احتمالا برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است که کلید خانه، دفتر، واحد تجاری و .... خود را گم کرده یا آن را در داخل ساختمان جا گذاشته باشیم. گم کردن یا جا گذاشتن سوئیچ خودرو در داخل آن نیز تجربه مشترک بسیاری از ما است. در چنین موقعیت هایی دسترسی به یک مجموعه حرفه ای که بتواند خدمات ساخت و تعمیر سوئیچ ماشین یا کلید و باز کردن گاوصندوق را به صورت شبانه روزی ارائه دهد بهترین راه حل ممکن می باشد. این روزها تجهیزات مرتبط با بخش امنیت بسیار پیچیده تر شده و سیستم های امنیتی که قفل، ریموت و سوئیچ جزئی از آن ها می باشند ساختاری منحصر به فرد تر پیدا کرده اند. از این رو در بسیاری از موارد در صورت بروز مشکل به استاد کاری متخصص و مجرب نیاز داریم که با پیچیدگی های انواع ریموت، قفل و سوئیچ اشنایی داشته و بتواند هر نوعی از آن را تعمیر یا تولید کند. مجموعه کلید سازی کلیدکار در تهران و سایر شعب خود در سرتاسر ایران،  این خدمات را به صورت حرفه ای و تمام وقت از طریق گروهی از متخصصان و استادکاران مجرب این حوزه ارائه می نماید.

بر خلاف تصور عمومی، مهارت کلیدسازی محدود به بازکردن فقل و ساخت کلید یدک نیست. برخی از مهم ترین خدماتی که در مجموعه کلید سازی کلیدکار ارائه می شوند عبارتند از:

  1. تعمیر انواع قفل
  2. نصب انواع قفل
  3. نصب قفل ایمنی
  4. ساخت کلیدهای کامپیوتری و کد دار
  5. ساخت سوئیچ و ریموت خودرو
  6. تعمیر سوئیچ و ریموت خودرو
  7. تعمیر قفل های انواع اتومبیل و درب های اتوماتیک
  8. نصب و تعمیر انواع جک در درب ها
  9. طراحی و تعمیر انواع کیلس استارتر

و.....

سوئیچ و ریموت خودرو

آشنایی تخصصی با مکانیزم عملکرد و اجزای ریموت و سوئیچ خودروهای پیشرفته از جمله تخصص های متفاوت مجموعه کلیدکار می باشد. آمار ها نشان می دهد که در حدود 27 درصد از مالکین خودرو حداقل یک بار سوئیچ ماشین خود را گم کرده یا از دست داده اند. اولین راهکاری که در صورت بروز این اتفاق به ذهن می رسد این است که به نمایندگی خودرو مراجعه کنیم و درخواست یک سوئیچ جدید بدهیم اما این اقدام مستلزم هزینه، زمان و دردسر زیادی است. هزینه سوئیچ نو به سال، مدل ماشین و نوع سوئیچ آن بستگی دارد. هم چنین باید هزینه ای مضاعف پرداخت کرده و ماشین خود را تا نمایندگی بکسل کنید و در صورتی که قفل ماشین شما از نوع کلید کد دار باشد، نمایندگی باید ابتدا یک دستگاه را به خودرو شما متصل کرده و اطلاعات مربوط به سوئیچ قدیمی را پاک نماید تا بتواند سوئیچ جدید را برای آن تعریف و راه اندازی کند.

با توجه به تمام این دردسرها که می تواند با اتلاف وقت و هزینه همراه باشد، بهترین راهکار این است که در صورت گم یا خراب شدن سوئیچ و ریموت ماشین خود با یک کلیدسازی حرفه ای شبانه روزی تماس بگیرید. استادکاران مجموعه کلیدسازی کلیدکار در شمال تهران، در اسرع وقت در محل حضور می یابند و سویچ ماشین شما را پس از برنامه ریزی مجدد به شما تحویل می دهند. در ادامه به آن دسته از خودروهایی که مجموعه کلیدسازی کلیدکار، به طور تخصصی در خصوص کددهی، برنامه ریزی و تعمیر سوئیچ آن ها خدمات ارائه می نماید، اشاره می کنیم.

