گاهی اوقات احتمال دارد به دلایل مختلفی جک درب پارکینگ منازل مسکونی، مراکز تجاری یا اداری و... آسیب ببیند و دیگر قادر به باز و بسته کردن درب اتوماتیک پارکینگ نباشید! همچنین گاهی ممکن است بخواهید از خدمات کلید سازی مربوط به درب پارکینگ استفاده نمایید. برخی از این خدمات کلید سازی عبارت هستند از: ساخت ریموت درب پارکینگ، تعمیر آن و...

برای مشاهده برترین متخصصین و شماره تعمیر جک درب پارکینگ در تهران وارد سایت استاده *ostadeh.com*  شوید. تعمیرکاران درب پارکینگ خدماتی مثل تعمیر کرکره برقی و تعمیر درب اتومات هم ارائه می‌دهند. خدمات تعمیر درب پارکینگ و کرکره برقی به صورت 24 ساعته ( شبانه روزی ) ارائه می‌شود.

تعمیر جک درب پارکینگ

هنگامی که جک درب پارکینگ دچار آسیب‌دیدگی شده است و درب اتوماتیک دیگر باز و بسته نمی‌شود، توصیه‌ی ما به شما همراهان عزیز استاده این است که در این شرایط جهت پیشگیری از بروز آسیب‌های جدی‌تر و جبران ناپذیر که افزایش چندین برابری هزینه‌های پرداختی را به دنبال دارد، در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل خود را با تکنسین متخصص در زمینه‌ی تعمیر جک درب پارکینگ در میان بگذارید تا اقدامات لازم انجام پذیرد.

شماره کلید سازی نزدیک من در استاده

2

ارائه خدمات کلید سازی نیازمند استفاده از این خدمت با اشخاص حرفه‌ای و مطمئن است. در زمان استفاده از خدمات کلید سازی سیار ویا شبانه روزی، امنیت اصلی‌ترین نکته است. حتما باید از پلتفرم‌های معتبر یا کلید سازهای معتبر برای استفاده از خدمات کلید سازی استفاده کنید.

سایت استاده www.ostadeh.com  اقدام به معرفی برترین اشخاص و شرکت‌های خدماتی کرده است که می‌توانید بعد از بررسی امتیازات و نظرات کاربران درباره تعمیرکار یا متخصص، به صورت مستقیم با آن‌ها تماس بگیرید.

مراحل تعمیر جک درب پارکینگ

در مرحله‌ی اول جهت تعمیر جک درب پارکینگ می‌بایست چراغ ریموت را چک فرمایید. اگر ریموت شما دچار اشکال شده باشد، چراغ آن کم نور و یا ممکن است به صورت خاموش دیده شود. در این صورت احتمال دارد ریموت درب پارکینگ خراب شده باشد و یا تنها نیاز است باتری آن را تعویض نمایید.

حال پس از چک نمودن ریموت درب اتوماتیک در مرحله‌ی بعد می‌بایست گوش خود را نزدیک دستگاه مرکزی بیاورید و با دقت گوش کنید. هنگامی که هرکدام از دکمه‌های ریموت فشرده می‌شود باید صدای رله دستگاه مرکزی را بشنوید.

در این صورت می‌توانید اطمینان حاصل نمایید که پس از صادر کردن فرمان از طریق ریموت، دستگاه مرکزی و فیوز سالم هستند و آن را اجرا خواهند کرد. اما اگر صدایی از بخش دستگاه مرکزی به گوش نرسد، توصیه‌ی ما به شما همراهان عزیز این است که دستگاه خود را جهت بررسی و عیب یابی دقیق و سپس تعمیر جک درب پارکینگ به صورت کاملا تخصصی و اصولی به تکنسین ماهر و باتجربه بسپارید.

مهم‌‌ترین مشکلات مربوط به خرابی جک پارکینگ

مهم‌ترین مشکلاتی که برای خرابی جک درب پارکینگ گزارش شده است، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • قطعی برق ساختمان
  • داغ شدن بیش از اندازه‌ی موتور جک درب پارکینگ
  • شنیده شدن‎ صداهای بلند و غیرمعمول
  • اشکال در بخش چشمی درب پارکینگ
  • اشکال در بخش موتور بازوها
  • اشکال در بخش سیمکشی داخلی و یا قطعی سیم‌ها
  • اختلال در عملکرد سنسور تشخیص موانع
  • اشکال در بخش میکروسوئیچ
  • اشکال در بخش برد اصلی درب اتوماتیک پارکینگ
  • و...

تعمیرکاران متخصص و باتجربه‌ی معرفی شده خدمات عیب‌یابی دقیق مشکل پیش آمده و سپس تعمیر جک درب پارکینگ را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهند. شایان ذکر است اولویت تکنسین‌های مجرب  و متخصص در ابتدا با تعمیر قطعات می‌باشد و در صورت نیاز آنها به تعویض، تمامی قطعات استفاده شده در فرآیند تعمیر جک درب پارکینگ اورجینال و استاندارد خواهند بود. بنابراین هدف اصلی همکاران مجموعه‌ی ما کسب حداکثری رضایتمندی مشتری در تمامی مراحل تعمیر، پرداخت هزینه‌، طول عمر قطعات تعمیر شده و... در نظر گرفته می‌شود. لازم به ذکر است تمامی خدمات ارائه شده‌ی مربوط به تعمیر جک درب پارکینگ که توسط تکنسین‌های متخصص مجموعه‌ی استاده انجام می‌شود، دارای ضمانت‌نامه‌ی معتبر می‌باشند.

چرا تعمیر جک درب پارکینگ را حتما باید انجام دهیم؟

شما همراهان عزیز می‌توانید با تعمیر جک درب پارکینگ سیستم ایمنی منزل خود را ارتقا دهید و در وهله‌ی اول از امنیت ساختمان خود اطمینان حاصل نمایید.

اما لازم به ذکر است درصورتی که تعمیر جک درب پارکینگ منازل مسکونی، مراکز تجاری – اداری و... به صورت اصولی و به موقع انجام شود، می‌توان از آسیب‌های جدی‌تر و جبران‌ناپذیری که ممکن است به جک درب اتوماتیک وارد شود، جلوگیری نمایید. همچنین با سرویس دوره‌ای و منظم یا تعمیر به موقع جک درب پارکینگ، هزینه‌ی تعمیرات به شکل قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

چطور می‌توانیم تست سنسور درب پارکینگ را انجام دهیم؟

 جهت تست سنسور درب پارکینگ در ابتدا می‌بایست جسمی مانند جعبه‌ی مقوایی پیدا کنید و سپس در ردیف سنسورهای درب اتوماتیک جایگذاری نمایید. اکنون نوبت به بستن درب پارکینگ خواهد رسید. درصورتی که درب پس از احساس انسداد پیش آمده، فرآیند بسته شدن معکوس شود، عملکرد سنسور درب پارکینگ به درستی انجام می‌شود. اما در غیر این صورت می‌بایست در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر جک درب پارکینگ اقدامات لازم را انجام دهید.

 

3