تور ارزان ترکیه  یکی از تورهای محبوبی است که بسیاری از مردم علاقمند به آن می باشند. تور ارزان ترکیه مناسب بسیاری از طبقات اجتماعی جامعه است. تور ارزان ترکیه موجب شده است که گردشگران زیادی جهت بازدید از جاذبه های توریستی ترکیه سفر کنند.

 تور ارزان استانبول نیز طرفداران خاص خودش را دارد. تور ارزان اروپا معمولا در زمان های خاصی برگزار می شود و شما می توانید اطلاعات لازم در این خصوص را از طریق آژانس های هواپیمایی کسب کنید. تور ارزان ترکیه برای شهرهای مختلف کشور ترکیه از جمله وان، ترابزون، ایغدیر، ارزروم و استانبول برگزار می شود.

تور ارزان ترکیه شامل شهر ساحلی آنتالیا نیز می باشد. تور ارزان ترکیه ( آنتالیا) در فصل زمستان با قیمت های بسیار مناسب به گردشگران عرضه می شود.

تور ارزان ترکیه مربوط به تور وان می باشد. کشور ترکیه مناسبات فرهنگی و اقتصادی زیادی با کشورمان دارد و دو کشور روابط دوستانه زیادی نیز با هم دارند.

به همین دلیل بسیاری از گردشگرانی که به ترکیه سفر می کنند، ایرانی می باشند. تور ارزان استانبول در مناطق مختلف این شهر اجرا می گردد که موجب استقبال گردشگران مختلف شده است.

تور ارزان استانبول و بازدید از جاذبه های مختلف استانبول از جمله تنگه بسفر، میدان تکسیم و .... برای هر شخصی جذابیت خاصی دارد.

تور ارزان ترکیه در طول سال و در روزهای خاصی برگزار می گردد که بایستی قبل از سفر تقویم سالیانه خود را بررسی نمایید!

در برخی ایام و زمان ها به علت تمایل کمتر مردم به سفر یا وجود ماه های خاص مثل رمضان، قیمت بسیاری از پروازها کاهش می یابد. قابل ذکر است که تور ارزان ترکیه فقط در شرایط خاص ( مثل ماه رمضان یا ایام خاص) وجود ندارد.

گاهی اوقات آژانس های مسافرتی و گردشگری آفرها و تخفیفات ویژه تورهای گردشگری را در فضای مجازی و سایت خودشان در معرض نمایش عموم قرار می دهند.

 

تور ارزان ترکیه را از کجا پیدا کنیم

تور ارزان ترکیه را می توانید از طریق آژانس های هواپیمایی معتبر پیدا کنید. توصیه اکید داریم که اگر قصد سفر و تفریح دارید، حتما از آژانس های هواپیمایی معتبر استفاده کنید.

تور ارزان ترکیه شامل شهرهای مختلف وان، ترابزون، ارزروم، ریزه و استانبول می شود. جاذبه های مختلف گردشگری موجود در ترکیه باعث شده است که مردم علاقمند به بازدید از این جاذبه ها شوند.

 برخی تورها نیز به صورت چارتری توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شوند که نسبت به حالت عادی نرخ کمتری نیز دارند. در صورت تمایل می توانید از تورهای چارتری استفاده نمایید.

 البته بهتر است بدانید که بسیاری از تورهای چارتری غیر قابل استرداد می باشند و به اصطلاح به آن ها تور لحظه آخری نیز می گویند. تورهای لحظه آخری و چارتری قوانین خاص خودشان را دارند که می توانید اطلاعات کافی در این زمینه را از آژانس مربوطه کسب نمایید.

 

تور ارزان ترکیه شامل شهرهای مختلف وان، ترابزون و استانبول می باشد

 

نکات کلیدی در مورد تورهای ارزان قیمت ترکیه

در این قسمت به برخی نکات مهم و کلیدی در مورد تورهای ارزان قیمت ترکیه اشاره می کنیم:

  • تور ارزان ترکیه از نظر سرویس دهی و خدمات در حد متوسط و معمولی می باشند
  • تور ارزان استانبول را می توانید در اواخر پاییز پیدا کنید
  • گاهی اوقات آفرها و تخفیفات بسیار ویژه ای روی هتل های 5 ستاره نیز می توانید پیدا کنید( تورهای لحظه آخری)
  • شهر وان ترکیه دارای جاذبه های توریستی مختلفی است و قیمت تور وان نسبت به سایر شهرهای ترکیه مناسب تر می باشد.
  • شما می توانید با توجه به سلیقه و علاقه خودتان از دو نوع تور زمینی و هوایی ترکیه استفاده نمایید.

 به طور کلی تور های ارزان قیمت مقاصد مختلف برای بسیاری از افراد جذابیت خاصی دارد. تصور اقامت در هتل 4 یا 5 ستاره با قیمت بسیار مناسب و بازدید از جاذبه ها و بازار ترکیه برای هر فردی وسوسه انگیز است!

 

تور ارزان اروپا معمولا برای کشورهایی مثل بلغارستان، یونان، چک و مجارستان برگزار می گردد. تور ارزان اروپا در فصل زمستان رونق بیشتری دارد.

تورهای مسافرتی شامل بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل همراه با صرف صبحانه، گشت های شهری مختلف و بیمه مسافرتی خارج از کشور می باشند.

 استاندارد اقامت در هتل ها در اتاق دو تخته ( دبل) می باشد و نرخ تورهای گردشگری بر این اساس تعیین می گردد.

 شهر ترابزون نیز در سال های اخیر به علت نزدیکی به مرز بازرگان و سهولت دسترسی و داشتن زیرساخت های مناسب گردشگری، مورد توجه توریست های ایرانی بوده است.

جهت رزرو تورهای ارزان قیمت بهتر است اطلاعات کافی در مورد مناسبت ها و ایام خاص داشته باشید و با آژانس مربوطه نیز در ارتباط باشید.

 منطقه آکسارای استانبول یکی از مناطق ارزان قیمت ترکیه می باشد که محصولات مختلف مثل لباس و کفش و.... با قیمت مناسبی به توریست ها ارائه می شود.

بسیاری از ایرانیان جهت خرید اجناس ترک به این منطقه از استانبول مراجعه می کنند. البته جهت تخفیف بیشتر بایستی با فروشندگان نیز چانه زنی خوبی داشته باشید!

11

گردشگران می توانند جهت تهیه تور ارزان ترکیه به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایند.

 

جاذبه های مختلف گردشگری کشور ترکیه

جاذبه های گردشگری ترکیه شامل موارد ذیل می باشند:

  • خیابان استقلال، مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، کاخ توپکاپی،کاخ دلمه باغچه، تنگه بسفر و بازار بزرگ( جاذبه های گردشگری استانبول) می باشند.
  • دریاچه اوزون گل، صومعه سوملا، بز تپه، قلعه و موزه ترابزون، قصر آتاتورک ( جاذبه های گردشگری ترابزون)
  • دریاچه بزرگ، خانه گربه ها، خانه وارونه، کارگاه نقره سازی، قلعه تاریخی، آبشار مرادیه، جزیره آختامار ( جاذبه های گردشگری وان)

12

در فصل زمستان قیمت تور ارزان ترکیه به کمترین مقدار خود می رسد

 

سایر رسانه‌ها