جعبه یکی از قدیمی ترین ، مهمترین و پرکاربردترین مواد اولیه در صنعت بسته بندی مقوایی است.

بسیاری از محصولات از مزایای بسته بندی مقوایی برخوردارند. سالهاست که از جعبه ها و جعبه ها برای حمل و نگهداری انواع محصولات و اقلام استفاده می شود. تنوع مدل ها و اندازه های جعبه و جعبه های مقوایی بسیار زیاد است. به همین دلیل ، انواع کارتن ها و جعبه ها را در اینجا معرفی کرده ایم تا با کاربرد آنها بیشتر آشنا شوید و سپس با توجه به نیاز شما ، کارتن ها را انتخاب می کنم.

جعبه های مقوایی با قفسه باز

جعبه ها، قفسه های باز نوعی جعبه های مقوایی هستند که بیشتر در قفسه های مواد غذایی و فروشگاه های مواد غذایی مشاهده می کنیم. بقالی ها و فروشندگان از این جعبه های مقوایی برای ذخیره و نمایش محصولات استفاده می کنند. بنابراین این جعبه ها معمولاً دو مسئولیت دارند:

1.ذخیره محصولات در فروشگاه ها

نمایش محصولات و مارک ها.2

این سبک از جعبه های مقوایی در اندازه های مختلف وجود دارد. اگر چندین محصول با قیمت های مختلف در یک قفسه قرار دارند ، این کارتن ها گزینه ای عالی برای تقسیم آنها هستند.

مراحل ساخت جعبه های مقوایی و هزینه چاپ جعبه های مقوایی، دستگاه های کارتن سازی و ساخت جعبه های مقوایی و پاکت پستی و در نهایت نحوه شروع و قیمت جعبه های مقوایی را در اختیار شما قرار می دهیم.

61

 

بایگانی مقوا

این نوع جعبه ها برای بایگانی و ذخیره اسناد یا وسایل شخصی به مدت طولانی طراحی شده اند. قیمت جعبه های انبار مناسب است زیرا اغلب از کارتن های تک لایه ساخته می شوند. با این حال ، آنها وزن زیادی دارند. این جعبه ها نیز در اندازه های مختلف در بازار موجود است. این نوع جعبه ها اغلب به صورت جعبه مقوایی با درب جداگانه عرضه می شوند ، اگرچه می توانند به صورت یک تکه نیز تولید شوند. از آنجایی که هدف از طراحی چنین جعبه هایی این است که محتویات آنها را برای مدت طولانی ذخیره کنیم ، درپوش و جعبه اغلب از هم جدا هستند. از این جعبه ها برای نگهداری اسناد ، وسایل شخصی و سایر لوازم اداری استفاده می شود. جعبه های مقوایی برای بایگانی و بایگانی معمولاً از مقوای تک جداره ساخته می شوند ، به این معنی که ساخت چنین جعبه هایی سودمند است. جعبه های ارزان قیمت که بعد از مونتاژ و نصب مقاومت و دوام فوق العاده ای از خود نشان می دهند.

جعبه ها را قفل کنید

این جعبه ها معمولاً برای حمل وسایل کوچک استفاده می شوند. علاوه بر این ، آنها بسیار قوی و سبک هستند. یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این جعبه ها این است که محکم ، بادوام ، آسان و سریع جمع می شوند ، به همین دلیل در صنعت پست بسیار محبوب هستند و استفاده از آنها بسیار محبوب است. این نوع جعبه مقوایی از مقوا راه راه ساخته شده و در رنگهای خام در رنگهای سفید و قهوه ای موجود است اما بسته به میل شما می توانید تصاویر را نیز بر روی آنها چاپ کنید. برای نگهداری راحت تر ، ما این سبک جعبه مقوایی را به صورت صاف و تا شده و به شکل پالت ارائه می دهیم ، البته این را در نظر داشته باشید که ما می توانیم این جعبه ها را بسته به نیاز و خواسته های شما بسته بندی و ارسال کنیم.

 

جعبه های مقوایی

دلیل نامگذاری این جعبه ها این است که پس از بستن آنها شبیه یک پاکت بدون درز می شود. جعبه ها و جعبه های پاکت نامه دیگر نیازی به چسب یا نوار مایع ندارند. علاوه بر این ، لبه درب مقوایی در آن فرو می رود و باعث می شود که کاملا بسته شود. وقتی این جعبه ها را مونتاژ می کنید ، پایه آنها مانند یک پاکت مهر و موم شده به نظر می رسد. سبک طراحی این جعبه ها به گونه ای است که می توان آنها را بسیار سریع و آسان بدون نیاز به چسب ساخت. یک درب روی درب وجود دارد که به داخل خم می شود و جعبه مقوایی را در زیبایی و ظرافت کامل قفل می کند.

جعبه های مقوایی چند لایه مقعر

این جعبه های مقوایی اغلب برای بسته بندی محصولات با اندازه نسبتاً کوچک مورد استفاده قرار می گیرند که به استحکام و ضخامت بیشتری نسبت به جعبه های مقوایی تک لایه (بدون کنگره) نیاز دارند. جعبه های مقوایی کنگره دایکاتی در اندازه ها و مدل های مختلف در دو نوع لمینت (جلد با چاپ افست) و چاپ ساده (چاپ فلکسوگرافی) موجود است.

جعبه های مقوایی با پنج صفحه

این کارتن ها برای بسته بندی محصولات بلند و نازک استفاده می شوند و بسته به میزان حفاظتی که محصولات شما نیاز دارند ، می توانند از مقوا راه راه تک جداره یا دوجداره ساخته شوند. جعبه های پنج تخته به صورت صاف و باز شده تحویل داده می شوند. این جعبه های مقوایی برای بسته بندی در صنایع مختلف از جمله کاشی و سرامیک استفاده می شود. همچنین می توانید چاپ دو رنگ یا یک رنگ را روی جعبه ها و جعبه های مقوایی اعمال کنید تا نام و شهرت شما بر روی جعبه های بسته بندی محصولات شما حک شده و شناخته شود. چاپ پاکت ها افزایش یافته است و این پاکت ها در بازار پاکت نامه پستی نامیده می شوند.

با توجه به گسترش روز افزون سایت های اینترنتی و ارسال بسته های سفارش از طریق پیک یا پست ، شرکت های تجاری اینترنتی نیاز به طراحی و چاپ پاکت برای ارائه بهتر محصولات و حفاظت از محصولات خود دارند. به این پاکت های موجود در بازار پاکت می گویند.

انواع مختلف پاکت پستی در بازار وجود دارد که عبارتند از

62

پاکت ساخته شده از لمینت سیاه

کیف دستی نایلونی محرم

پاکت بادکنک

یک پاکت ساده

کاردستی پاکتی

 

توضیحات تکمیلی: با توجه به اینکه امروزه به دلیل مشغله فراوان خانواده ها جهت خرید حضوری برای تامین مایحتاج خود برای سرعت بخشیدن به کارها و استفاده بهینه از وقت و پول از فروشگاه های آنلاین خرید می کنند به همین منظور جهت ارسال کالاهای مد نظر شما عزیزان فروشگاه های اینترنتی باید سفارشات مشتریان را به نحو احسنت و با بسته بندی شکیل و مستحکم برایشان ارسال نمایند که در پیرو همین امر کارخانه بزرگ کارتن سازی ( کارتن چاپ) با بهره گیری از آخرین تکنولوژی تولید کارتن  و مقوا و پاکت پستی .. را در سریعترین زمان ممکن به دست مصرف کننده می رساند.