چگونه می توانید یک فریلنسر شوید

برای اینکه یک فریلنسر شوید  و بتوانید از مزیت های فریلنسینگ استفاده کنید یکی از موارد مهم داشتن توانایی و تخصص مناسب در زمینه کاری است که می خواهید انجام دهید. اگر کار شما برنامه نویسی است حتما باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشید. دومین مورد پیدا کردن سایت یا منبع معتبری برای ارایه توانایی و تخصص شما می باشد . یکی از معتبرترین موارد، استفاده از سایت های فریلنسینگ مانند کافه پروژه می باشد.  برای اینکار کافی است در سایت یک پنل کاربری با توجه به توانایی ها و تخصص های خود ایجاد کنید. سپس مخاطبان با مراجعه به سایت و بررسی روزمه شما اطلاعات شما پروژه خود را با بیان کامل جزئیات برای انجام در اختیار شما قرار می دهند. شما به عنوان یک فریلنسر پروژه مورد نظر را بررسی کرده و مدت زمان و هزینه ای را که برای انجام آن در نظر دارید به مخاطب اطلاع می دهید و در صورت پذیرش موارد ذکر شده از سوی مخاطب می توانید اقدام به انجام کار نمایید.

مزیت های فریلنسینگ شدن در سایت کافه پروژه

1- پیدا کردن افراد متخصص و متناسب با نیاز کاری

2- امکان ثبت هر نوع پروژه دانشگاهی و غیر دانشگاهی  به صورت رایگان

3- پرداخت امن و مطمئن هزینه های پروژه

4- تحویل پروژه های با کیفیت

5- می توانید در خانه کسب درآمد کنید

6- تعرفه های مناسب برای انجام پروژه

13

برنامه ریزی برای درآمد زایی و انجام کار

چه پروژه هایی در سایت کافه پروژه انجام می شود

یکی از مزیت های استفاده از سایت های فریلنسینگ گستردگی فعالیت آنها می باشد، به طور کلی می توانیم پروژه هایی که در این سایت ها استفاده می شوند را به بخش های زیر تقسیم کنیم:

1- برنامه نویسی وب و نرم افزار

2- تایپ و ترجمه

3- طراحی گرافیک و لوگو

4-تولید محتوا های مناسب و سئو آنها

5- تولید اپلیکیشن و بازی

6- انجام پروژه متلب

7- انجام پروژه پایتون

8- انجام پروژه سی شارپ

9- انجام پروژه کمک آموزشی

10- انجام پروژه مهندسی برق

کافه پروژه مکانی مطمئن برای انجام پروژه های مختلف

کافه پروژه با داشتن هزاران فریلنسر با سابقه و متخصص آماده انجام پروژه های مختلف شما عزیزان است.سیستم کافه پروژه به این صورت است که تا کار بدرستی انجام نشود و کارفرما از کار رضایت نداشته باشد هزینه ای به مجری داده نخواهد شد و درصورت بروز اختلاف سیستم داوری بسیار عادلانه ای بین دو طرف داوری خواهد کرد.

برای سفارش پروژه کلمه "کافه پروژه" را در گوگل جستجو نمایید و بعداز ثبت نام پروژه خود را ثبت کنید و پیشنهادات مجریان را برای کار خود ببینید.ما منتظرتان هستیم

تلفن تماس : 55414864-021