قیمت اجاره و نصب داربست فلزی همواره یکی از چالش های مهم برای مشتریان محسوب می شود . مشتریان برای گرفتن قیمت باید انرژی و زمان زیادی را صرف کنند و شاید در نهایت با صرف هزینه نیز به نتیجه دلخواه خود نرسند به همین جهت آنها باید به یک مرجع دراین زمینه اعتماد کنند که بتواند علاوه بر اطلاع رسانی قیمت ها طبق مصوبه اتحادیه ، پیمانکار مناسب خود را نیز پیدا کنند.

مشاوره رایگان

یکی از کلیدی ترین کارها برای رضایت مشتریان در ارائه خدمات  ، مشاوره رایگان می باشد که این امر سبب می شود تا مشتری اعتماد بیشتری کسب کند و با خیال راحت خدمات مورد نظر خود را دریافت می کند .

قیمت آنلاین

همواره مشتریان برای گرفتن قیمت باید با پیامانکاران مختلف تماس بگیرند تا بتوانند به قیمت منصفانه دست پیدا کنند که این کاربرای آنها زمان زیادی را صرف خواهد کرد برای حل این مشکل کافی است تا به وبسایت داربستان مراجعه کنند و قیمت داربست را طبق مصوبه اتحادیه در همان لحظه دریافت کنند .البته لازم است تا قبل از آن نوع اجرای داربست خود را بدانید مثلاً نمای ساختمان ، کفراژ ، داربست مسقف و یا زیر بتن سپس طول ، عرض و ارتفاع کار مورد نظر خود را محاسبه و در محل های تعیین شده در وبسایت داربستان وارد کنند و قیمت را دریافت کنند . لازم به ذکر است که این قیمت ها فعلا برای استان تهران میسر شده است که به زودی برای سراسر کشور فراهم خواهد شد.

معرفی داربستان

تنها مرجع داربست ایران با بیش از پنج سال سابقه  که به صورت تخصصی در صنعت داربست متمرکز شده است . از جمله فعالیت هایی که داربستان انجام می دهد معرفی پیمانکاران و تولیدکنندگان صنعت داربست ، آموزش و استخدام کارگران و استادکاران داربست ، ارائه قیمت آنلاین خدمات و غیره می باشد.مشاوره رایگان به مشتریان از طریق پیمانکاران منتخب داربستان یکی دیگر از خدماتی است که داربستان به مشتریان ارائه می دهد که این خدمات هم به صورت تلفنی و هم به صورت درخواست از طریق سایت قابل انجام است .

31