هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه

هدایای تبلیغاتی که امروزه توسط بسیاری از شرکت‌های معتبر به مشتری‌های ویژه ارائه می‌شود. درواقع به عنوان یک نوع قدردانی از مشتریان جهت انتخاب و اعتماد به برند شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. اغلب هدایای تبلیغاتی در قالب تقویم‌های رومیزی زیبا که به نام شرکت مزین شده‌اند و یا سالنامه‌های طراحی‌شده جذاب به همراه یک خودکار حاوی آرم شرکت  به مشتریان ارائه می­شوند. که البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نفوذ وسایل الکترونیکی در زندگی مردم، این هدایای اکترونیکی نقش بسزایی را در سبد هدایای تبلیغاتی بازی می کنند. از آنجایی که این روزها موبایل ها جزیی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره شده اند، وسایل جانبی اعم از پاوربانک و یا فلش مموری با آرم اختصاصی شرکت می توانند جذابیت بی مانندی برای مشتریان شما ایجاد کنند و نام و نشان تجاری شما را در اذهان عموم حک کنند

جذب مشتری با ارسال هدایای تبلیغاتی

اگر قصد دارید که علاوه بر جلب رضایت مشتریان قدیمی، مشتریان جدید را نیز راضی نگه‌دارید. می‌توانید در مناسبت‌های گوناگون مانند عید نوروز، شب یلدا و ... برای مشتری‌ها هدایای تبلیغاتی ارسال کنید. ارسال هدایای تبلیغاتی علاوه بر تبلیغ برند شما، می‌تواند به عنوان تشکر از اعتماد مشتریان نیز در نظر گرفته شود.

هدایای تبلیغاتی و رضایت مشتریان

ارائه هدایای تبلیغاتی علاوه بر این که می‌تواند برند شرکت شما را برای مشتریان شاخص‌تر  جلوه دهد. سبب می‌شود که مشتریان نسبت به شرکت شما دید متفاوت­‌تری پیدا کنند و خواستار همکاری‌های بیشتری با شرکت شما باشند.

در حقیقت مشتریان از میزان احترامی که شما برای آن‌ها، با ارسال هدایای تبلیغاتی خلاقانه قائل شده‌اید، احساس رضایت بیشتری را نسبت به ادامه همکاری با شرکت شما در روزهای آینده خواهند داشت.

انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ارائه شده برای مشتریان، بسته به نوع همکاری شما با مشتری متفاوت خواهد بود. معمولاً برای مشتریانی که دارای مدت زمان همکاری بیشتری با شرکت هستند، هدایای تبلیغاتی خاص‌تری با طبقه‌بندی نوع گلد یا طلایی ارائه می‌شود؛ اما برای مشتریان جدید شرکت ارائه یک هدیه تبلیغاتی با درجه برنز، می‌تواند مشتری را برای ادامه فعالیت با شرکت بیشتر ‌ترغیب کند. در ادامه برخی از هدایای تبلیغاتی ارائه‌شده به عنوان بهترین هدایای تبلیغاتی جهت ارائه به مشتریان مختلف معرفی‌شده است.

پاور بانک تبلیغاتی

پاور بانک که بیشتر به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاه برای جذب مشتریان ارائه می‌شود. یکی از بهترین و خلاقانه‌ترین وسایل برای جذب مشتری‌های بیشتر برای شرکت شما می‌باشد؛ زیرا با گسترش روز افزون استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند، استفاده از پاور بانک نیز برای شارژ گوشی رونق بسیاری پیدا کرده است. حک آرم شرکت شما بر روی پاور بانک به علت استفاده مداوم از این وسیله علاوه بر این که دارای جنبه تبلیغاتی است، می‌تواند نام شرکت شما را همیشه در خاطر مشتری محفوظ نگه دارد.

کیف سمینار و فولدرهای تبلیغاتی

کیف سمینار و فولدرهایی که بیشتر در همایش‌های گوناگون علمی و نمایشگاه‌ها ارائه می‌شود. می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای تبلیغات شرکت شما باشد. با طراحی یک لوگوی زیبا و طلایی بر روی یک کیف تبلیغاتی تیره، علاوه بر افزایش جذابیت هدایای تبلیغاتی ارائه‌شده، برند شرکتتان نیز به خوبی بر روی کیف قابل‌ مشاهده برای همگان خواهد بود.

ست رومیزی مدیریت

ست رومیزی مدیریت که شامل یک تقویم، یک ساعت کوچک رومیزی، یک خودکار و یک سالنامه است. جهت استفاده مشتریان درجه طلایی شرکت مورداستفاده قرار می‌گیرد. با ارائه یک ست رومیزی زیبا به عنوان هدایای تبلیغاتی، مشتری همیشگی­تان احساس خرسندی بیشتری از ادامه همکاری با شما خواهد داشت.

