آموزشگاه زبان تهران زبان

امروزه متقاضیان شرکت در کلاس‌های خصوصی و آنلاین زبان هر روز بیشتر و بیشتر می‌شوند. متقاضیان با انگیزه و نیازهای متعدد به جای شرکت در کلاس‌های عمومی یا حضوری، متقاضی یادگیری زبان درکلاس‌های خصوصی و یا نیمه‌خصوصی به صورت آنلاین هستند. در آموزشگاه زبان تهران زبان نیز بنا به افزایش این نیاز آموزشی کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی به صورت آنلاین توسط اساتید مجرب برگزار می‌گردد. کلاس های تدریس خصوصی زبان آموزشگاه تهران زبان کاملا برای شما می تواند برنامه ریزی شود. مثلا ممکن است شما برای تجارت نیاز به یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید، بنابراین کلاس آموزش انگلیسی تجاری برای شما برگزار می شود. یا اینکه می خواهید زبان انگلیسی برای سفر را بیاموزید و یا اینکه اصلا قصد مهاجرت دارید و بنابراین می خواهید در کلاس های زبان انگلیسی برای مهاجرت ثبت نام کنید. شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی این زبان را سریع تر بیاموزید. با گسترش ارتباطات در دنیا چه از طریق اینترنت و چه سفر، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی هر روز ضروری تر دیده می شود بخاطر اینکه زبان انگلیسی توانسته است خود را به عنوان زبان مشترک جهانیان معرفی کند. از این رو هر روز افراد بیشتری به دنبال شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی هستند.

در این آموزشگاه 32 زبان زنده دنیا توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود که تعدادی از آن ها را معرفی می کنیم.

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یک زبان هندو اروپایی مانند فارسی است، گرچه شباهت چندانی به زبان فارسی ندارد. زبان انگلیسی از خانواده زبان های ژرمن یا همان آلمانی است که پس از فتح انگلستان در قرن 11 میلادی توسط فرانسوی ها تغییرات زیادی کرد. در واقع زبان انگلیسی امروزی ترکیبی از زبان های آلمانی، انگلیسی و کمی از زبان های دیگر کشورهای همسایه مانند کشورهای اسکاندیناوی است. مثلا کلمه Cafe یک کلمه فرانسوی است که به زبان انگلیسی آمده است. و یا کلمه father از کلمه Vater در زبان آلمانی به معنای پدر آمده است. به علت نفوذ سیاسی، نظامی و اقتصادی بریتانیای کبیر در قرن 18 و پس از آن حضور قدرتمند نظامی و سیاسی و اقتصادی آمریکا در قرن بیستم زبان انگلیسی به عنوان زبان اداری در سراسر جهان شناخته می شود. از این رو بسیاری زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود یاد می گیرند و از این رو ما به شما پیشنهاد شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی را می نماییم. زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی شناخته می شود گه جمعیت آن ها حدود 400 میلیون نفر می باشد. برای اخذ اقامت کشور کانادا و یا اخذ اقامت کشور انگلیس شما معمولا نیاز به مدرک آیلتس دارید.

در موسسه آموزش خصوصی زبان انگلیسی تهران زبان، ما با استفاده از اساتید مجرب در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و همین طور با استفاده از جدیدترین متدهای روز در زمینه آموزش زبان انگلیسی و تمرکز بر روی مکالمه به تدریس زبان انگلیسی می پردازیم. تلاش ما بر این است که گرامر را از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی خود حذف کرده و بجای کتاب از متریال های ذیگر مانند مجله،فیلم و موزیک استفاده کنیم. روش سریع تر برای یادگیری زبان شرکت در کلاس های فشرده زبان انگلیسی است.

قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی کاملا به شرایط، نیازها و نوع کلاس شما بستگی دارد. اگر شما بخواهید استاد به مکان شما بیاید معمولا 10 هزار تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به قیمت هر جلسه کلاس تدریس خصوصی زبان اضافه می شود. معمولا هزینه دوره های تخصصی آیلتس و تافل بیشتر از کلاس های مکالمه معمولی است. اگر در کلاس بیش از یک نفر حضور داشه باشد به ازای هر یک نفر اضافه 10 هزار تومان به هزینه کلاس خصوصی اضافه می شود. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران به واحد مشاوره موسسه زبان تهران زبان تماس بگیرید.

