هر شرکت و کسب و کاری برای فروش بیشتر محصولات و یا ارائه خدمات خود نیاز به بازاریابی دارد. بازاریابی روش ها و شیوه های گوناگونی دارد.

این شیوه ها گاها سال های زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرند و تغییرات چندانی نداشته اند و در برخی موارد برحسب پیشرفت های علمی برخی از آن روش ها منسوخ شده و جای خود را به شیوه هایی جدید داده اند. تبلیغات در افزایش فروش محصولات و به دست آوردن سود بیشتر تاثیر بسیار زیادی داشته و دارد و تمامی متخصیصن بازاریابی از اشکال گوناگون تبلیغات در هر دوره ای استفاده نموده اند. به طور مثال با اختراع ماشین چاپ و فراگیر شدن این صنعت روش های بازاریابی و تبلیغات چاپی نیز ابداع و مورد استفاده قرار گرفت. یکی دیگر از روش های تبلیغاتی که از گذشته توسط صاحبان برند و بازاریابان بسیار مورد توجه قرار گرفته و استفاده شده است ارائه ی کالاهایی به عنوان هدایای تبلیغاتی به مشتریان است.

شاید در ابتدا ارائه ی یک هدیه ساده و رایگان برای رونق دادن به تجارت، کاری بیهوده به نظر برسد اما تمامی شواهد تاریخی و آمار و ارقام مرتبط با این صنعت حاکی از اهمیت بسیار بالای هدایای تبلیغاتی در افزایش سود آوری یک تجارت می باشد.

چرا هدایای تبلیغاتی

02

چگونه از هدایای تبلیغاتی اثربخش برای رشد آگاهی از برند خود استفاده کنیم؟

احتمالا پیش خودتان فکر می‌کنید که صرفا یک ایده خوب است، اما آیا هدایای تبلیغاتی واقعا یک ابزار بازاریابی موثرند؟

صددر‌صد! محصولات تبلیغاتی نه تنها ابزارهای بازاریابی مؤثری هستند، بلکه تصویر خوبی از شرکت یا سازمان شما به مشتری‌ها می‌دهند و دید مثبت در نظر مشتریان قرار میگیرد.

“ هدایای تبلیغاتی می‌توانند یک ترکیب آسان، مقرون به صرفه و سودآور با طرح بازاریابی شما باشد.”

چطور به طور موثر می‌توان از هدایای تبلیغاتی استفاده کرد

03

اگر از هدایای تبلیغاتی برای فروش کسب و کار خود استفاده می‌کنید، به عوامل زیر توجه کنید.

۱. محصولاتی را پیدا کنید که برند شما را گسترش دهند

هدیه تبلیغاتی را انتخاب کنید که کسب و کار شما را به مردم یادآوری کند. اگر کسب و کار شما در زمینه ورزش و تناسب اندام است، می‌توانید از کلاه تبلیغاتی ، کیت ورزشی مسافرتی، بطری‌های آب و غیره به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید.

۲. محصولاتی را انتخاب کنید که مردم می‌خواهند استفاده کنند

محصولات تبلیغاتی باید به عنوان یک یادآور در مورد کسب و کار شما عمل کنند. این یعنی که محصولاتی را انتخاب کنید که مشتریان هدف شما، احتمالا هر روز از آن استفاده می‌کنند و نه محصولاتی که در نهایت از انباری و یا بدتر از آن، از سطل زباله سردر می‌آورند. حتی بهتر است محصولاتی را انتخاب کنید که علاوه بر مخاطب هدف، بقیه افرادی که با او در ارتباط هستند نیز برند شما را ببینند.

۳. کیفیت را قربانی نکنید

قیمت هدایای تبلیغاتی از چند هزار تومان تا چندصد هزار تومان متغیر و تنوع آنها نیز عملا نامحدود است در زیر لیستی از هدایای تبلیغاتی با کاربرد هایشان برای شما آماده کرده ایم.

لزومی ندارد که حتما به دنبال محصولات گران قیمت باشید (مگر اینکه بودجه لازم را داشته باشید)، اما هرگز کیفیت محصولات را قربانی قیمت نکنید، زیرا این کار نام برند شما را خراب می‌کند. با توجه به تنوع محصولات تبلیغاتی، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید محصولی را پیدا کنید که با نیاز و بودجۀ بازاریابی شما تناسب نداشته باشد. اگر کمی جستجو کنید، محصولات تبلیغاتی فوق ‌العاده‌ای خواهید یافت که با صرف هزینه‌ای اندک به میزان قابل توجهی اثر بخشی طرح بازاریابی شما را که باعث فروش کسب و کار شما می‌شود، افزایش می‌دهند.

هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

در انتخاب هدایای تبلیغاتی، مشتریان هدف خود را در نظر بگیرید.

یک مزیت عمده استفاده از هدایای تبلیغاتی نسبت به سایر روشهای بازاریابی، امکان هدف قرار دادن یک گروه خاص است. به طوری که در این روش، شما می توانید تک تک مخاطبان را از پیش انتخاب کنید. بنابراین، چه بهتر اگر این کار را پیش از سفارش هدایا انجام دهید و در نتیجه هدایا را با توجه به سلایق و نیازمندی های مخاطبانتان انتخاب کنید. با این حال اگر در هنگام سفارش، امکان شناسایی تک تک مخاطبانتان را ندارید، حداقل با سفارش انواع مختلف هدایا می توانید تا حدودی اطمینان حاصل کنید که هدیه مناسب برای تمام سلیقه ها را در اختیار دارید.

سایت ” هدایای تبلیغاتی بهارگیفت*  bahargift.com *  ” لیستی از انواع هدایای تبلیغاتی خاص و مفید و کاربردی تهیه کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. در ادامه این مطلب چند نمونه از هدایای تبلیغاتی که از جمله پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی به گزارش سایت هدایای تبلیغاتی بهارگیفت میباشد را به شما معرفی خواهیم کرد… با ما همراه باشید :

آفتابگیر تبلیغاتی ماشین | قیمت آفتابگیر اتومبیل | چاپ روی سایبان تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

آفتابگیر تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشد. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین با کاربرد مثبتی که دارد از تابیدن نور آفتاب به داخل خودرو جلوگیری می کند. سایبان تبلیغاتی اتومبیل از ایجاد آثار نامطلوب نور خورشید در مواقعی که خودرو متوقف است جلوگیری میکند. آفتابگیر ارزان تبلیغاتی اتومبیل از رنگ پریدگی و ترک داشبورد جلوگیری می کند. قیمت آفتابگیر تبلیغاتی ماشین در کیفیت و جنس آفتابگیر تاثیر بسزایی دارد به این صورت که چاپ آفتابگیر تبلیغاتی باعث می شود که هزینه تبلیغات روی سایبان اتومبیل براحتی برای تبلیغ دهنده در بیاید. تولید آفتابگیر تبلیغاتی ماشین توسط کارشناسان این حوزه و با استاده از متریال های خاص در کارگاه های هدایای تبلیغاتی بهارگیفت انجام می شود.

سررسید تبلیغاتی | چاپ اختصاصی سررسید تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

سررسیدتبلیغاتی

سالنامه تبلیغاتی از جمله معروف‌ترین و محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی شناخته می‌شود و بیشتر برندها، شرکت‌ها و سازمان‌ها تصمیم می‌گیرند از این کالای تبلیغاتی برای شناساندن خود به مشتریان استفاده کنند. سررسید تبلیغاتی به خصوص در اواخر سال طرفداران بسیاری دارد. شما با اهدای سالنامه تبلیغاتی می‌توانید اطمینان داشته باشید که در کل سال این محصول همراه مشتریان شما خواهد بود.

چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

تقویم رومیزی تبلیغاتی

چاپ تقویم تبلیغاتی می تواند یک ابزار سودمند برای ارتقای کسب و کار شما باشد. با چاپ این تقویم ها، تنها با یک بار سرمایه‌ گذاری برای تبلیغات می‌کنید، محصولات و خدماتتان در تمام طول سال در معرض دید مخاطبان قرار می گیرد. تقویم رومیزی تبلیغاتی اختصاصی با لوگو شرکت خاصی می تواند مدیرانی که به برنامه ریزی توجه ویژه ای دارند را بسیار خوشحال کند و آنها هر چقدر هم که برند شما برای آنها اهمیتی نداشته باشد ، هر بار با نگاه کردن به تقویم و چک کردن برنامه هاشان به یاد شما افتاده و برند و لوگو شما را خواسته یا ناخواسته می بینند و شما را به یاد خواهند آورد.

کلاه تبلیغاتی | کلاه پارچه ای تبلیغاتی ارزان | قیمت چاپ کلاه تبلیغاتی کتان هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی یک از ابزار ارزان و بسیار موثر در گروه هدیای تبلیغاتی به شمار می رود . کلاه تبلیغاتی ارزان را می توان یکی از هدایای تبلیغاتی دانست که در امور نمایشگاه و فروشگاه و رستوران بسیار کار برد دارد. چاپ روی کلاه تبلیغاتی کتان به وسیله دستگاه های چاپ روی پارچه انجام می شود و قیمت چاپ روی کلاه فوم تبلیغاتی ارزان تر از کلاه تبلیغاتی پارجه ای است . کلاه تبلیغاتی نقابدار را می توان از فروشگاه هدایای تبلیغاتی بهار گیفت با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت کلاه تبلیغاتی خرید کنید .

