کلاس زبان انگلیسی همراه یک مربی زبان مجرب جهت آموختن زبان به عنوان مهارتی که امروزه به خلاقیت، همکاری، ارتباط و تفکر انتقادی شهروندان قرن بیست و یک کمک می‌کند، نقشی حیاتی را به عنوان ابزاری برای زبان آموزی ایفا می‌کند. زیرا با توجه به گسترش روزافزون اینترنت و فناوری اطلاعات، زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها چنان دستخوش تغییرات شده است که  نیاز به آموزش و یادگیری زبان‌های جدید رفته رفته به یکی از مهارت‌های ضروری شهروندان امروز جهان مبدل شده است. از این رو شناسایی یک آموزشگاه زبان با اساتید کاربلد و متخصص امری الزامی برای زبان اموزان است. از این رو ما در این گزارش سعی نموده‌ایم ضمن آشنایی شما با علل یادگیری زبان، علاقه شما را به سمت حضور در کلاس زبان انگلیسی هدایت نموده و با شیوه‌های آموزش آنلاین زبان و تعیین سطح آنلاین در یکی از آموزشگاه‌های معتبر زبان آشنا نماییم. پس تا پایان گزارش ما را همراهی نمایید.

علل و فواید یادگیری زبان انگلیسی:

 • زبان‌آموزی باعث بهبود عملکرد مغز و افزلیش تمرکز می‌شود و از خطر افت توان ذهنی در سنین بالاتر جلوگیری می‌کند.
 • یادگیری زبان جدید تصمیم‌‌گیری‌ها را بهتر، منطقی‌تر و به دور از احساس می‌کند و دخالت تعصبات در فرایند تصمیم‌گیری را به کمترین مقدار می‌رساند و با پرورش خلاقیت نقش مهمی در تصمیم‌گیری ایفا می‌کند.
 • یادگیری یک زبان جدید فرصت‌های شغلی فراوانی را پدید می‌آورد.
 • شرکت در کلاس زبان انگلیسی و یادگیری زبان جدید باعث پیشرفت تحصیلی ومهارت‌های تحلیلی دانش‌آموزان و تقویت مهارت‌های شنیداری و باعث افزایش تمرکز و بهره‌وری سر کلاس درس می‌شود.
 • بازگشایی دریچه جدید به کمک یادگیری زبان جدید برای تجربه هنر، ادبیات و فلسفه و تجربه دیدن و شنیدن و مطالعه شعر، فیلم، رمان، داستان و فلسفه به زبانی دیگر
 • با دانستن زبانی جدید و مواجهه با فرهنگی دیگر از طریق مقایسه و تحلیل ارزش‌های فرهنگی منعکس در زبان مادری و زبان جدید درکی عمیق‌تر از فرهنگ خودمان پیدا می‌کنیم و قدر تنوع فرهنگی را دانسته و با تعصبات قومی مبارزه کنیم.
 • باز شدن فکر به کمک یادگیری زبان جهت توانایی پذیرش ایده‌های نو و ارتقا کیفیت زندگی و تغییر در نحوه اندیشیدن و تحمل شنیدن عقاید مختلف و پذیرش استدلال مخالف
 • زبان‌آموزی همانند اثر ورزش بر ماهیچه‌ها باعث پیشرفت کارکرد مغز می‌شود.
 • زبان‌آموزی لازمه مهاجرت و مسافرت و حضور در جامعه مقصد می‌باشد.
 • فراگیری زبانی جدید باعث پیشرفت "هوش فرهنگی" می‌شود.
 • یادگیری زبان دوم راه را برای یادگیری زبان‌های بعدی هموار می‌کند و یادگیری آن‌ها را آسان می‌کند و ...

اهمیت حضور در کلاس زبان انگلیسی حتی به صورت آموزش آنلاین زبان:

همانطور که می‌دانیم آموزش و مشاوره زبان، آماده‌سازی برای امتحانات بین‌المللی، برگردان متون، ترجمه همزمان، ترجمه وبسایت، دوبله و زیرنویس، ویرایش ادبی و سازمان‌دهی کنفرانس‌های بین‌المللی از جمله خدماتی هستند که موسسه‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی ارائه می‌دهند که همین امر باعث رشد صنعت زبان به عنوان یک بخش خدماتی در اقتصاد جهانی شده است  و قسمت بزرگی از این رشد مدیون مراکز آموزش زبان است.

آمارهای رو به رشد صنعت آموزش زبان این معنا را می‌رساند که رقابت در بازار آموزش زبان بسیار داغ بوده و به همین دلیل کیفیت در مراکز آموزش زبان از اهمیت بالایی برخوردار است. حتی برخی از موسسات بین‌المللی استاندارد هم‌اکنون امکان بازرسی کیفیت آموزش و خدمات مشتریان و اعطای گواهینامه‌های کنترل کیفی را برای آموزش زبان فراهم می‌کنند.

از جمله این مراکز، مرکز آموزش زبان سفیر است و داشتن اطلاعات کافی در مورد ویژگی‌های این موسسه زبان، می‌تواند شما را در انتخاب صحیح مسیر یادگیری زبان انگلیسی کمک نماید. این موسسه دارای ویژگی‌هایی است که آن را از سایر رقبایش متمایز می‌سازد.

