به گزارش خبرنگار خبرگزاری مهر و به نقل از سایت واژه گستر، امروزه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی یکی از راه های سرمایه گذاری بلند مدت در تبلیغات برندها می باشد. به طوری که کسب و کارهای کوچک و بزرگ قبل از شروع سال جدید به فکر چاپ تقویم رومیزی 1401 هستند.

اما علت این سرمایه گذاری چیست؟

تقویم به عنوان ابزار آگاهی دهنده برای اطلاع از تاریخ، روز، مناسبت ها و گاهاً یادداشت رخدادهای مهم روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. حال با هدیه دادن تقویم رومیزی 1401 و قرار دادن تبلیغات خود در صفحات آن می توانید علاوه بر پاسخ به تمام نیازهای مخاطبان، تبلیغات خود را در طول 365 روز در معرض دید افراد مختلف قرار دهید. این یعنی سرمایه گذاری دراز مدت در تبلیغات!

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1401 هزینه چندان بالایی برای شما نخواهد داشت. یا بهتر است بگوییم تقویم رومیزی تبلیغاتی از کم هزینه ترین نوع تبلیغات و در عین حال پر بازده ترین آن ها محسوب می شود. البته بازدهی بالا در تبلیغات تقویم رومیزی زمانی امکان پذیر است که تبلیغات شما پارامترهای لازم خلاقیت را رعایت کرده باشد.

انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی مدیریتی، تقویم رومیزی یادداشت دار، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی پایه دار، تقویم رومیزی هفتگی و تقویم رومیزی چوبی از انواع تقویم رومیزی محسوب می شود. صاحبان کسب و کار با انتخاب نوع تقویم رومیزی و سفارش انبوه آن می توانند تقویم دلخواه خود را به صورت اختصاصی چاپ کنند.

قیمت استثنایی چاپ تقویم رومیزی 1401 واژه گستر

سفارش تقویم رومیزی 1401 به صورت انبوه

اما برای اینکه قیمت تقویم رومیزی مقرون به صرفه باشد باید چه کنیم؟

سفارش انبوه تقویم رومیزی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی از چندین منظر برای شما مزیت خواهد داشت. اول اینکه با سفارش تقویم رومیزی بیش از 1000 عدد می توانید هزینه تمام شده هر عدد تقویم را کاهش دهید. دوم آنکه با توجه به سلیقه خودتان تبلیغات خود را در صفحات مختلف تقویم رومیزی قرار می دهید.

اما در سفارش تقویم رومیزی 1401 ما قادر به انتخاب چه مواردی هستیم؟

تعداد صفحات تقویم، ابعاد صفحه، وزن برگه ها، جنس برگه ها، نوع پایه، رنگ تقویم، قرارگیری برند و تبلیغات در صفحات از اصلی ترین مواردی است که در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی بر عهده سفارش دهنده است. جدای از آن می توانید تقویم رومیزی را به صورت روزانه، هفتگی یا سالانه نیز چاپ کنید. برخی از صاحبان کسب و کار در کنار تقویم رومیزی وسایل جانبی پرکاربردی چون سررسید، جای چسب، جا خودکاری، خودکار و برگه های یادداشت نیز سفارش می دهند.

هزینه تقویم رومیزی 1401 واژه گستر

در سال های اخیر و با وجود تورم و بالا رفتن هرروزه قیمت کاغذ و چسب و ... هزینه چاپ تقویم رومیزی نیز بالاتر رفته است. تا پیش از این به خاطر قیمت ارزان مواد به کار رفته در تولید تقویم رومیزی، تعداد تیراژ قابل سفارش بالای 1000 عدد بوده است. اما آژانس تبلیغاتی واژه گستر در سال 1401 حداقل تیراژ قابل سفارش خود را به 500 عدد کاهش داده است. از طرفی این شرکت بدون واسطه و با ارزان ترین قیمت ممکن نسبت به چاپ تقویم رومیزی 1401 اقدام می کند.

با سفارش تقویم رومیزی اختصاصی دستتان برای سفارش ارزان ترین و با کیفیت ترین تقویم باز خواهد بود. به طور معمول قیمت چاپ هر عدد تقویم رومیزی اختصاصی در واژه گستر از 18/000 هزار تومان شروع می شود. البته هر چه تعداد تیراژ سفارش شما از 500 عدد بالاتر برود، هزینه چاپ تقویم رومیزی برای شما کاهش می یابد.

سفارشات تقویم رومیزی 1401 از نیمه دوم سال آغاز می شود. اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید تقویم رومیزی 1401 را با قیمت استثنایی سفارش دهید، بهتر است از همین الان دست به کار شوید. هر چه به روزهای پایان سال نزدیک تر شویم میزان سفارشات بالاتر می رود و زمان آماده سازی آن طولانی می شود.

قیمت استثنایی چاپ تقویم رومیزی 1401 واژه گستر

خرید تقویم رومیزی اختصاصی از سراسر کشور

صاحبان کسب و کاری که می خواهند در سال 1401 تقویم رومیزی اختصاصی برای تبلیغات خود چاپ کنند می توانند به دفتر مرکزی واژه گستر در شهر تهران مراجعه کرده و نمونه کارهای این شرکت را از نزدیک مشاهده کنند. اما اگر ساکن شهرهای دیگر ایران باشید، کانون واژه گستر امکان ارسال نمونه کارهای خود را از طریق پست به سراسر کشور فراهم کرده است. در این صورت می توانید با خیالی آسوده از سراسر کشور سفارش تقویم رومیزی خود را به این شرکت بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت چاپ تقویم رومیزی 1401 می توانید به وب سایت واژه گستر به نشانی www.vajegostar.com مراجعه کنید یا با شماره تلفن های 0912 155 3166 و 220 100 70 تماس بگیرید.

منبع: واژه گستر