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری نیز می‌تواند به عنوان یکی از خلاقانه‌ترین هدایای تبلیغاتی جهت مطرح کردن برند شما مورد استفاده قرار بگیرد؛ زیرا با وجود گسترده شدن تکنولوژی امروزه بیشتر اطلاعات در بین افراد گوناگون به خصوص دانشجویان از طریق فلش مموری ها به اشتراک گذاشته می‌شود. از این رو فلش مموری به عنوان یک وسیله پر کاربرد می‌تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای برند شما در نظر گرفته شود.

کیف چرمی

برخی از شرکت‌های مطرح جهت نشان دادن میزان ارزش مشتری، کیف‌های چرمی زیبا را برای مشتری‌های خاصشان ارسال می‌کنند. کیف چرمی که برای نگهداری اسناد، مدارک و پول به طور مکرر در طول روز مورداستفاده قرار می‌گیرد، علاوه بر ایجاد احساس رضایت خاطر بیشتر مشتری هنگام استفاده، می‌تواند تبلیغات شرکت شما را نیز به خوبی بر قسمت رویه خود به نمایش بگذارد.

ماگ های تبلیغاتی

امروزه کمتر کسی وجود دارد که از ماگ های زیبا و جذاب برای نوشیدن چای یا قهوه در طول روز استفاده نکرده باشد. یک ماگ زیبا و خوش‌رنگ، می‌تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص و منحصربه‌فرد برای مشتریان همیشگی شما در نظر گرفته شود. استفاده از ماگ های تبلیغاتی این امکان را فراهم می­کند که مشتری بارها و بارها برند شما را در طول روز هنگام نوشیدن چای مشاهده کند .

ساک‌های تبلیغاتی

بعد از این که هدایای تبلیغاتی مشتریان در بسته‌بندی‌های زیبا و جذاب آماده ارسال شد. شما می‌توانید این بسته‌بندی‌ها را درون ساک‌های زیبا و جذاب طراحی‌شده شرکت قرار دهید. استفاده از ساک در محل‌هایی مانند نمایشگاه‌ها، علاوه بر راحت‌تر کردن حمل هدیه می‌تواند تبلیغات گسترده‌ای را نیز در بین افراد حاضر در نمایشگاه برای شرکت شما در پی داشته باشد.

نکات قابل توجه جهت ارسال هدایای تبلیغاتی

برای این که بتوانید تبلیغات را به نحو احسنت بر روی هدایای تبلیغاتی ارسال شده برای مشتریان انجام دهید. می‌بایست یک لوگوی جذاب و مناسب را از شرکت خود برای هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید.

لوگوی انتخاب‌شده علاوه بر دارا بودن ظاهر مناسب باید زیبا و جذاب باشد. تا مشتری هنگام استفاده از هدایای ارسال شده شما هیجان‌زده شود. به عنوان مثال استفاده از طراحی طلاکوب برند بر روی خودکارها و یا سررسیدهای ارسالی شرکت می‌تواند این لوازم را جهت استفاده مشتری جذاب‌تر جلوه‌ دهد.

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام ارسال هدایای منتخب تبلیغاتی باید در نظر گرفته شود. استفاده از بسته‌بندی شکیل و جذاب است. بسته‌بندی ساده با طراحی‌هایی از شعر حافظ می‌تواند یک گزینه بسیار مناسب جهت ارسال هدایای مورد نظر به مشتریان در نظر گرفته شود. همچنین توجه داشته باشید که حتماً قبل از ارسال هدایا، چک‌لیستی از مشتریان طلایی، نقره‌ای و برنزی شرکت تهیه بفرمایید. تا بتوانید هدایا را در بسته‌بندی‌های متفاوت و متنوع‌تری جهت استفاده مشتریان ارائه کنید.

چرا کاواترسیم؟

گروه بازرگانی کاواترسیم با حدود 15 سال سابقه در امر واردات یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکت های تبلیغاتی است که همواره سعی داشته در سبد محصولات خود از آخرین تکنولوزی های روز دنیا بهره ببرد و همواره دارای بانک محصولات تبلیغاتی خاص باشد. همچنین محصولات الکترونیکی برای اطمینان خاطر مشتریان با گارانتی شرکتی عرضه می شوند. بیشترین چالش ما جلب رضایت مشتریان و همچنین استفاده از فناوری های روز دنیا چه در زمینه طراحی و چه در زمینه تبلیغات برای نزدیک شدن به استاندارد های جهانی می باشد.