تیشرت تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

تی شرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی یکی از مهمترین و ماندگارترین و تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی به شمار می رود. با حضور در نمایشگاه ها و فروشگاه ها میتوانید کارمندان یا مخاطبان یا هواداران یک برند خاص را ببنید که با پوشیدن لباس تبلیغاتی برند محبوبشان، دست به حمایت از آن میزنند. چاپ روی تیشرت تبلیغاتی بوسیله چاپ سیلک اسکرین  و چاپ سابلمیشن انجام می‌شود.

جاکارتی تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی را میتوان یکی از هدایای تبلیغاتی نامید که وسیله ای برای تنظیم و ترتیب کردن و نظم بخشیدن به کارت ویزیت ها و سایر کارت های بانکی و … می باشد. از جاکارتی تبلیغاتی عابربانک برای آسیب ندیدن کارت های بانکی استفاده می شود و به آنها برای جلوگیری از آسیب دیدن و مقاومت بیشتر در مقابل خرابی و پاک شدن اطلاعات روی آن در جهت پاک نشدن کمک شایانی خواهد کرد.

بادکنک تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی را می توان یک از ارزان ترین هدایای تبلیغاتی برشمرد که به راحتی و با کمترین زمان و کمترین قیمت می توان چاپ روی بادکنک تبلیغاتی را انجام داد. بادکنک تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی به شمار می رود که برای نمایشگاه ( بادکنک تبلیغاتی نمایشگاهی ) و برای تبلیغات و ساخت ویدیو و شوی های تبلیغاتی در نمایشگاه بخصوص برای نمایشگاه هایی که برای کودکان است از آن استفاده کرد.

جا سوئیچی تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

جاسویچی تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی که کاربرد زیادی دارد، جاکلیدی تبلیغاتی است. این هدیه در میان سایر هدایای تبلیغاتی یکی از ارزان‌ترین‌ها است و از نظر جنس و شکل، فرم و رنگ تنوع زیادی دارد. شما می‌توانید با توجه به سلایق مخاطبان خود، انواع مختلف جاکلیدی سفارش دهید. این جاکلیدی‌ها می‌توانند در طرح‌های مختلف باشند و برند، لوگو، محصول و خدمات شما را به مشتریان‌تان معرفی کنید.

ست مدیریتی هدایای تبلیغاتی  |  تولید و عرضه انواع ست مدیریتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

ست اداری

هدیه های تبلیغاتی مدیریتی میتوانند به پیشرفت کاری و همچنین جلب اعتماد مدیران دیگر بسیار کمک کند، اگر بخواهید به مدیر ارشد خود و یا همکاران خود هدیه ارائه کنید قطعا نمیتوانید یک هدیه تبلیغاتی ارزان مانند خودکار تبلیغاتی و یا لیوان تبلیغاتی و… را انتخاب کرد، بنابراین باید یک هدیه تبلیغاتی درخور جایگاه اجتماعی مخاطب مورد نظر را انتخاب و تهیه کرد. شمابا ارائه یک ست مدیریتی نفیس به مدیر موردنظر تان در واقع اعتماد اورا به سمت کسب و کار خود جلب کرده و قطعا بر روی موقعیت کاری شما تاثیر خواهد گذاشت.

خودکار تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی یکی از آن هدایای تبلیغاتی است که از قدیم در بین مردم رایج بوده و هنوز هم محبوبیت خود را حفظ کرده است.این هدیه، قیمت بسیار مناسبی دارد. برای همه مورد استفاده است و تنوع قابل توجهی دارد. به همین دلیل، هنوز هم در بین هدایای تبلیغاتی وجود دارد و بسیاری از کسب ‌و کارها توجه ویژه‌ای به آن نشان می‌دهند.

اسپیکرهای تبلیغاتی (Advertising speaker) بهارگیفت

اسپیکر تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی ایده ای متفاوت و منحصر بفرد است که شما با انتخاب آن، علاوه بر اینکه ابزاری کاربردی است می توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی خلاقانه جهت معرفی مجموعه خود به مشتریان ارائه دهید.از جمله وسایل الکترونیکی پرکاربرد و جدید که از تکنولوژی بلوتوث استفاده می کنند می توان به انواع اسپیکر بلوتوثی اشاره کرد. اسپیکرهایی که با این تکنولوژی مفید تولید شده‌اند دارای باتری داخلی هم هستند، تا ضمن آن که صدایی باکیفیت و بدون نویز ایجاد می کنند، شما را از شر سیم های اضافی و نیاز به برق خلاص کنند.

