گیربکس ها امروزه نقش بسیار مهمی در صنایع مختلف داشته و همین مسئله باعث شده تا امروزه شرکت های گوناگونی در حوزه طراحی و تولید گیربکس فعالیت کنند.شرکت گذرگاه صنعت و تجارت ایرانیان تامین کننده و مشاور تخصصی شما در زمینه تامین تجهیزات صنعتی میباشد.

سایه گیربکس حلزونی چینی بر روی گیربکس های استوک آلمانی

گیربکس ها امروزه نقش بسیار مهمی در صنایع مختلف داشته و همین مسئله باعث شده تا امروزه شرکت های گوناگونی در حوزه طراحی و تولید گیربکس فعالیت کنند. در همین راستا شاهد ساخت محصولات مختلفی در این طبقه بندی هستیم.

یکی از انواع گیربکس ها که امروزه در بخش های مختلف از آن ها استفاده می شود گیربکس حلزونی نام دارد. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به گیربکس حلزونی انداخته و در رابطه با این دسته از محصولات صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید تا این گیربکس ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

از مهم ترین نکته ای که میتوان به آن اشاره کرد که حتما  هنگام خرید گیربکس حلزونی چینی دقت کرد این است که قطعات یدکی آن به سختی پیدا میشود.

گیربکس حلزونی چیست؟

اگر بخواهیم نگاهی به گیربکس حلزونی انداخته در رابطه با این محصول صحبت کنیم باید گفت که گیربکس های حلزونی شامل یک ماردون و چرخ دنده هستند. وظیفه این دسته از گیربکس آن است که انتقال نیرو را توسط دو چرخ دنده انجام دهند.

گیربکس حلزونی امروزه در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و همین مسئله باعث شده تا شرکت های گوناگونی در حوزه تولید این دسته از گیربکس ها فعالیت کنند.

کاربرد گیربکس حلزونی در صنعت

اگر بخواهیم نگاهی به کاربرد گیربکس های حلزونی در صنعت انداخته و در رابطه با آن صحبت کنیم باید گفت که این دسته از گیربکس امروزه در دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی سبک مورد استفاده قرار می گیرند و در بخش هایی که نیاز است تا شاهد فرایند انتقال نیرو باشیم، عموما از این دسته گیربکس ها استفاده شده و تلاش می شود تا فرایند انتقال نیرو را به گیربکس های حلزونی بسپارند.

همین مسئله و کاربردی که گیربکس حلزونی در صنعت دارد باعث شده تا امروزه آمار فروش گیربکس های حلزونی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده و شاهد تولید محصولات مختلفی در این طبقه بندی از سوی برندهای داخلی و خارجی باشیم.

نقشه گیربکس حلزونی

انواع گیربکس حلزونی

یکی از سوالات بسیار مهمی که افراد در راستای خرید گیربکس حلزونی مطرح می کنند این است که این دسته از محصولات دارای چه طبقه بندی هایی هستند و در حال حاضر شاهد چه مدل هایی از گیربکس حلزونی در بازار هستیم؟ به منظور بررسی این مسئله باید گفت که امروزه گیربکس حلزونی در مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود که این مدل ها شامل موارد زیر هستند:

گیربکس حلزونی MVF

یکی از انواع گیربکس های حلزونی که امروزه طراحی، تولید و بازار عرضه می شود، گیربکس حلزونی MVF نام دارد. به منظور بررسی این دسته از محصولات باید گفت که گیربکس MVF به صورت مستقیم با الکتروموتور کوپل شده و دارای یک محور حلزونی از جنس فولاد آلیاژی است.

گیربکس حلزونی VF

یکی دیگر از انواع گیربکس های حلزونی مدل VF است که از جمله گیربکس هایی هستند که امکان نصب در فضاهای کوچک را داشته و می توانند در خطوط انتقال از آن ها به راحتی استفاده کرد.

گیربکس حلزونی FC

گیربکس حلزونی FC دسته دیگری از گیربکس ها هستند که در میکسر ها مورد استفاده قرار گرفته و جنس ماردون این مدل ها از فولاد و همچنین چرخ دنده مورد استفاده در آن ها از نوع برنج است.

