رؤیای پزشکی و قبولی در دانشگاه‌های پزشکی برای بسیاری از نوجوانان و جوانان ایرانی محقق نمی‌شود و بسیاری از آنها مجبور هستند تا سال‌ها پشت سدی به نام کنکور بمانند. از این رو، بسیاری از آنها مهاجرت تحصیلی و خصوصا مهاجرت به کشورهای اروپایی را برای تحصیل در رشته پزشکی انتخاب می‌کنند و خود را برای پذیرش در رشته‌های پزشکی این دانشگاه‌ها آماده می کنند. قبولی در این دانشگاه‌ها مستلزم گذراندن دوره‌های پیش نیاز و همچنین دوره‌های آماده سازی برای حضور موفق در آزمون‌های ورودی است. گلوکال کالج اینجاست تا تحصیل در رشته‌های مختلف پزشکی در اروپا را با شرکت در دوره‌‌های خود به کاری آسان تبدیل کند.

خدمات گلوکال کالج برای مهاجرت تحصیلی

گلوکال کالج از برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های پیش نیاز پزشکی تا دریافت بورسیه رایگان برای دانشگاه‌های معتبر اروپا، گرفتن مدرک پزشکی و تخصص و در نهایت دریافت اقامت در کنار شما خواهد بود.

دوره‌های پیش نیاز رشته‌های پزشکی که توسط گلوکال کالج برگزار می‌شود، همه بر اساس چارچوب مورد تایید دانشگاه‌های اروپایی طراحی شده‌اند تا دانش پذیران این اطمینان را داشته باشند تا مهارت مورد نیاز برای حضور در دانشگاه‌ها و آزمون‌های ورودی آنها را کسب می‌کنند.

مهاجرت تحصیلی پزشکی به اروپا

اروپا به دلیل امکانات بسیاری که برای دانشجویان خود فراهم می‌کند و همچنین به دلیل هزینه پایین تحصیل و شرایط پذیرش آسان، انتخاب بسیاری برای تحصیل پزشکی است. گلوکال کالج یک مؤسسه اعزام دانشجو نیست، اما برای اینکه خیال شما را بابت حضور در دانشگاه‌ها پزشکی راحت کند، از زمان آماده سازی تا گرفتن اقامت و تخصص در کنار شما خواهد بود و همچنین قبولی شما را تضمین می‌کند.

مهاجرت تحصیلی دندان پزشکی به اروپا

تحصیل دندان پزشکی در اروپا با کمک گلوکال کالج شدنی است. گلوکال کالج با برگزاری دوره‌های پیش نیاز و همچنین آماده سازی دانش پذیران برای آزمون‌ها با کمک آزمون‌های شبیه سازی شده، این تضمین را می‌دهد که حضور خود در دانشگاه‌های اروپایی را قطعی بدانید.

همچنین در راستای دریافت پذیرش از دانشگاه مقصد و مسائل مربوط به گرفتن ویزا نیز، گلوکال کالج توسط مشاوران خود اقدام می‌کند تا بتوانید پس از گذراندن دوره‌ها، سریعا برای ویزا و مهاجرت تحصیلی اقدام کنید.

مهاجرت تحصیل داروسازی به اروپا

گلوکال کالج دوره‌های خود را با محوریت قبولی در رشته‌های مختلف پزشکی در اروپا برگزار می‌کند و داروسازی نیز یکی از مهم‌ترین رشته‌ها در دانشگاه‌های معتبر اروپایی است و مدرک آن نیز بسیار ارزشمند است. اساتید باتجربه، کلاس‌های نیمه خصوصی و همچنین آموزش اختصاصی، ارائه خدمات مربوط به ویزا و اپلای و ارائه دوره‌های زبان انگلیسی IELTS، همگی در میان خدمات گلوکال کالج برای مهاجرت پزشکی و تحصیل در رشته داروسازی در اروپا است.

دوره های آمادگی آزمونهای بین المللی

2

حضور در دانشگاه‌های اروپایی و تحصیل در رشته‌های پزشکی در این دانشگاه‌ها نیاز به حضور در آزمون‌ها و همچنین گذراندن دوره‌های پیش نیاز را دارد. دوره‌های آمادگی گلوکال کالج مهارت‌های شما را به سطح مورد نیاز برای ورود به دانشگاه‌های مطرح و معتبر اروپایی می‌رسانند.

آزمون IMAT

آزمون IMAT، آزمون ورودی تحصیل پزشکی در دانشگاه‌های ایتالیا و دیگر کشورهای جهان است که برای قبولی در این آزمون نیاز به مهارت در دروسی مانند شیمی، فیزیک، زیست شناسی و استدلال منطقی دارید. گلوکال کالج با کمک اساتید درجه یک و همچنین برنامه ریزی اصولی خود، کلاس های آمادگی آزمون  IMAT را برای تمام دانش پذیران برگزار و آنها را برای حضور موفق در این آزمون آماده می‌کند.

دوره MFP

دوره MFP در گلوکال کالج، دوره‌ی آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی دانشگاه‌های اروپا است که تمرکز آن قوی کردن شما در دروس پیش نیاز دانشگاه‌ها مانند ریاضی، شیمی، فیزیک و زیست شناسی است و شما را برای حضور در دانشگاه‌ها آماده می‌کند.

دوره آیلتس

بیشتر دانشگاه‌های معتبر اروپایی به زبان انگلیسی تدریس دارند و یکی از شر‌وط آنها برای پذیرش نیز سطح قابل قبول در زبان انگلیسی است. گلوکال کالج در دوره‌های آیلتس خود شما را، هم برای حضور در کلاس‌های خود کالج و هم برای حضور در دانشگاه‌های اروپایی آماده می‌کند.

درباره گلوکال کالج

گلوکال کالج با هدف توانمندسازی دانش‌‎آموزان بومی برای قبولی و تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های معتبر انگلستان و اروپا، با توجه به رقابت بالای موجود در بین دانش‎‌آموزان برای رسیدن به کرسی‌های پزشکی و عدم وجود راهنمای مناسب و سیستم آموزش بین‌المللی استاندارد برای ورود به دانشگاه های معتبر اروپا و انگلستان، فعالیت خود را در سال 1397 آغاز کرد.

اگر دوست دارید تا رؤیای پزشک شدن را به حقیقت تبدیل کنید به وب‌سایت گلوکال کالج به آدرس www.glocalcollege.com حتما سر بزنید و برای صحبت با مشاوران این کالج اطلاعات خود را ثبت کنید تا بتوانند شما را راهنمایی کنند. گلوکال کالج، مسیر مطمئن برای قبولی در رشته‌های پزشکی در اروپا است.