ساعت تبلیغاتی دیواری هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

ساعت دیواری

ساعت تبلیغاتی دیواری ، از انواع ساعت تبلیغاتی به شمار می آید که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می نماید. ویژگی بارز ساعت تبلیغاتی دیواری، دیده شدن برند و کالا در هر ساعت شبانه روز و در معرض نگاه افراد بودن است. ساعت تبلیغاتی دیواری به دلیل اینکه علاوه بر نمایش زمان، برند و محصول شما را نیز نشان می دهد، فرصت خوبی است که بتوان با کمترین هزینه، بیشترین و بالاترین نتایج را از تبلیغات بدست آورد.

ساعت رومیزی تبلیغاتی | چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی | قیمت ساعت رومیزی چوبی دیجیتال هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

ساعت رومیزی

ساعت رومیزی تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی با ارزش به شمار می آید که به وسیله آن به زندگی خود نظم می بخشیم. قیمت ساعت رومیزی ارزان تبلیغاتی رابطه مستقیمی با کیفیت ساعت رومیزی و جنس ساعت رومیزی تبلیغاتی دارد، مثلا چاپ روی ساعت رومیزی تبلیغاتی چوبی دیجیتال بوسیله چاپ لیزری انجام شده و ساعت رومیزی تبلیغاتی را برای مخاطبان ما با برند ما خصوصی سازی میکند .

ساخت تندیس پلکسی | سفارش ساخت تندیس شیشه ای | ساخت انواع تندیس با لوگوی دلخواه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

تندیس پلکسی

تولید تندیس پلکسی علاوه بر ‌کارکردهای فرهنگی دارای کارکردهای تجاری و تبلیغاتی نیز می‌باشد، به این ترتیب که نشان، لوگو و مشخصات ‌یک شرکت یا کارخانه، زمینه فعالیت یک موسسه یا نهاد در ترکیب با عناصر دیگر می‌تواند در ساخت تندیس تبلیغاتی به کار رود و برای تزئین فضا یا ‌به عنوان هدایای صرفا تبلیغی استفاده شود.‌

جلد لوح تقدیر نامه چرمی | خرید جلد گالینگور منو رستوران | قیمت چاپ فولدر لوح تقدیرهدایای تبلیغاتی بهارگیفت

لوح تقدیر نامه تبلیغاتی

جلد لوح تقدیر نامه چرمی یکی از پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی در همایش ها می باشد. جلد تقدیرنامه مخملی و جلد تقدیرنامه گالینگور از دیگر انواع جلد تقدیر نامه به شمار می رود. سایز فولدر تقدیر نامه تبلیغاتی در سایزهای A4  و A5  تولید می شود. قیمت جلد لوح تقدیر نامه را نسبت به کیفیت جلد روی آن میتوان بصورت جلد ارزان تقدیر نامه تولید کرد. از دیگر موارد استفاده از جلد لوح تقدیر نامه استفاده آن بعنوان جلد منو رستوران چرمی و گالینگور می باشد. چاپ روی جلد لوح تقدیر نامه بصورت چاپ طلاکوب استفاده می شود.

پوشه دکمه دار تبلیغاتی | قیمت چاپ روی پاکت دکمه دار هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

پوشه دکمه دار

پوشه دکمه دار تبلیغاتی نوعی هدایای تبلیغاتی پر مصرف برای حمل راحت مدارک و حفاظت از برگه ها و اسناد مهم ما مورد استفاده قرار میگیرد. پوشه پلاستیکی دکمه دار را جهت نظم بخشیدن به مدارک و اسناده و در قطع پوشه پاکت دکمه دار A4  و پاکت پلاستیکی دکمه دار A5 و در سایز پاکت پلاستیکی دکمه دار ملخی در بازار میتوان پیدا کرد.

چاپ هولوگرام | چاپ هولوگرام در تهران | چاپ هولوگرام دو بعدی | چاپ هولوگرام ارزان هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

هولوگرام

چاپ اختصاصی هولوگرام و چاپ هولوگرام اورجینال برای سازمان ها و شرکت ها و مجموعه های بزرگ با کیفیت و تضمین اصل بودن در هدایای تبلیغاتی بهارگیفت… با ما همراه باشید.