مزایا و معایب استفاده از گیربکس حلزونی

اگر بخواهیم شما را با مزایا و معایب گیربکس حلزونی آشنا کنیم باید گفت که این دسته از محصولات به دلیل شرایط خاص خود می توانند در ماشین آلات سبک به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار گرفته و مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

از سوی دیگر اما اگر بخواهیم معایب این دسته از محصولات را مورد بررسی قرار دهیم می توان به مصرفی بودن آن، محدودیت توان گیربکس و لقی بالا بین دنده ها اشاره کرد. توجه به این مزایا و معایب به شما کمک می کند تا به دید کاملی بتوانید اقدام به خرید این دسته از محصولات کرده و به بهترین شکل ممکن از آن ها استفاده کنید.

گیربکس حلزونی ایرانی، چینی، آلمانی کدام بهتر است؟

امروزه شاهد فعالیت شرکت های مختلفی در حوزه تولید گیربکس حلزونی هستیم و همین مسئله باعث شده تا افراد بتوانند به راحتی از بین برندها و شرکت های مختلف فعال در این حوزه محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

یکی از بهترین انواع گیربکس که می توانید آن را سفارش دهید، گیربکس حلزونی sew نام دارد. این دسته از محصولات توسط شرکت آلمانی sew طراحی، تولید و به بازار عرضه می شوند و اگر کیفیت بالایی گیربکس و طول عمر برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد، می توانید به سراغ این برند آلمانی آمده و این گیربکس را از شرکت sew خریداری کنید.

از نظر کیفیت پس از گیربکس حلزونی sew ، محصولات تولید شده توسط شرکت های ایرانی به عنوان محصولات با کیفیت در طبقه بندی گیربکس حلزونی به حساب می آیند. البته پیشنهاد ما این است که از بین شرکت های مختلفی که در ایران و در این حوزه فعالیت می کنند، به سراغ برندهای برتر و باسابقه رفته تا بتوانید محصولی حرفه ای و با کیفیت را خریداری کنید.

دسته دیگری از گیربکس هایی که امروزه در بازار وجود دارند، اما کیفیت آن ها چندان بالا نیست، گیربکس حلزونی چینی nmrv نام دارد. این دسته از محصولات قیمت مقرون به صرفه داشته اما نباید توقع کیفیت بالایی از این محصولات داشته باشید.

تصویر الکتروگیربکس حلزونی sew

مشاوره و راهنمایی خرید گیربکس حلزونی

اگر قصد خرید گیربکس حلزونی را دارید، به منظور انتخاب درست این دسته از محصولات باید چند مسئله مهم را مورد بررسی قرار دهید. در وهله اول باید ماشینی که برای آن قصد انتخاب گیربکس دارید را به خوبی بشناسید و اطلاعات کاملی در رابطه با نوع آن داشته باشید.

همچنین در رابطه با الکتروموتورها اطلاعات کاملی به دست آورده و نوع انتقال قدرت بین موتور و گیربکس را نیز بشناسید. بررسی دمای محیط، شرایط محیط، آرایش محورها و همچنین مقدار بار و... از مهم ترین مواردی هستند که بررسی آن ها به شما کمک می کند تا در نهایت از بین مدل های مختلف و محصولات گوناگون بتوانید گیربکس حلزونی با کیفیتی را سفارش داده و محصولی حرفه ای و درجه یک را خریداری کنید.

پیشنهاد ما این است که با توجه به این پارامترها به سراغ یک برند مشهور در این حوزه رفته و در نهایت یک گیربکس با کیفیت را خریداری کرده و به راحتی از آن استفاده کنید.

به منظور دریافت مشاوره , آگاهی از لیست قیمت و سفارش محصولات با مشاورین و کارشناسان شرکت گذرگاه صنعت و تجارت ایرانیان تماس حاصل فرمائید .

89 200 888 –021

https://gozargah.biz

منبع : گذرگاه صنعت و تجارت ایرانیان