برخی از افراد فکر می کنند که فقط شیشه بالکن برای بالکن مورد استفاده می باشد در واقع باید بدانید که استفاده از این نمونه شیشه ها برای موارد مختلفی کاربرد داشته است. شیشه بالکن به اشکال مختلفی مثل ریلی تاشو و ثابت مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت کلی سیستم های شیشه ریلی بالکن برای موارد مختلفی قابل استفاده هستند که می توان به شیشه بالکن(به عنوان مهم ترین مورد اشاره کنیم)، پاسیو، رستوران ها، فروشگاه‌های بزرگ، نمایشگاه های ماشین و.... اشاره نماییم. برای استفاده بهینه و کاربردی از بالکن و تراس می توانید در ساختمان و مجتمع خود از شیشه بالکن استفاده کنید.

انواع مختلف آینه تراش

آینه تراش یکی از نمونه‌های آینه کاری منزل گفته می‌شود که در این نمونه آینه کاری منزل آینه هایی که بر روی دیوار یا ستون ها نصب می شوند دارای طرح ها و اشکال مختلفی هستند که به واسطه شیارهای عمیق بر روی آینه ها به وجود آمده اند و اگر افراد برای آینه کاری منزل خود بخواهند از آینه های ساده استفاده کنند می‌توانند به شرکت مورد نظر این نمونه آینه را سفارش بدهند اما اگر به دنبال طرح های خاص و مدرن تر هستند آینه کاری منزل با آینه تراش مورد استفاده قرار گیرد. آینه تراش شامل نمونه های مختلفی از آینه می باشد که می‌توانیم به خشتی، حصیری، لوزی، نیزه ای، نگینی و غیر اشاره کنیم. هر کدام از این آینه ها دارای کیفیت فوق العاده می باشند و به زیباتر نشان دادن فضا کمک بسیار زیادی می نمایند.

11

مقاومت شیشه سکوریت

شیشه سکوریت به عنوان یکی از مقاومت ترین شیشه ها در صنعت ساختمان سازی می باشد که می تواند در محیط های متفاوتی مورد استفاده قرار بگیرد. این شیشه های مقاوم پس از عملیات حرارت دهی به دست می‌آیند و دارای استحکام فوق‌العاده‌ای هستند. شما نمیتوانید در تمامی بخش‌های ساختمان از شیشه معمولی استفاده کنید مثلاً برای کف ساختمان شیشه معمولی کارایی ندارد و انتخاب شیشه سکوریت به عنوان یک شیشه نشکن بهترین گزینه است. شیشه های خام قبل از این که در فرایند سکوریت شدن واقع شوند به اندازه های دلخواه برش داده می شوند و پس از این که شیشه وارد کوره شد دیگر سوراخ کردن یا شکل دهی شیشه سکوریت امکان پذیر نخواهد بود؛ در خصوص شیشه سکوریت کارخانه های زیادی این شیشه ها را تولید می کند و خوشبختانه امروزه شیشه سکوریت با کیفیت های بسیار بالایی در بازار توسط شرکت های معتبر ارائه می گردد.

شیشه های رنگی با شیشه لاکوبل متفاوت است یا خیر؟

شیشه رنگی با شیشه لاکوبل متفاوت است. بعضی از افراد تصور می کنند که هر شیشه ای که رنگی باشد جزء شیشه لاکوبل محسوب می‌شود اما این چنین نیست. شیشه دکوراتیو که از یک سمت رنگ شده باشد را شیشه لاکوبل می‌نامند که به صورت کلی این شیشه ها دارای دو نمونه اصلی هستند. ما یک نمونه شیشه رنگی داریم که با عنوان شیشه رنگی ترنسپرنت  شناخته می شوند و نور را از خود رد می کنند و ما میتوانیم اجسامی که پشت آن هستند را مشاهده کنیم اما در شیشه لاکوبل این چنین نیست چرا که ما قادر به دیدن اجسام پشت شیشه نیستیم و نور از شیشه لاکوبل رنگی رد نخواهد شد. شیشه‌های لاکوبل رنگ ها و ضخامت های متنوعی دارند و معمولاً در آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

12

بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای دارای برند های متنوعی هستند و یکی از بهترین برند های درب اتوماتیک شیشه ای مارک لابل می باشد. دربهای اتوماتیک شیشه ای که با مارک لابل ساخته می شوند دارای کیفیت فوق العاده ای هستند و جزء نمونه درب های زیبا لوکس و قیمتی محسوب می‌شود. معمولاً از این درب ها برای مکان های پر تردد استفاده می شود چرا که در ساخت درب اتوماتیک شیشه ای مارک لابل از قطعات الکترونیکی و مکانیکی ساخته شده است که بسیار با کیفیت و با طول عمر بالایی می باشند. در خصوص این نمونه درب اتوماتیک میتوان گفت که در کشور ایران نیز از محبوبیت خوبی برخودارند و جز پر فروش ترین درب اتوماتیک به شمار می روند البته به جز مارک لابل درب های دیگر با برندهای محبوب و کارآمد زیادی در بازار ایران وجود دارد.

شیشه حمام چه ویژگی های دارد؟

شیشه حمام جزء مواردی می باشد که سال های گذشته طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شیشه حمام باید طبق استانداردها طراحی شود و تولید و نصب شیشه حمام حتماً باید به صورت اصولی اجرا شود تا بتواند رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. به صورت کلی می توان گفت شیشه حمام موجب مدرن و شیک شدن فضای حمام می شود و در واقع شیشه حمام علاوه بر اینکه موجب جداسازی بخش های مختلف می شود بلکه از نوع سکوریت بوده و مثل یک دیوار عمل می کند با این تفاوت که این شیشه مانعی برای نو به حساب نمی آید و مقاومت بسیار بالایی نسبت به رطوبت و بخار نیز داشته است.

میزان درصد امنیت کرکره برقی

یکی از مواردی که در خصوص کرکره برقی می توانیم به آن اشاره کنیم امنیت کرکره برقی بوده است. در گذشته بدین صورت بود که کرکره های سنتی بگونه‌ای بسته می شدند که دارای دو قلاب بودند و این قلاب ها در قسمت چهار چوب درب به یکدیگر نزدیک می شدند به آنها قفل می زدند تا مبادا مکان مدنظر موجب سرقت واقع شود. اما این روزها شما در کرکره برقی دیگر شاهد چنین قلابهای نیستیم چرا که کرکره های برقی امنیت فوق‌العاده‌ای دارند و با دست باز و بسته نمی شوند و تنها به واسطه ریموت باز و بسته شدن درب انجام می شود هر چقدر هم که شما حرفه ای باشید نمی توانید کرکره برقی را باز کنید یا به نوعی ساخته نشده که به راحتی شکسته شود و همین موارد سبب می‌شود تا افراد را ترغیب به استفاده از کرکره برقی برای فروشگاه مغازه خود شوند.