سوئیچ و ریموت هیوندا

از جمله خدمات مجموعه کلیدساز ساخت و تعمیر انواع ریموت مدل های مختلف هیوندا از جمله هیوندا آزرا، اوانته، جنسیس، توسان، النترا، ریموت هیوندا سانتافه، سوناتا و.... می باشد. سوئیچ خودرو هیوندا یکی از حرفه ای ترین انواع سوئیچ است که نمی توان از یک مدل آن برای بازکردن سایر مدل ها استفاده کرد. دقت داشته باشیم که در سوئیچ های هیوندا نه تنها یک مدل با مدل دیگر متفاوت است بلکه با خودشان نیز متمایزند یعنی با ریموت هیوندا یک خودرو نمی توان هیوندای دیگری از دقیقا همان مدل را باز و بسته کرد زیرا دارای کد تعریف شده مختص به همان خودرو می باشند. شما می توانید علاوه بر تعمیر و کدگذاری مجدد، برای سفارش سوئیچ یدک خودرو هیوندای خود نیز با کارشناسان مجموعه کلیدساز تماس حاصل نمایید.

2

سوئیچ و ریموت کیا

در خودروهای تولید شده توسط شرکت کیا نیز نمی توان از ریموت یک مدل برای باز و بسته کردن مدل های دیگر نیز استفاده کرد. اگرچه اکثر این ریموت ها از نظر ظاهری بسیار مشابه هستند اما هر کدام به صورت جداگانه برای یک مدل از یک خودرو خاص تعریف و کدگذاری شده اند. ساخت و تعمیر سوئیچ انواع ماشین کیا از جمله کیا اپتیما، کیا ریو و سراتو، پیکانتو، سوئیچ و ریموت کیااسپورتیج و ... از جمله خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خبره و مجرب تیم کلیدکار می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور یافته و خدمات رسانی می کنند.

3

سوئیچ و ریموت رنو ساندرو

ساخت مجدد، تعمیر و طراحی سوئیچ یدک انواع مدل های خودرو رنو از جمله تخصص های مجموعه حرفه ای کلیدساز می باشد که با یک تماس می توانید از خدمات ان بهره مند شوید. در صورتی که سوئیچ یکی از مدل های رنو مانند رنو ساندرو را گم کرده اید یا به سوئیچ یدک نیاز دارید، می توانید با مراجعه به یکی از شعب کلیدکار در سرتاسر ایران به راحتی و در حداقل زمان ممکن، خودرو خود را مجدد راه اندازی نمایید. همچنین در صورتی که خودرو شما دارای تکنولوژی کیلس استارتر یا همان استارت بدون کلید باشد نیز می توانید از خدمات مجموعه کلیدکار بهره مند شوید. در این سیستم ریموت خودرو شما از طریف فرکانس یک سری امواج رادیویی کوتاه برد، درب خودرو را باز می کند. برای راه اندازی این مدل خودرو ها تنها کافی است که کارت هوشمند را در جای مخصوص قرار داده و دکمه استارت را بزنید. مجموعه کلیدکار خدمات مربوط به نصب و تعمیر این نوع از سوئیچ و استارت در انواع مدل ماشین های رنو ساندرو، رنو ال 90  و رنو تالیسمان را نیز ارائه می نماید.

سوئیچ و ریموت پژو

خودرو پژو از جمله معروف ترین و پرطرفدارترین انواع خودرو در ایران است که وابسته به یک برند فرانسوی می باشد. مجموعه کلیدکار خدمات کاملی را در حوزه ساخت، تعمیر و طراحی یدک سوئیچ انواع مدل های خودرو پژو اعم از سوئیچ پژو 206، پژو 207، تیبا 2، دنا، پژو 405 و پارص، سوئیچ کیلس استارتر پژوه 405 و .... ارائه می نماید. در صورت گم کردن یا خراب شدن سوئیچ خودرو پژو خود و یا برای سفارش سوئیچ یدک ویژه ماشین خود می توانید با کلیدسازان کلیدکار تماس گرفته (kelidcar.com) و یا با مراجعه به شعب مختلف ان در سرتاسر ایران از این خدمات ویژه و تخصصی بهره مند شوید.