به گزارش افکارنیوز،

برای کسانی که دنبال هیجان هستند پیشنهاد اول در تهران، تفریح در پارک آبی اُپارک هست. این یعنی دیگر لازم نیست برای چنین تجربه هایی  کیلومترها سفر کنید. پارک آبی اُپارک جایی است  که می توانید نفستان را در سینه حبس کنید. تفریحی که در آن هیجان و از همه مهمتر نآنبهداشت و سلامت آب حرف اول را می زند.

مجموعه تفریحی_ورزشی اُپارک از مناسب ترین محیط های تفریحی برای  همه گروه های سنی است.

تهران گردی با طعم هیجان برای بانوان

اصولا برای خانم ها بسیار بااهمیت است که در محیطی لوکس و بهداشتی، همراه با امکانات رفاهی به تفریحات مهیج گروهی بپردازند.

پارک آبی اُپارک بهترین و هیجان انگیز ترین ورزشی هست که میتونه انرژی شما رو تخلیه کنه و لحظات پر خنده ای رو براتون بسازه.

2018-12-26 09_14_31+00_00 (2)

اُپارک، چهارده سرسره هیجان انگیز دارد. آکوالوپ، بومرنگ، گوگولیا، الوپیا، ابیس، گردالوپ، رالی شیپ، رودخانه خروشان، استخر موج، جکوزی و ماساژ از بخش های متفاوت و البته جذاب این مجموعه است.

حس خوب زندگی در اُپارک

در کنار سرگرمی های مختلف پارک آبی اُپارک،  رستوران، کافی شاپ های مختلفی به چشم می خورد که می تواند به ماجراجویی آبی شما، رنگ خوشمزه ای بزند. این رستوران ها و کافه ها به شما اجازه می دهند تا به میل خود جایی را برای صرف غذا انتخاب کنید. اگر هم به دنبال جایی برای رفع خستگی و دریافت انرژی در میان بازی های هیجانی هستید، سری به  اسپای مجموعه بزنید.

ماساژ، یکی از پرطرفدارترین بخش های اُپارک برای خانم هاست.

2018-12-26 09_14_31+00_00 (1)

انواع متفاوتی از ماساژ در اُپارک وجود دارد.اعم از پرفورمنس، تایلندی ریلکسی، فوت ماساژ،تای ماساژ، شمع داغ، شعله داغ، شکلات و ... .

همان طور که می بینید پارک آبی اُپارک آمادگی آن را دارد تا یک روز کامل به نحو شایسته ای از شما پذیرایی کند. 

مسیر دسترسی به پارک آبی اُپارک

اُپارک، در یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران، واقع شده است. اتوبان تهران-کرج. بعد از آزادگان. خروجی شهرک گلستان. انتهای خیابان شمیم.

سانس بانوان پارک آبی اُپارک

دو روز در اُپارک بصورت کاملا اختصاصی به خانم ها تعلق دارد. شنبه ها و دوشنبه ها خانم ها می توانند از ساعت 9 الی 22 از پارک آبی تهران استفاده نمایند.همچنین در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، از ساعت 8تا 15:30، مجموعه اُپارک، آماده ی خدمت رسانی به بانوان عزیز می باشد.

قیمت بلیط پارک آبی اُپارک

برای استفاده از پارک آبی اُپارک میتونید بلیت این مکان را به صورت آنلاین از این وبسایت خریداری نمایید.