21

زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی مانند بسیاری از زبان های اروپایی دیگر یک زبان هندو اروپایی است. زبان ایتالیایی نزدیک ترین زبان به زبان لاتین محسوب می شود. زبان لاتین که زمانی زبان رسمی اروپا بود و در دربارها و دانشگاه ها و متون علمی و هنری استفاده می شد، هم اکنون زبانی تقریبا کم کاربرد محسوب می شود. اگر به زبان لاتین علاقه دارید و نمی خواهید زبانی کم کاربرد را فراگیرید، می توانید بجای آن با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، این زبان را یاد بگیرید. به علاوه زبان ایتالیای شباهت فراوانی به زبان های فرانسوی و اسپانیایی دارد که در صورت یادگیری یکی از آن ها، دیگر زبان ها را هم به راحتی می توانید بیاموزید.

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در آموزشگاه

ایتالیا همیشه به عنوان یکی از مقاصد مسافرت و تحصیل در بین ایرانیان شناخته می شود. همه ساله دانشجویان فراوانی برای یادگیری زبان ایتالیایی در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی اقدام میکنند. ما در تهران زبان از استادهای Native زبان ایتالیایی در تهران بهره می بریم که می توانند شما را در یادگیری این زبان پرطرفدار یاری کنند. دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی موسسه زبان تهران زبان به صورت کاملا تضمین شده می باشد. در این دوره ها هیچگونه مبلغی از زبان آموز در ابتدای دریافت نمی شود و در پایان کلاس تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در تهران و تنها در صورتیکه دانشجو از کلاس رضایت کافی را داشته باشد، شهریه کلاس زبان ایتالیایی را می پردازد.

زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی شاخه اصلی زبان ترکی می باشد. زبان ترکی در حدود 20 کشور دنیا صحبت می شود و حدود 220 میلیون نفر آن را زبان مادری خود می دانند. اما زبان ترکی استانبولی عمدتا فقط در ترکیه استفاده می شود. این زبان ها هم خانواده محسوب شده و اشتراکات فراوانی با یکدیگر دارند. در سال 1928، آتاتورک رئیس جمهور وقت ترکیه، رسم الخط عربی را از زبان ترکی حذف نمود و به جای آن از حروف لاتین برای نوشتن زبان ترکی استانبولی استفاده کرد. او همچنین کلمات زیادی از فارسی و عربی را از زبان ترکی حذف نمود.

22

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه

  • دوره های کاملا تضمینی (در صورت عدم رضایت دانشجو پس از پایان دوره تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی تمام وجه دریافت شده به دانشجو بازگرداننده خواهد شد)
  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملا متناسب با نیاز دانشجویان گرامی اعم از دانشجو، تاجر، مسافر و غیره
  • برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی توسط خانم در منزل
  • دوره های آمادگی آزمون های رسمی (TYS , TOMER , ALES)
  • برگزاری فشرده دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی و حتی در روزهای تعطیل
  • تمرکز بر روی مکالمه زبان ترکی استانبولی

به علت اینکه افرادی که قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارند، معمولا دارای نیازهای متفاوتی هستند. مثلا کسی که به قصد ادامه تحصیل در ترکیه به یادگیری زبان ترکی می پردازد، بیشتر نیاز به یادگیری آکادمیک زبان ترکی دارد،  در حالیکه کسی که قصد تجارت و یا کار در ترکیه را دارد، بیشتر علاقه به یادگیری مکالمه های روزمره و کلمات مربوط به تجارت را دارد. از این رو ما به زبان آموزان گرامی پیشنهاد می کنیم تا با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملا بر اساس نیازشان به یادگیری آن بپردازند. در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی تهران زبان، کلاس مکالمه زبان ترکی استانبولی نیز برگزار می شود.