پرچم تبلیغاتی | سفارش انواع پرچم با طرح ها و مدل های مختلف در هدایای تبلیغاتی بهار گیفت

پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی یکی دیگر از ابزارهایی است که به عنوان هدایای تبلیغاتی هم می توان از آن نام برد. قیمت چاپ و فروش پرچم تبلیغاتی نسبت به کیفیت پارچه پرچم تبلغاتی و دستگاه چاپ و تولید پرچم مشخصا می شود. پرچم تشریفات ، پرچم اهتزاز، پرچم رومیزی، پرچم مذهبی از انواع پرچم تبلیغاتی به شمار می آید

ساک دستی پارچه ای | ساک دستی ارزان سوزنی | چاپ روی ساک دستی برزنتی و متقال هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی پارچه ای جهت آسان کردن حمل کالای خریداری شده برای مشتری استفاده میشود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد داشته باشید کالایی سنگین را حمل کنید و میدانید نمیتوانید از نایلون یا پاکت‌های کاغذی برای حمل آن استفاده کنید، در این مواقع تنها راه حل شما استفاده از ساک دستی سوزنی یا پارچه ای است. این ابزار بسیار مفید میتواند تا ۱۰ کیلو را دارد. یکی از مزیت های دیگر این ساک دستی ها استفاده از آنها برای تبلیغات است. از آنجایی که این ساک دستی ها دارای مقاومت و ماندگاری زیادی است میتوان از آنها برای تبلیغات برند خودتان استفاده کنید.

فلش مموری تبلیغاتی | قیمت فلش مموری تبلیغاتی چرمی ارزان | فلش مموری اختصاصی کارتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یا فلش USB تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی پرکاربرد به شمار می رود. از فلش مموری کارت ویزیت تبلیغاتی یا فلش مموری کارتی برای تبلیغات و بجای کارت ویزیت استفاده و کاربرد دارد قیمت این فلش تبلیغاتی در مقایسه با فلش مموری تبلیغاتی ارزان بیشتر است. فلش مموری تبلیغاتی چرمی هم از هدایای تبلیغاتی لوکس به شمار می رود که قیمت این فلش تبلیغاتی نسبت به حجم فلش و تولید فلش مموری تبلیغاتی تعیین میشود. چاپ روی فلش تبلیغاتی اختصاصی به شکل برش طرح لوگو شرکت هم امکان پذیر می باشد.

لیوان سرامیکی | لیوان حرارتی | هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

لیوان ماگ سرامیکی

لیوان تبلیغاتی ماگ یکی از انواع هدایای تبلیغاتی بسیار پرمصرف و کاربردی به شمار می رود. چاپ روی لیوان تبلیغاتی سرامیکی بصورت چاپ تکی و چند تایی انجام می شود. چاپ ماگ ارزان نیز به وسیله دستگاه های سابلیمیشن و به وسیله چاپ لیوان حرارتی انجام میگیرد.

پاور بانک تبلیغاتی | چاپ پاور بانک قابل حمل تبلیغاتی | قیمت پاوربانک ارزان تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

پاور بانک تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی یا پاور بانک قابل حمل تبلیغاتی یکی از ابزارهای پرکاربرد هدایای تبلیغاتی به شمار می آید . قیمت پاور بانک ارزان تبلیغاتی به میزان ذخیره انرژی آن و مدل و برند آن بستگی دارد. از مدل های رایج پاور بانک تبلیغاتی می توان به پاور بانک چرمی تبلیغاتی و پاور بانک کارتی تبلیغاتی اشاره نمود . خرید پاور تبلیغاتی از فروشگاه های معتبر هدایای تبلیغاتی که فروش پاور بانک تبلیغاتی با برندهای معتبر و گارانتی اصل را ارائه میدهند میتواند ضمانت کننده تبلیغاتی موثر برای شما باشد.

بج سینه تبلیغاتی | قیمت گل سینه تبلیغاتی | تولید بج کت و نشان سینه ارزان هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

بج سینه تبلیغاتی

بج سینه یا نشان سینه یکی از انواع هدایای تبلیغاتی پرکاربرد به شمار می رود که اغلب در همایش ها و نمایشگاه ها برای ست کردن و نشان دادن برند مورد استفاده قرار میگیرد. از بج ها بر روی کت و مانتو در نمایشگاه‌ها برای ست شدن کارمندان و هماهنگ شدن آنها با همدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی در کسب و کار

ضمن تشکر از مطالعه مقاله ، امیدواریم موفق شده باشیم که اهمیت استفاده از کالاهای تبلیغاتی را به اندازه کافی برایتان روشن سازیم. حتی اگر تا امروز چندان به روش های بازاریابی اهمیت نمی دادید، پیشنهاد می کنیم که این فرصت را از دست ندهید و کسب و کار خود را از مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی محروم نکنید.