امروزه برای خرید بلیط اتوبوس، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به یکی از پایانه‌های اتوبوس و مسافربری شهر نیست. تنها با چند کلیک ساده، مراحل خرید بلیط کامل می‌شود و می‌توانید چمدانتان را برای یک سفر جاده‌ای راحت و بی‌دردسر ببندید. در اینجا مراحل خرید آنلاین بلیط اتوبوس در سایت اسنپ تریپ را برایتان در 3 قدم کوتاه و ساده، توضیح داده‌ایم. تا در کمترین زمان، بتوانید بلیط اتوبوس برای مبدا، مقصد، و تاریخ مورد نظرتان را با قیمت مناسب و ارزان تهیه و خریداری کنید. 

1)انتخاب مبدا، مقصد، تاریخ

در قدم اول، بایستی شهر مبدا و مقصد مد نظرتان را وارد کنید. و بعد از آن، لیست اتوبوس‌ها برای روز انتخاب شده و در ساعت‌های مختلف را می‌توانید ببینید. اگر ترجیحتان این است که زمان‌های زود یا دیر را فقط ببینید، از فیلترهای مختلف استفاده کنید تا زمان کمتری صرف جستجو شود. برای مثال، در پایانه‌های جنوب، غرب، شرق، آزادی، و بیهقی از تهران به سمت اصفهان اتوبوس حرکت می‌کند. یا اگر مقصدتان اصفهان باشد، در پایانه‌های کاوه و صفه اتوبوس‌های تهران توقف می‌کنند. تمامی این اطلاعات به راحتی در سایت اسنپ‌تریپ قابل مشاهده و در دسترس شماست.

2)انتخاب بهترین بلیط با قیمت مناسب

شرکت‌های اتوبوس‌رانی متعددی بلیط اتوبوس تهران اصفهان را به فروش می‌رسانند. رویال سفر، سیر و سفر، و همسفر چابکسواران برخی از آنها هستند. قیمت هرکدام از بلیط‌ها هم با توجه به روز، ساعت، و شرکت اتوبوس متفاوت است. اسنپ‌تریپ علاوه بر اینکه تنوع زیادی از شرکت‌ها را دارد، در بسیاری از مواقع هم برای خرید بلیط اتوبوس تخفیف قرار می‌دهد.

3)انتخاب صندلی و خرید

امکان مشاهده موقعیت صندلی‌های خریداری شده و قابل خرید برای شما وجود دارد. علاوه بر آن، می‌توانید قوانین کنسلی مربوط به کنسلی بلیط اتوبوس اصفهان تهران را هم بخوانید. بعد از کلیک بر روی گزینه «انتخاب» که بر روی بلیط مورد نظرتان قرار گرفته، به صفحه تکمیل خرید هدایت خواهید شد. در چند دقیقه و پس از انجام مراحل پرداخت هزینه، پیغام خرید موفقیت آمیز بلیط اتوبوس را دریافت خواهید کرد.

خرید بلیط آنلاین اتوبوس

همانطور که خواندید، مراحل خرید بلیط اتوبوس در اسنپ تریپ به راحتی و در 3 مرحله‌ی آسان انجام می‌شود. با عضویت در خبرنامه از تخفیف‌های ویژه و پیشنهادات مربوط به رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و اتوبوس به سرعت مطلع می‌شوید. علاوه بر آن، از خدمات پشتیبانی اسنپ‌تریپ به صورت 24 ساعته و در 7 روز می‌توانید استفاده کنید.