یکی از همین ویژگی‌ها، آموزش زبان انگلیسی در کلاس زبان انگلیسی به صورت آنلاین می‌باشد. این دوره‌ها (آموزش آنلاین زبان انگلیسی موسسه سفیر گفتمان) به عنوان راه حلی مناسب برای افرادی که به دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی با واحدهای موسسه و به‌منظور حفظ سلامتی به خصوص در این روزهای کرونایی و یا مشاغل شیفتی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری یادگیری زبان انگلیسی را ندارند، طراحی شده اند.

شرکت در این دوره‌ها برای زبان‌آموزان جدید با شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین شفاهی و یا تعیین سطح آنلاین کتبی ممکن است و پس از انجام تعیین سطح به صورت آنلاین، برای شرکت در کلاس زبان انگلیسی به صورت آموزش آنلاین زبان اقدام می‌نمایند.

مراحل ثبت نام در سایت آموزشگاه سفیر گفتمان به ترتیب به صورت زیر است:

1- ثبت نام در سامانه (سامانه ثبت نام تحت وب سفیر) و عضویت در سامانه

2- انتخاب دوره آموزش از راه دور در سیستم

3-  دریافت لینک ورود به سامانه به صورت پیامکی پس از ثبت نام در ساعت و سطح درخواستی

4- دانلود  نرم افزارهای مورد نیاز از لینک‌های موجود

لازم به تذکر است که دوره‌های آموزش آنلاین زبان شامل جلسات آنلاین و آفلاین است.

کلاس زبان انگلیسی  به صورت جلسات آنلاین با شرکت همزمان زبان آموزان و مدرسین تشکیل شده  و آموزش مکالمه و رفع اشکالات آموزشی در آن صورت می‌پذیرد که شرکت در این جلسات، نیاز به دانلود نرم افزارهای لازم دارد که از طریق سایت امکانپذیر است. کلاس زبان انگلیسی به صورت جلسات آفلاین در قالب محتوای تعاملی دیجیتال در اختیار زبان آموزان قرار می‌گیرد. در هر دو صورت آموزش، هر زبان آموز موظف است در طول هر ترم تکالیفی را به صورت متنی و یا صوتی ارسال نماید و در نتیجه در پایان هر ترم یک آزمون فاینال از کلیه ی زبان آموزان کلاس زبان انلاین گرفته می‌شود.

همچنین باید یادآور شد که دوره‌های آموزشی سفیر شامل بسیاری از آموزه‌های زبانی است که در اختیار فراگیران قرار می‌گیرد. از طرفی این اموزشگاه طی بررسی‌های تخصصی و نیازسنجی آموزشی در مقاطع مختلف زبان اقدام به طراحی وبینارهای متنوع نموده و فراگیران با شرکت در وبینارهای آموزشی با مطالبی از قبیل مرور دستور زبان، مفاهیم کاربردی در زبان، واژگان، نگارشات و سایر موارد تخصصی-آموزشی آشنا می گردند. این وبینارها رایگان هستند و با هدف ارتقاء معلومات زبانی فراگیران طراحی شده‌اند.

اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه سفیر:

   اساتید، کتب آموزشی، روشهای آموزش زبان و آزمون‌ها چهار عنصر سازنده یک سیستم آموزشی موفق در یک موسسه زبان را تشکیل می‌دهند که آموزشگاه زبان سفیر گفتمان  همه انها را دارا می‌باشد. کلاس زبان انگلیسی و سیستم آموزش زبان در این آموزشگاه بر پایه جدیدترین یافته‌های متخصصان آموزش زبان بوده و سعی می‌کند تا زبان آموز را در فضایی کاملاً دوستانه و بدون نگرانی و با اعتماد به نفس به یادگیری زبان انگلیسی قرار دهد.

از دیگر ویژگی‌های این موسسه زبان عبارتند از:

1- آموزش مکالمه زبان انگلیسی و فرانسه به‌صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده در الگوهای زمانی مختلف.

2- برگزاری کلاس‌های تخصصی آمادگی آزمون IELTS و آزمون‌های آزمایشی استاندارد آیلتس، آزمون تافل، آزمون FCE و آزمون CAE.

3- برگزاری کلاس‌های بحث آزاد جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی.

4- امکان استفاده از محصولات آموزشی آنلاین از جمله آزمون، پازل، و ویدئوهای آموزشی به‌صورت رایگان.

5- استفاده از تجهیزات مدرن آموزشی و سیستم‌های صوتی پیشرفته در کلاس‌ها.

6- برگزاری کلاس‌های کم جمعیت با محدودیت تعداد دانشجویان.

7- کنترل مداوم کیفیت آموزشی در طول ترم از طریق دوربین‌های مدار بسته توسط مدیران آموزش واحدها.

8- اعطای گواهینامه و مدارک معتبر فارغ التحصیلی با مهر کالج بلومزبری لندن.

9- امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس.

10- امکان تعیین سطح آنلاین، ثبت نام و پرداخت شهریه online در کلیه واحدها جهت شرکت در کلاس زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها

11- برگزاری آزمون‌های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌صورت آنلاین

12- بهره‌گیری از کادر علمی متخصص با تحصیلات عالیه دانشگاهی و مدارک بین المللی CELTA و TESOL

راه‌های ارتباطی:

آدرس سایت: https://gosafir.com

نشانی: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک 14

تلفن تماس: 02184346 (مشاوره تلفنی)

کدپستی: 1913943653

تلفکس: 84346