به گزارش افکارنیوز،

تبلیغات به منظور افزایش بازدید وبسایت یکی از بزرگترین دغدغه ­ها برای صاحبان وبسایت ­های مختلف می باشد. تبلیغات به شیوه پاپ آپ هنوز در بین وب مسترها محبوبیت قابل توجهی دارد. این محبوبیت تا جایی است که، این وب مسترها به محض ساخت یک وب سایت جدید سریعا برای خرید پاپ آپ با کیفیت از سایت های معتبر اقدام می کنند. همین موضوع اهمیت تبلیغات به شیوه­ پاپ آپ را به خوبی نمایان می کند. یکی از بهترین سایت ­ها در این حوزه­ پر طرفدار، وبسایت "پاپ آپ می" می ­باشد. پس اگر به دنبال چنین جایی برای استفاده از خدمات پاپ آپ بودید، دیگر نیازی به جست و جو و گذاشتن زمان برای پیدا کردن یک وبسایت خوب در این زمینه نخواهید داشت. پاپ آپ را می توان یکی از بهترین روش­ ها برای افزایش بازدید سایت ­های مختلف دانست. روشی که با وجود قدیمی بودن هرگز کارایی اولیه ­اش را از دست نداده است.

پس از ورود به سایت رسمی پاپ آپ می با صفحه اصلی این سایت رو به رو خواهید شد که تمام چیزی که برای آغاز کار نیاز دارید، در آن قابل مشاهده است. بدون هیچ نیازی به جست و جوهای مکرر در وبسایت، می توانید در کمترین زمان ممکن نسبت به خدمت مورد نیازتان اقدام کنید. در این صفحه همچنین آخرین اطلاعیه ­های مورد نیاز به صورت مرتب بارگذاری می شوند که در صورت مهم بودن، آن اطلاعیه با رنگ قرمز متمایز شده است.

2

در وبسایت پاپ آپ می، شما به عنوان یک وب مستر برای سفارش تبلیغات پاپ آپ کار دشوار و پیچیده­ ای نخواهید داشت. تمام کاری که باید انجام دهید این است که، پس از ورود به وبسایت نسبت به ثبت نام اولیه رایگان اقدام نمایید. پس از انجام این ثبت نام با نام کاربری و پسورد تعیین شده­ تان وارد پنل کاربری سایت شوید.

پس از ورود به این پنل بهتر است زمانی را برای شناخت تمامی قسمت­ های این پنل اختصاص داده و با تمام قابلیت ­های آن آشنا شوید. پس از این آشنایی مختصر، وقت آن فرا رسیده است که، نسبت به انتخاب و یا خرید خدمت مورد نظرتان اقدام کنید. بهتر است بیشتر با این خدمات آشنا شوید تا بتوانید بهترین گزینه را برای پیشرفت وبسایت ­تان از طریق پاپ آپ به کار ببرید.

از ویژگی ­های جذاب و متفاوت پاپ آپ می که در پنل شما قابل رویت می ­باشد، ویژگی جذب زیرمجموعه است. در این قسمت شما با لینک ­های اختصاصی و بنرهای طراحی شده می ­توانید افراد دیگر را به عنوان زیر مجموعه به لیست خود اضافه کنید و 5 درصد از درآمد آن­ ها را به صورت ثابت به عنوان پاداش دریاف نمایید. این قسمت فقط مخصوص وب مسترها نیست و همه می­ توانند با فعالیت در این قسمت درآمد کسب کنند. پس اگر شما نیز به فکر کسب درآمد از اینترنت هستید می ­توانید پاپ آپ می را برای این منظور مورد استفاده قرار دهید.

3

اما اگر در مورد پاپ آپ اطلاعات چندانی ندارید و یا در زمینه کسب درآمد بالا از سایت خود دچار مشکل شده اید، هیچ جای نگرانی نیست، زیرا به راحتی با رجوع به قسمت پاپ آپ در صفحه­ اصلی به طور مختصر و مفید اطلاعات لازم برای فهم عمیق این روش را کسب خواهید کرد. در این قسمت ابتدا در مورد پاپ آپ و نحوه­ کار آن توضیحاتی داده شده است که با مطالعه­ این توضیحات به طور حتم اهمیت این شیوه را در کسب و کار اینترنتی خود از طریق وبسایت درک خواهید کرد.

در ادامه نیز نکاتی برای کاهش رتبه الکسا سایت مثل طراحی صحیح صفحه فرود سایت بیان شده است که مطالعه­ آن خالی از لطف نیست.

1

با آشنایی تقریبی با محیط وبسایت و خدمات پاپ آپ می، شاید هنوز سوال ­هایی در ذهنتان وجود داشته باشد که پاسخ آن ­ها را نیافته اید. برای دریافت این پاسخ­ ها به قسمت سوالات متداول در صفحه اصلی مراجعه کنید. با ورود به صفحه مورد نظر تعدای سوال از قبل نوشته شده و پاسخ آن­ ها به صورت کوتاه ولی قابل فهم بیان شده است. یکی از سوالات مهم این قسمت، سوال مربوط به نحوه­ و میزان کسب درآمد از این وبسایت می­ باشد. اگر شما فقط برای کسب درآمد به پاپ آپ می مراجعه کرده­ اید، این قسمت برای روشن شدن کسب درآمدتان مورد نیاز است. همچنین در قسمت درباره ما می­ توانید برای اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با پشتیبان سایت با روش ­های مختلف مثل ارسال تیکت، پیام رسان سروش و تلگرام اقدام کنید.